id: nn4v96

Jeden z "Ośmiu Wspaniałych" prosi o wsparcie po powodzi

Jeden z "Ośmiu Wspaniałych" prosi o wsparcie po powodzi

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
8 126 zł 
z 10 000
81%
zakończona 31.12.2020r
80 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Gdy człowiek ma 2 ręce i nogi powinien cieszyć się życiem, gdy jednak w ciągu minuty jest na skraju życia i śmierci, bo ratując bliską osobę omal nie zostaje wciągnięty przez rwącą rzekę, w sekundę przewartościowuje swoje życie i nagle jakby wszystko poza tym, że się udało przestaje mieć znaczenie. Wszystko jednak przemija i po każdej katastrofie trzeba zacząć dalej żyć....jednak bez pomocy osób o dobrych sercach może to być bardzo, ale to bardzo trudne, a nawarstwiający się stres i negatywne myśli tylko potęgują uczucie beznadziei i bezsilności. 


Nie wstydzę się tego, że tej pomocy potrzebuje. Jedyny środek transportu został doszczętnie zalany, a był on właściwie moim jedynym łącznikiem z synem o którego to toczyłem boje i walczyłem ostatnimi czasy. 


Pomóżcie mi więc w zakupie samochodu, a każda dodatkowa złotówka po zakupie pojazdu pójdzie na odnowienie tego co zniszczyła woda, a jest to ogrom zniszczeń w 30 arowym gospodarstwie.

Łukasz Stec_8 Wspaniałych TVP i vod.tvp.pl


PS. Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ TYM, KTÓRZY WESPRĄ AKCJĘ I PAMIĘTAJCIE O TYM, ŻE DOŁOŻYLIŚCIE SWOJĄ CEGIEŁKĄ A JA BĘDĘ ZOBOWIĄZANY RÓWNIEŻ W PRZYSZŁOŚCI DO POMOCY ZARÓWNO MATERIALNEJ JAK I DUCHOWEJ I FIZYCZNEJ

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 80

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków
 • Kinga Wachowiak

  Udostępnij dalej Prosze o pomoc i szanse na spokojne życie uciekając od przeszlosci spokoj psychiczny .... Nic nie dzieje sie bez przyczyny podobno dostajemy od losu tyle ile jesteśmy w stanie udziwignac lecz juz nie daje rady sama.... bit.ly/3f7dG74

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Proszę nie tracić wiary i nadziei! Jeszcze będzie dobrze!

  100 zł
 • DW
  Dawid Wojdyła

  Będzie dobrze.

  50 zł

Nasi użytkownicy założyli

894 373 zrzutki

i zebrali

838 174 514 zł

A ty na co dziś zbierasz?