id: nncpf8

HOTEL DOMEM DLA UCHODŹCÓW #HOTELMARIAWAŁBRZYCH

HOTEL DOMEM DLA UCHODŹCÓW #HOTELMARIAWAŁBRZYCH

Nasi użytkownicy założyli 1 167 463 zrzutki i zebrali 1 215 080 304 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • 31.03.2022

  Minął pierwszy tydzień odkąd nasi dzielni młodzi podopieczni zaczęli chodzić do szkoły.

  me58b5df5ac0586a.jpeg

  k30fd40beade46e6.jpeg


  bdbc0b643b478c8c.jpegf179f3b52c3a7500.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Szanowni Państwo,

zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie w realizacji szczytnego celu, jakim jest pomoc osobom potrzebującym opieki oraz wsparcia. W tym właśnie celu utworzona została Fundacja CZERWONA LINIA.


Pomysłodawczyni fundacji, Pani Dorota Barańska, znana jest na lokalnym rynku nie tylko jako właścicielka prężnie działającej firmy, ale przede wszystkim jako działaczka społeczna i filantropka. Od lat wspiera ona osoby ubogie i bezdomne organizując np. paczki świąteczne, kolacje wigilijne czy też śniadania wielkanocne, na które przychodzą setki potrzebujących. Podczas lockdown’u z powodu pandemii COVID-19 zapewniała codzienne posiłki, dowożąc je do osób starszych, chorych, niepełnosprawnych czy nieporadnych życiowo. Działa te funkcjonują po dzień dzisiejszy.

Obecnie jej działalność skierowana jest także na pomoc uchodźcom z Ukrainy. W swoich trzech hotelach: Marii w Wałbrzychu, Marii Helenie w Szczawnie Zdroju oraz Marii Antoninie w Zagórzu Śląskim przyjęła ponad 700 gości, którym stara się zapewnić namiastkę domu rodzinnego oraz spokojny sen, bez odgłosu bomb, bez lęku i niepokoju. Dokłada wszelkich starań, aby zarówno dorośli jak i dzieci doświadczyły naszej prawdziwej polskiej gościnności, w tym skomplikowanym i bardzo ciężkim dla nich czasie. Niestety droga do normalności jest jeszcze daleka, a skala potrzeb ciągle rośnie.


Chcemy pomagać rodzinom uchodźców najlepiej jak umiemy i zapewnić im schronienie. Dlatego zdecydowaliśmy się przyjmować ich do siebie. Większość z nich nie ma oszczędności i nie może na razie podjąć pracy, dlatego potrzebujemy Waszej pomocy! Zbieramy środki finansowe na zakup jedzenia i potrzebnego wyposażenia a także częściowe pokrycie kosztów noclegów, by utrzymać u siebie tak wiele osób.


Wierzymy w to, że przedstawione powyżej cele spotkają się z Państwa aprobatą, zrozumieniem i uznaniem. Serdecznie prosimy o wsparcie naszego przedsięwzięcia i szczerze liczymy na Państwa pomoc. Będziemy wdzięczni za każdy gest dobrej woli, za wsparcie finansowe, rzeczowe, za czas poświęcony przez wolontariuszy, za efektywną współpracę, do której serdecznie zapraszamy. Państwa wsparcie da nam jeszcze większą siłę do działania i będzie wkładem w rozwój i przyszłość naszych podopiecznych. Razem możemy więcej !


Kontakt Fundacja Czerwona Linia:

+48 512-129-466, +48 668-134-911

Ważne sprawy: Dorota Barańska +48 508-223-956
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 300

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków