id: np6nfn

I Just Walk

I Just Walk

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 372 zrzutki i zebrali 1 161 308 970 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Marsz z Helu na Rysy. Zbiórka na rzecz organizacji pomagających osobom w spektrum autyzmu.

Cześć!

Mam na imię Wojciech i w czerwcu tego roku zamierzam przejść Polskę :) a dokładniej - pokonać trasę z Helu na Rysy. Tę wiadomość ogłosiłem 2 kwietnia. Dlaczego akurat wtedy? Obchodzony jest wtedy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Świadomość to słowo klucz, ponieważ chciałbym ją powiększyć podczas mojego spaceru. W jego trakcie zdecydowałem się zebrać pieniądze na rzecz dwóch fundacji pomagających osobom z zespołem Aspergera oraz autystycznym.

W ciągu kilku najbliższych tygodni będę dzielił się szczegółami akcji na fanpage'u I Just Walk. Zapraszam również na profil na Instagramie (TUTAJ), gdzie można liczyć na bardziej szczegółowe relacje. Będę też ogromnie wdzięczny za każde udostępnienie, każdy komentarz lub każdą radę z Waszej strony. W trakcie pokonywania trasy, poza organizacją zbiórki, możecie liczyć na fotki z wielu ciekawych i pięknych miejsc w naszym kraju. Trzymajcie kciuki :)

Na co zbierane są pieniądze?

Fundacja ALE KLASA

Fundacja ALEKlasa wspiera edukację i rozwój dzieci z Zespołem Aspergera. Powstała z myślą o nich oraz o ich rodzinach. Jak sami mówią - chcą dostrzegać to, czego nie widzą inni, rozbudzać w dzieciach ich pasje i talenty, oraz odkrywać ich ukryte moce.

Organizują liczne warsztaty i konferencje na temat ZA. Co jednak najistotniejsze, starają się również poświęcać dużo energii na edukowanie nauczycieli i rówieśników w szkołach, prowadząc warsztaty dla kadry, wszystkich rodziców i dzieci.

Więcej informacji: Fundacja ALEKlasa - wspieramy edukację i rozwój dzieci z Zespołem Aspergera

Klubokawiarnia ŻYCIE JEST FAJNE

Klubokawiarnia "Życie Jest Fajne" powstała w 2016 roku z inicjatywy fundacji Ergo Sum. Dziś zatrudnia ponad 25 osób z autyzmem, które tworzą to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Można tam wypić kawę oraz spróbować wypieków ich własnej roboty. Klubokawiarnia oferuje również organizację wydarzeń oraz obsługę cateringową małych i dużych imprez okolicznościowych.

Lokal boryka się jednak z problemami finansowymi - inwestycja była realizowana wyłącznie ze środków własnych, kredytów i darowizn, bez dotacji z budżetów samorządowych ani państwowych. Aby ta inicjatywa mogła trwać, potrzebne jest wsparcie!

Zachęcam do obejrzenia krótkiego wideo oraz odwiedzenia strony Klubokawiarnia Życie jest fajne - miejsce pracy dorosłych autystów, gdzie można znaleźć więcej informacji.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 122

preloader

Komentarze 16

 
2500 znaków