id: nprh7r

Wyjazd na studia w Nowym Jorku

Wyjazd na studia w Nowym Jorku

Nasi użytkownicy założyli 1 034 361 zrzutek i zebrali 1 100 253 714 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Państwo!


Nazywam się Michał Skowronek i jestem młodym pianistą. Urodziłem i wychowałem się w Gdyni, gdzie rozpoczęła się moja przygoda z muzyką i fortepianem. Uczęszczałem do Szkoły Muzycznej I i II st. im. Zygmunta Noskowskiego w Gdyni, w której po latach nauki zorientowałem się, że chciałbym połączyć moje życie zawodowe z muzyką. Dalszą naukę podjąłem w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, w której po pięciu latach edukacji otrzymałem tytuł magistra sztuki. W 2021 roku zostałem uczestnikiem Programu Kształcenia Młodych Talentów - Akademia Operowa prowadzonego przez Teatr Wielki - Operę Narodową. Udział w tym programie pozwolił mi na odkrycie i rozwijanie mojej pasji w pracy ze śpiewakami. Obecnie specjalizuję się właśnie jako korepetytor wokalny i pianista występujący ze śpiewakami na koncertach i recitalach pieśni.


Wiosną 2023 roku zostałem przyjęty na jedną z najbardziej prestiżowych uczelni artystycznych na świecie - The Juilliard School w Nowym Jorku. Kierunek, którego naukę rozpocznę w sierpniu 2023 roku to Collaborative Piano ze specjalnością wokalną. Wyjazd na studia jest spełnieniem moich najskrytszych marzeń w rozwoju muzycznym jak i dalszej karierze.


Zostałem objęty Stypendium Kovnera, które jest ogromnym wyróżnieniem. Pokrywa ono czesne oraz zakwaterowanie z wyżywieniem, za co jestem bardzo wdzięczny. Niestety stoją przede mną wydatki związane z zakupem niezbędnych materiałów przed podróżą, bilety na loty z Nowego Jorku do Polski w trakcie roku akademickiego oraz inne nieprzewidziane wydatki związane z codziennym życiem za granicą. Za wszelkie przekazane środki będę dozgonnie wdzięczny, ponieważ będzie to nieoceniona pomoc w podążaniu za marzeniami.


Zapraszam do wysłuchania kilku utworów, które wykonuję ze śpiewakami:

https://www.youtube.com/watch?v=ygeYZYAWMzg

https://www.youtube.com/watch?v=tChX9a0XsEU

https://www.youtube.com/watch?v=zCf_xY7U78s


Można też mnie usłyszeć na Instagramie: michal__skowronek

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 51

Agnieszka Śnitko Tracz
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
EL
Emma
200 zł
 
Dane ukryte
50 zł
DS
Dominika
70 zł
 
Dane ukryte
500 zł
CE
Cecyletta
ukryta
IW
Iwona Wall
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 20

 
2500 znaków