id: npzrc4

Leczenie Nowotworu

Leczenie Nowotworu

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
52 682 zł
z 120 000
43%
72 dni
do końca
1058
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 982 651 zrzutek i zebrali 1 005 567 665 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Leczenie Brata niestety zostanie wydłużone z jednej chemioterapii na trzy. Dlatego kwota zrzutki została zwiększona aż 3 krotnie. Ten cykl leczenia ma być już nie zmieniona i ma dać 100% gwarancji powrotu do zdrowia mojego Brata. Dziękuję raz jeszcze za pomoc i liczymy dalej na każda złotówkę, która pomoże wyleczyć brata.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Dominik to Mój brat. 

Całe swoje życie spędził na boisku, Brat jest bardzo dobrą osobą która zawsze pomagała brał udział w różnych charytatywnych turniejach aby wspomóc innych, teraz On potrzebuje tej pomocy. Pod koniec Lutego tego roku, Dominik zauważył guza na lewym jądrze. Udał się do specjalistów którzy uznali że potrzebna jest operacja ponieważ jest duże zagrożenie życia która odbyła się 24.03.2023r po operacji odbyło się rozpoznanie histopatologiczne w którym wynikło że był to nowotwór złośliwy. stwierdzili że potrzeba jest chemioterapia. Dbając o mojego brata wraz z rodzicami i całą rodzina szukaliśmy pomocy w klinice w Austrii aby potwierdzić diagnozę i sposób leczenia. Austriacki onkolog potwierdził, chemioterapia jest niezbędna ponieważ w Polsce za długo zwlekali z działaniem leczniczym. Chemioterapia i sam pobyt jest w Austrii bardzo kosztowny ale mimo tego chcemy aby Dominik przeszedł całe leczenie w tamtejszej klinice która oferuje najlepsze warunki jak i zastosowanie konkretnej chemii dla Dominika..

Z tego miejsca prosimy wszystkich o pomoc. Pomóżmy Dominikowi wrócić do normalnego funkcjonowania i powrotu w 100% na boisko. Wszystkie pieniądze które zostaną po leczeniu , wpłacimy na pomoc dla innej osoby która tego potrzebuje.

Dziękujemy.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1058

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MA
Małgorzata
50 zł
SO
Solin
1 000 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 17

 
2500 znaków