Rising44 * Pomóż zrealizować transmisję na żywo z obchodów powstania warszawskiego! ID: nr8dy5

Rising44 * Pomóż zrealizować transmisję na żywo z obchodów powstania warszawskiego! ID: nr8dy5

14 828 zł z 14 850 zł

99%

14 828 zł

14 828 zł

z 14 850 zł

zakończona

zakończona

01.08.2019r

225

225

wspierających
99%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Pomoż nam pokazać obcokrajowcom polską historię!

Projekt Rising44Live jest odpowiedzią na potrzebę promowania polskiej historii za granicą. Jego pomysłodawcą jest Patrick Ney, znany brytyjsko-polski youtuber, filmowiec i dziennikarz z sukcesem promujący polską historię wśród anglojęzycznych odbiorców. Wraz ze swoim zespołem tworzy unikatowy projekt transmisji live 75. Rocznicy obchodów Powstania Warszawskiego.

Patrick Ney prowadził już takie transmisje wcześniej. W zeszłym roku odezwał się do niego wnuczek powstańca mieszkającego w Australii, który podziękował mu za możliwość obejrzenia obchodów w Internecie.

Dla jego dziadka transmisja live była jedyną okazją do pośredniego uczestnictwa w obchodach wydarzenia, które na zawsze zmieniło jego życie. To niezwykłe wydarzenie przesądziło o tym, że w tym roku Patrick Ney postanowił razem ze swoim zespołem zrobić „profesjonalny live” (wcześniej nagrywał transmisję telefonem) zatrudniając do tego firmę streamingową Mangusta i tym sposobem dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców (w ostatnich latach było to kilkaset tysięcy widzów).

Razem chcą stworzyć niezwykłą (całodniową!) relację live w języku angielskim z obchodów tego wyjątkowego wydarzenia. Pomóc możesz i TY wpłacając na konto zbiórki dowolną kwotę. Liczy się każdy grosz, a cały zespół pracujący przy projekcie oraz widzowie, którzy dzięki waszemu wsparciu finansowemu obejrzą na żywo uroczystości, będą wam BARDZO WDZIĘCZNI.

Pomóż promować Polskę i jej wspaniałą historię. Pomóż lepiej ją zrozumieć obcokrajowcom, którzy często dopiero dzięki takim projektom jak ten dowiadują się o ważnych wydarzeniach historycznych. I wreszcie, pomóż uwiecznić niepowtarzalne chwile kiedy powstańcy oddają hołd swoim zmarłym kolegom i dają świadectwo prawdzie historycznej.

Te chwile nie będą trwać wiecznie, a Ci niezwykli świadkowie historii kiedyś na zawsze odejdą. Dlatego warto utrwalić te momenty i pozwolić „pójść im w świat.”

Zebrane pieniądze w całości przeznaczone zostaną na produkcję wideo oraz inne potrzeby techniczne i graficzne. Żadna z osób pracujących przy projekcie nie dostanie wynagrodzenia. Robimy to pro bono dla Polski i dla powstańców warszawskich.

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ WPŁATĘ I PROSIMY O PROMOWANIE NASZEJ ZBIÓRKI!

Wpłacający225

 
Dane ukryte
5 000 zł
SK
500 zł
MK
Mariusz Kowalczyk
300 zł
MK
Marek Kubarewicz
250 zł
AH
Anna Hady
200 zł
KJ
Kasia Jankowski
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
CJ
Carol j maywood
200 zł
MG
Małgorzata Grabowicz
200 zł
LD
Lech Drągowski
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze34

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

535 494 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?