id: nr8hzd

Dom dla Bartka

Dom dla Bartka

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 947 zrzutek i zebrali 1 162 532 735 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pomoc dla Bartka

 

Bartek ma 32 lata. Na stałe mieszka w Biłgoraju. W wieku dwóch lat zachorował na zanik mięśni. Jego stan mimo wysiłku lekarzy i rodziny, pogarsza się z roku na rok. Choroba nie tylko uniemożliwia mu podjęcie pracy, ale także w znaczący sposób utrudnia codzienne funkcjonowanie. 

Mimo konieczności polegania na pomocy innych i na przekór przeciwnościom losu, udało mu się odnaleźć swoje miejsce na ziemi, gdzie czuł się szczęśliwy i mógł się choć trochę usamodzielnić. W tym celu udało się zaadoptować budynek gospodarczy na osiedlu Zacisze, który zaspokoił jego olbrzymia potrzebę samodzielności a dodatkowo umożliwił lepszą rehabilitację. 

Niestety 08 grudnia 2021r. w ciągu zaledwie paru godzin wszystko co miał zostało mu zabrane. W pożarze stracił swoje miejsce na ziemi, jedyną namiastkę niezależności jaką posiadał. Pożar strawił również wszystko, co znajdowało się w środku: meble, ubrania, dokumenty, wózek inwalidzki, skuter, umożliwiający mu poruszanie się po mieście. Na szczęście jemu i Pytonowi (psu z którym mieszkał) udało się wyjść z tego cało.

Gorąco apelujemy o pomoc finansową i wsparcie w rozpowszechnieniu tej akcji, aby jak najszybciej Bartek mógł wrócić do swojego Domu i tym samym odzyskać uśmiech, poczucie bezpieczeństwa i radość.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 557

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków