id: nr8hzd

Dom dla Bartka

Dom dla Bartka

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
60 731 zł 
z 200 000
30%
zakończona
31.03.2022r
556
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 912 443 zrzutki i zebrali 874 461 428 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pomoc dla Bartka

 

Bartek ma 32 lata. Na stałe mieszka w Biłgoraju. W wieku dwóch lat zachorował na zanik mięśni. Jego stan mimo wysiłku lekarzy i rodziny, pogarsza się z roku na rok. Choroba nie tylko uniemożliwia mu podjęcie pracy, ale także w znaczący sposób utrudnia codzienne funkcjonowanie. 

Mimo konieczności polegania na pomocy innych i na przekór przeciwnościom losu, udało mu się odnaleźć swoje miejsce na ziemi, gdzie czuł się szczęśliwy i mógł się choć trochę usamodzielnić. W tym celu udało się zaadoptować budynek gospodarczy na osiedlu Zacisze, który zaspokoił jego olbrzymia potrzebę samodzielności a dodatkowo umożliwił lepszą rehabilitację. 

Niestety 08 grudnia 2021r. w ciągu zaledwie paru godzin wszystko co miał zostało mu zabrane. W pożarze stracił swoje miejsce na ziemi, jedyną namiastkę niezależności jaką posiadał. Pożar strawił również wszystko, co znajdowało się w środku: meble, ubrania, dokumenty, wózek inwalidzki, skuter, umożliwiający mu poruszanie się po mieście. Na szczęście jemu i Pytonowi (psu z którym mieszkał) udało się wyjść z tego cało.

Gorąco apelujemy o pomoc finansową i wsparcie w rozpowszechnieniu tej akcji, aby jak najszybciej Bartek mógł wrócić do swojego Domu i tym samym odzyskać uśmiech, poczucie bezpieczeństwa i radość.


Lokalizacja

Bilgoraj, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 556

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków