id: nryyrf

Tobii PCEye Mini dla Piotra

Tobii PCEye Mini dla Piotra

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
9 398 zł
z 8 000
117%
zakończona
10.01.2020r
52
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 1 nagrodę/ofertę!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 981 685 zrzutek i zebrali 1 003 890 197 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

#BIEGAMDLAPIOTRA

Chcesz wywołać uśmiech na twarzy tego gościa po prawej? Przeczytaj opis zrzutki. Nie zajmie Ci to dłużej niż 182 sekund :).

#BiegamdlaPiotra

Po dość intensywnym sportowym roku 2018, biegowy rok 2019 zdecydowaliśmy się zadedykować Piotrowi Poznańskiemu. Dlaczego?

W 2002 roku zasiedliśmy razem do ławki w integracyjnej szkole podstawowej, jest to nasz kolega oraz rówieśnik. Niestety chłopakowi w przeciwieństwie do nas, nie poszczęściło się zdrowotnie. Realizując szkolną ideę integracji chcielibyśmy wesprzeć go naszą inicjatywą.

Kim jesteśmy?

Dwójką starych przyjaciół, którzy wierzą, że świat powinno się i można zmieniać na lepsze.

Piotrek - student ostatniego roku studiów menedżerskich, muzyk i zamiłowany biegacz.

Michał – uwielbia biegi terenowe oraz organizację wydarzeń sportowych, podczas swoich studiów stara się wypełnić pozytywną energią każdą chwilę!

Na czym polega problem zdrowotny Piotra?

Cierpi na postępujący zanik mięśni (dystrofia mięśniowa postępująca- podejrzenie), jeździ na wózku, nie mówi, wymaga stałej opieki i pomocy. Jeszcze niedawno Piotr pisał na komputerze przy pomocy dłoni, dziś obsługuje komputer wyłącznie przy pomocy ruchu gałek ocznych. Piotr jest pasjonatem z natury, interesuje go świat i życie mimo poważnych problemów zdrowotnych. Bardzo lubi kontakt i rozmowę z innymi ludźmi - niestety dziś jest to możliwe głównie poprzez pisanie na komputerze przy pomocy swoich oczu. Obecnie z tego sprzętu Piotr korzysta w szkole, do której uczęszcza. W czerwcu 2019 Piotr definitywnie skończył edukację, a tym samym możliwość korzystania ze szkolnych ułatwień.

W związku z tym, ułatwieniem i spełnieniem marzeń Piotra, naszym oraz jego rodziny byłby sprzęt Tobii PCEye Mini.

PCEye Mini to najmniejsze oraz bardzo solidne urządzenie pozwalające na obsługę komputera za pomocą wzroku. Urządzenie zastępuje standardową klawiaturę oraz myszkę, pozwalając na obsługę laptopa lub komputera z mniejszym ekranem tylko i wyłącznie za pomocą oczu. Dla osób, z zanikiem mięśni sterowanie wzrokiem jest najszybszym, najprostszym oraz najbardziej ergonomicznym sposobem obsługi komputera. PCEye Mini pozwala na obsługę Internetu, nawiązywanie kontaktów korzystanie ze Skype, przygotowywanie dokumentów w edytorze tekstu lub arkuszu kalkulacyjnym, obsługę gier i wiele więcej. Płynnie konwertuje ruch gałek ocznych na ruch kursora na komputerze.

Dodatkowe pieniądze zostaną przeznaczone na komponenty takie jak: oprogramowanie, komputer.

Na czym polega zbiórka?

Piotrek K. i Michał deklarują się uczestniczyć w następujących zawodach:

Ja: - Medio Maratón Ciudad de Almería 03.02.19 - Bieg Lechitów 15.09.19 - PZU Cracovia Półmaraton Królewski 13.10.19 – finał akcji

Michał : - Run In Marseille 24.03.2019 - Bieg Lechitów 15.09.19 - PZU Cracovia Półmaraton Królewski 13.10.2019 - finał akcji

W trakcie trwania akcji będziemy starać się znaleźć jeszcze inne biegi, na których będziemy mogli promować zbiórkę.

W ich trakcie będziemy promować naszą akcję wśród całej społeczności biegowej. Poszerzenie możliwości uprawiania tego pięknego sportu o świadomość pomagania jest dla nas czymś szczególnym. Chcemy Was również do tego zachęcić i zapraszamy do wsparcia akcji! Dodatkowym smaczkiem będą konkursy sportowe i wyzwania zawodników dotyczące poszczególnych biegów.

Jak zbieramy pieniądze?

Pieniądze będziemy pozyskiwać od sponsorów, osób prywatnych chętnych wesprzeć naszą akcję, jak i od was Zrzutkowicze! Jej sukces w dużej mierze zależy od Waszej hojności i zaangażowania. Współpracujemy również z ośrodkiem wychowawczym Piotra oraz chcemy nawiązać współpracę ze szkołą integracyjną, do której wspólnie uczęszczaliśmy. Jesteśmy otwarci również na sponsorów zewnętrznych, takich jak: prywatne przedsiębiorstwa, organizacje, fundacje.

Więcej informacji na naszym fanpage’u - https://www.facebook.com/biegamdlapiotra/

Kontakt: [email protected] lub [email protected]

Akcję możesz wspomóc na trzy sposoby:

- dołącz do zespołu, więcej informacji na facebooku

- wpłać, nawet drobną kwotę

- opowiedz o niej komuś znajomemu/udostępnij nasz fanpage

Podsumowanie

Jako koledzy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 2 w Krakowie mamy nadzieję, że akcja zakończy się powodzeniem. Niech zadziała efekt kuli śniegowej!

PS WARTO POMAGAĆ

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Wpłaty 52

MG
Zbiórka Mikołajkowa + koncert
581 zł
EC
Klasa 4a, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 151
457,23 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
MG
Klasa 5c Jarmark
284 zł
K4
Klasa 4b, Szkoła podstawowa nr 151 w Krakowie
250 zł
WG
Wojciech Garbacik
200 zł
MG
Szkoła Podstawowa nr 151
174,28 zł
KI
klasa I E SP 151
110 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków