id: nsd8vs

poMOC w Afryce

poMOC w Afryce

Nasi użytkownicy założyli 1 186 960 zrzutek i zebrali 1 247 849 766 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jesteśmy grupą fantastycznych znajomych, których życie zmieniło się na lepsze po poznaniu pani Irenki. Dzięki Niej jeszcze bardziej chce nam się pomagać drugiemu człowiekowi. Widząc Jej zaangażowanie w pomoc bliźnim chcemy teraz się Jej choć odrobinę odwdzięczyć.

W dalekiej Afryce, w Dimako, w Kamerunie już od około 20 lat na misjach żyje siostra Wirgilia. Z wyglądu zawsze sympatyczna i uśmiechnięta. Zawsze znajdzie czas dla każdego, kto tego potrzebuje. Chociaż mieszka i posługuje na chwałę Pana Boga w Afryce to urodziła się i wychowywała w polskim mieście, Mikołowie. Tam też zostawiła swoją polską rodzinę, która ciągle o Niej pamięta i jest z Nią myślami. Niestety codzienne rozmowy telefoniczne to czasem zbyt mało w dzisiejszym, pędzącym świecie. W związku z tym siostrę Wirgilię w najbliższym czasie chce odwiedzić Jej mama, pani Irenka.

I Ty możesz również dołączyć do tej wyprawy! Każda zebrana tutaj złotówka jest ważna. Zebrane fundusze zostaną przekazane siostrze Wirgilii w Dimako. Dzięki nim siostra będzie mogła zapewnić wszelkie potrzebne rzeczy do misyjnego szpitala, takie jak lekarstwa, opatrunki, podstawowy sprzęt medyczny, itp.

Zastanawiacie się teraz pewnie dlaczego i kto organizuje tę zbiórkę. Jesteśmy grupą fantastycznych znajomych, których życie zmieniło się na lepsze po poznaniu pani Irenki. Dzięki Niej jeszcze bardziej chce nam się pomagać drugiemu człowiekowi. Pani Irenka, choć wymagająca, jest osobą bardzo kochaną, radosną, pomocną, odważną. Ma ogromne serce. Widząc Jej zaangażowanie w pomoc bliźnim chcemy teraz się Jej choć odrobinę odwdzięczyć. Chcemy, wspólnie z Waszą pomocą, przyłączyć się i wesprzeć siostrę Wirgilię, córkę pani Irenki, w Dimako. Z całego serca wierzymy, że RAZEM możemy dużo zdziałać.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 76

WO
Wioletta Organiściok
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
JW
Joanna
200 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
DA
Dajana
100 zł
GB
Piotr Topór
700 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków