id: nth2wf

Trzy kocie życia- uratujmy je

Trzy kocie życia- uratujmy je

Nasi użytkownicy założyli 1 016 335 zrzutek i zebrali 1 064 609 939 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Trzy koty, dwie historie, jeden cel- uratować kocie życie.

Zbiórka ma na celu zebranie środków na leczenie trzech bardzo poważnie chorych kotków, których diagnostyka i terapia pochłaniają olbrzymie środki:

 Malwina to około 10-letnia kotka, kilka lat temu odłowiona na kastrację, która została już na stałe w domu tymczasowym. Ostatnio niestety Malwina straciła apetyt, nie mogła utrzymać się na nogach, mimo wprowadzonych leków nie było lepiej. Obecnie przebywa w lecznicy całodobowej, gdzie lekarze stabilizują jej stan i robią dodatkowe badania, by postawić ostateczna diagnozę - niestety dużo wskazuje, że kocica ma chłoniaka przewodu pokarmowego.

 Negra i jej brat Piorun liczą sobie tylko ok. 3 miesiące i już biedne walczą ze śmiertelną chorobą. To kociaki, jak wiele innych, zgarnięte przez Fundację z ulicy, żeby miały lepsze życie. I wszystko szło dobrze, kociaki rosły, ale nagle Negra straciła apetyt i chęć do zabawy - wykonane badania wykazały płyn w jamie brzusznej. Wprowadzono leczenie, kotka poczuła się dobrze i wtedy u jej brata pojawiły się podobne objawy, tym razem płyn był w płucach. Obecnie obydwoje sa w leczeniu i czują się dobrze, ale przed nimi długa i kosztowna kuracja. 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 107

 
Dane ukryte
30 zł
DS
Dominika Nowak
70 zł
KL
Karolina Lenik
20 zł
NJ
Natalia Jedrzejek
225 zł
IK
Iku
20 zł
AS
Aneta Skrzyszowska
137 zł
KM
Katarzyna Mąka torebunie
20 zł
MK
Meg Em
100 zł
AM
Anna Makowska
335 zł
UP
Urszula Pospiech
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 13

 
2500 znaków