id: nubj6b

Zakup średniego wozu ratowniczo-gaśniczego

Zakup średniego wozu ratowniczo-gaśniczego

 
Adam Buś

Opis zrzutki

Czołem 👨‍🚒

Zarząd oraz Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Bagnie zmuszeni są prosić Państwa o wsparcie. Celem niesienia dalszej pomocy mieszkańcom, w ratowniu ich życia i mienia, na dzień dzisiejszy musimy prosić o wsparcie w pozyskaniu funduszy na zakup wozu ratowniczo-gaśniczego, który da nam większe możliwości operacyjne. Obecnie posiadamy prawie 40letniego Stara 244. Jest to jedyny pojazd który posiadamy, a co za tym idzie, w sytauacji jego awarii, nie mamy możliwości niesienia pomocy mieszkańcom. Pojazd o większych możliwościach technicznych sprostałby obecnym potrzebom. Dodatkowym aspektem dla którego jesteśmy jednostką, która musi być w stanie nieść pomoc i posiadać wóz bojowy, który nie zawiedzie w sytuacji wezwania, jest fakt, że stacjonujemy wśród lasów. Najbliższa sąsiadująca jednostka jest oddalona o 7km. W przypadku pożaru lasu, domu, nagłego zachorowania, liczy się każda minuta. Nie chcemy zawieść mieszkańców naszej miejscowości oraz okolicznych. Jesteśmy żeby nieść im pomóc o każdej porze dnia i nocy.

Celem zrzutki jest zakup średniego wozu ratowniczo-gaśniczego. Nie zależy nam na nowym fabrycznie wozie, a jedynie takim, który będzie spełniał potrzeby techniczne i pozwoli szybko i bezpiecznie dotrzeć do mieszkańców potrzebujących naszej pomocy.

Na co dzień, to my czuwamy nad Waszym bezpieczeństwem i niesiemy pomoc, lecz dziś, to my potrzebujemy Waszej pomocy i wsparcia 🚒

Lokalizacja

Komentarze 2

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Trzymamy kciuki za powodzenie akcji. Dziékujemy że jesteście !

    ukryta
  •  
    Użytkownik niezarejestrowany

    Lecimy!!! Musi nam się udać!

    100 zł
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez