id: nvc5ca

Amelka chce mówić jak inne dzieci, pomożesz jej w tym? Zbiórka na turnusy logopedyczne, leczenie i terapię logopedyczną.

Amelka chce mówić jak inne dzieci, pomożesz jej w tym? Zbiórka na turnusy logopedyczne, leczenie i terapię logopedyczną.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora.

Nasi użytkownicy założyli 1 188 739 zrzutek i zebrali 1 252 064 944 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Amelka Nycz urodziła się w 2014 roku, z wrodzoną wadą serca oraz podniebienia z zaburzeniami endokrynologicznymi (niedobór wapnia, niedoczynność tarczycy) oraz immunologicznymi (niedobór odporności). Wymaga stałej opieki licznych poradni: kardiologicznej, endokrynologicznej, immunologicznej, laryngologicznej, chirurgicznej, logopedycznej oraz ortodontycznej. Ma za sobą operację serca w krążeniu pozaustrojowym oraz trzy operacje podniebienia. Wymaga intensywnej terapii logopedycznej, ponieważ bez niej nie nastąpi prawidłowy rozwój mowy, nawet po przebytych operacjach. W ostatnim czasie doszedł problem wysiękowego zapalenia uszu – czekamy na zabieg założenia drenów, aby nie doprowadzić do trwałego uszkodzenia słuchu.

Amelka jest podopieczną Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieci i Młodzieży Auxilium w Bochni, razem z rodzicami aktywnie wspiera wszystkie organizowane przez fundację wydarzenia, każdego roku podczas flagowej imprezy biegowej organizowanej przez fundację Amelka wręcza medale i puchary zawodnikom. Bardzo zależy nam na tym, by jej problemy zniknęły i mogła cieszyć się beztroskim dzieciństwem. Ta zrzutka na pewno przybliży ją do osiągnięcia tego celu.


Dzięki zebranej kwocie Amelka weźmie udział w 3-4 kosztownych turnusach logopedycznych, gdzie będzie kontynuować terapię logopedyczną oraz leczenie. Turnusy dają możliwość współpracy w jednym czasie z wieloma specjalistami, co pozwoli spojrzeć na problemy Amelki wielokierunkowo. Nowi ludzie = nowe możliwości = powrót do normalności.Dwóch pasjonatów gór i biegów ultra z WIELKIM Sercem postanowiło wesprzeć cel zbiórki organizując projekt biegowo-charytatywny Korona Gór Polski 2023. Zamierzają zdobyć 28 szczytów górskich Polski w 80 godzin w dniach 5-8 lipca 2023 i zbierać środki dla podopiecznych.


bKviz4zn64a1fLu0.jpg

Marcin Gibała - Zakręcony na punkcie sport. Kocha góry, które eksploruje w wędrówkach, na rowerze oraz w górskich biegach ULTRA. Doświadczony w organizacji biegów Charytatywnych, na co dzień wspiera podopiecznych fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieci i Młodzieży Auxilium w Bochni. Zawodowo związany z branżą bankową. Garnitur chętnie jednak zamienia na sportowe ciuchy, w których czuje się bardziej swobodnie. Nie boi się stawiać sobie wysokich celów, zarówno służbowych, sportowych czy charytatywnych, których osiąganie wymaga hartu ducha i poświęcenia.

Last but not least, partner oraz tata czwórki wspaniałych dzieci: Marii, Rafała, Bartłomieja i Maksymiliana.


Maciek Jermak - Ojciec czwórki wspaniałych aktywnych dzieci, mąż i partner Karoliny w najważniejszej firmie - Rodzinie. To rodzina oprócz pracy daje mu nieustanną motywację do działania i poprawiania swoich rezultatów. Biegacz amator, zdobywca Korony Maratonów Polskich, finiszer wielu maratonów i biegów górskich. Miłośnik aktywności sportowej i górskich wycieczek. Niezwykle zawzięty w realizowaniu celów biegowych i wyznaczaniu sobie kolejnych granic do przekroczenia. Zdaje się, że niemożliwe dla niego nie istnieje. Pokazuje własną drogę od człowieka ważącego prawie 120 kg do biegacza w wymiarze ultra. Zapalony propagator zdrowego trybu życia. Promujący idee zdrowego odżywiania i aktywności pod każdą postacią. Inicjator i współorganizator przedsięwzięć lokalnych wspierających rozwój sportowy dzieci, młodzieży i dorosłych. Miłośnik Pomagania przez duże „P”. Organizowanie akcji charytatywnych i włączanie się w pomoc przynosi mu coraz więcej satysfakcji. Jeśli może do tego dorzucić swój trud i to w czym czuje się najlepiej to do pełni szczęścia potrzebne mu jest tylko przybicie „piątki” na mecie i uśmiech dziecka. W każdy projekt zaangażowany jest na 120%!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 65

 
Dane ukryte
100 zł
KF
Marxus
720 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
MK
Koperski Team Auto Service
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków