id: nvhafr

Pozwólcie nam stworzyć dla Was najlepszy Polski Kosmetyk Naturalny

Pozwólcie nam stworzyć dla Was najlepszy Polski Kosmetyk Naturalny

Nasi użytkownicy założyli 1 169 401 zrzutek i zebrali 1 218 308 833 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć!

Kilka słów o mnie.

Nazywam się Konrad, pochodzę z woj. Lubelskiego, a właściwie z dawnego Podlasia 🙂

5 lat temu, mając maleńki kawałek ziemi na nieskażonym terenie i trochę odłożonej gotówki, plus głowę pełną pomysłów i wiele, wiele zapału, postanowiliśmy wspólnie z bratem założyć biznes hodowlany.

Wybraliśmy hodowlę ślimaków Helix Aspersa Muller, ze względu na wielkie możliwości rozwojowe tej branży w przeróżnych gałęziach. Kiedy już poznaliśmy podstawy tego biznesu, razem postanowiliśmy inwestować wszystko w jego rozwój. Brat pilnował hodowli, a ja wyjechałem za granicę do pracy.

Przez 4 lata wszystkie nasze pieniądze zarobione na ślimakach i za granicą inwestowaliśmy, aż w końcu małymi, często mozolnymi kroczkami, udało nam się nabyć najnowszą technologię do pozyskiwania śluzu ze ślimaka- technologię totalnie innowacyjną- a mianowicie wykorzystującą ozon. Jedyna taka w Polsce i szósta na całym świecie!!


Najlepsze jest w tym to, że technologia ta w ogóle nie rani naszych podopiecznych, jednocześnie pozwalając na pozyskanie najlepszej jakości na świecie filtratu (śluzu ślimaka). Po całym procesie ślimaczki trafiają bez uszczerbku na zdrowiu, a co najważniejsze bez bólu, z powrotem na park, gdzie dalej wiodą normalne życie, jak to na dorosłego brzuchonoga przystało.


Warto dodać kilka słów o sposobach pozyskiwania śluzu ślimaka (filtratu) na świecie:

Śluz ślimaka jest teraz bardzo popularnym surowcem kosmetycznym. Niestety Kobiety w pogoni za pięknem, wprowadzane w błąd przez znakomitą większość producentów, kupują głównie kosmetyki albo z syntetycznym filtratem z laboratorium, albo śluz z bestialsko męczonych stworzeń. Cierpieniem nie do opisania jest posypywanie tych żyjątek solą, bo jak się domyślacie, jest to ból jakby obedrzeć człowieka ze skóry i posypać zranione tkanki solą :( Bardziej pomysłowi producenci rażą je prądem i w obu przypadkach ślimaki zdychają w mękach.

Producenci zapytani o sposób pozyskiwania śluzu zakrywają się tajemnicą firmową i ma się rozumieć, nie przyznają się do takich okropności.


My wywalamy kawę na ławę. Dzielimy się z Wami całym know-how!

Gdy zapragnęliśmy czegoś więcej niż hodowla (nasz własny kosmetyk), najpierw porządnie zagłębialiśmy się w literaturze, publikacjach naukowych, przeszukiwaliśmy blogi osób testujących i opisujących kosmetyki ze śluzem ślimaka, a także zjeździliśmy kilka potężnych targów kosmetycznych, podczas których wierciliśmy prawie na każdym stoisku i Koreańczykom i Polakom dziury w brzuchu, bombardowaliśmy ich pytaniami.... na które nigdy nie usłyszeliśmy nawet krzty porządnej odpowiedzi! "Jak pozyskują Państwo śluz"?, "Czy znany Wam jest sposób pozyskiwania filtratu"?, "Jaki procent filtratu jest w Waszym kosmetyku"?, "Z jakiego kraju pochodzi filtrat"? Odpowiedzi albo nie było, albo były tajemnice na skalę Trójkąta Bermudzkiego, albo stek bzdur typu: „Nasze ślimaki chodzą sobie po specjalnych tackach, zostawiają tam śluz, a my potem go zeskrobujemy i oczyszczamy"...Tak- i w sumie fajnie- bo mięczaki nie cierpią, tyle że śluz motoryczny nie ma praktycznie żadnych właściwości pożądanych w kosmetologii! Z kolei ten, właściwy pozyskiwany jest niehumanitarnie w stresie i wielkim cierpieniu przez co jest bardzo zanieczyszczony.


No dobrze Kochani, teraz mniej więcej wiecie, z czym to się wszystko je. Idąc dalej, na przełomie roku 2019/20 zaangażowaliśmy również naszych przyjaciół, aby wspólnie z nami budowali to przedsięwzięcie. Znalazł się mózg od pomysłów i grafiki oraz typiarka od narzekania i poprawek. Wspólnie stworzyliśmy istną Brygadę RR!


Nasze główne cele to:

* Stworzenie polskiej, wielkiej- międzynarodowej marki kosmetycznej bazującej na naszym filtracie, który jest pozyskiwany dzięki uprzejmości szczęśliwych ślimaczków z własnej hodowli

* Budowanie firmy szczerej, uczciwej, zgodnej, cechującej się wysokim szacunkiem do Natury i Klientów

* Tworzenie wyłącznie w pełni Naturalnych Kosmetyków

* Wyznaczenie nowych standardów w jakości Kosmetyków

* Stworzenie nowej filozofii firmy i kontaktu z Klientami.


Cel fajny i sprawa słuszna... no i teraz schody, a właściwie hipermega schody... (zwykłe schody mieliśmy do tej pory, ale zawsze udawało nam się je prędzej, czy później pokonać). Myśleliśmy, że nic nie jest w stanie nas zatrzymać... a tu nagle pandemia! Sytuacja w kraju i Europie całkowicie pokrzyżowała nam plany i to na dwóch frontach. Słaby sezon, bo większość skupów pozamykana. Cena ślimaka bardzo niska, ja straciłem pracę przy zamknięciu granic, a zarazem spory dochód dla rozwijającej się firmy. W końcu inwestowanie i budowanie zamieniły się w walkę o przetrwanie. Do tego doszły koszty badań, testów, certyfikatów, receptur (są bardzo wysokie, nie mówiąc już o samych kosztach utrzymania wszystkiego).


Dlatego Kochani, zwracamy się do Was z prośbą o jakiekolwiek wsparcie i chcielibyśmy przedstawić Wam naszą skromną ofertę:

* wpłaty powyżej 20zl - programy lojalnościowe i bonusowe, darmowe próbki

* wpłaty powyżej 130zł - limitowany firmowy kubek

* wpłaty od 400zł - Kosmetyk z pierwszej linii produkcyjnej w limitowanym pudełku ze specjalnym podziękowaniem

* wpłaty od 1500zl - dożywotnia zniżka 15% na wszystkie nasze kosmetyki

* Dla wszystkich wspierających dozgonna wdzięczność + specjalne podziękowania dla Waszych nicków na naszej stronie ( nawet jeśli staniemy się wielką, międzynarodową marką jak Loréal czy Vichy to i tak nigdy, nawet przez chwilę nie zapomnimy o naszych VIP-ach, którym tyle zawdzięczamy 🙂

* Każdy z Was na zawsze będzie wpisany do naszej firmowej bazy danych, żeby mieć zawsze specjalne zniżki, promocje lojalnościowe, darmowe próbki prototypowych kosmetyków i wiele, wiele innych 🙂


Dzięki zebranym środkom:

- Dokładnie przebadamy nasz surowiec i sprawdzimy jego drogocenne właściwości

Przeprowadzimy:

* Badanie czystosci mikrobiologicznej

* Test konserwacji

* Badania fizykochemiczne

* Badania zawartości metali cieżkich w surowcu

* Badania dermatologiczne surowca

* Badania zawartości aminokwasów w śluzie ślimaka

* Stworzymy karte charakterystyki naszego surowca

- Stworzymy recepture Kosmetyku

(Krem, serum, maseczka, maść - w zależności od środków)

- Sprawdzimy dokladnie nasz Kosmetyk i przeprowadzimy badania dermatologiczne

- Wyspuścimy na rynek pierwszą partię Kosmetyków (oczywiście zaraz po Waszych limitowanych seriach 🙂Śluz Ślimaka nafaszerowany jest wieloma składnikami aktywnymi takimi jak:

- Kwas hialuronowy,

- Kolagen i Elastyna

- Alantoina

- Kwas glikolowy

- Proteiny i witaminy A, D i E

- Naturalne antybiotyki


Dzięki temu możliwości są nieograniczone. Na bazie tego filtratu można stworzyć najwyższej jakości kosmetyk każdego rodzaju


Wszystkimi osiągnięciami i etapami budowania firmy będziemy się dzielić na bieżąco.

Pozdrowionka od wszystkich naszych śluzowatych Ziomeczków :*

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 4

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Programy Lojalnościowe i bonusowe
Wpłata powyzej 20zł - programy bonusowe i lojalnościowe, darmowe próbki oraz wpis w księdze podziękowań na stronie głównej
20 zł

Kupione 6

Zakończona

Wpłaty 15

EK
Ewelina Kulik
400 zł
 
Dane ukryte
130 zł
SZ
Szkrab
100 zł
KM
Krzysztof Milewski
100 zł
DS
Dawid
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
CY
CyberGhost
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
ZS
Carla
50 zł
MI
Mini
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków