FILM DYPLOMOWY "BREAKDOWN HOTEL" ID: nvx6rm

1 313 zł z 10 000 zł

13%

1 313 zł

z 10 000 zł

zakończona

11.10.2019r

37

wspierających
13%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Film dyplomowy Katarzyny Hordowicz - studentki Realizacji Obrazu na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

BREAKDOWN HOTEL

Po weselnej biesiadzie Tomasz zabiera swoją świeżo poślubioną żonę Annę do Hotelu, gdzie oboje będą musieli stawić czoła demonom przeszłości. Początek wspólnego życia Anny i Tomasza zmierza ku końcowi w tempie komety spadającej na Ziemię.

Cześć! Jesteśmy grupą studentów katowickiej filmówki, czyli Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego. Wspólnie pracowaliśmy już przy kilku projektach, a teraz przed nami kolejne przedsięwzięcie: film dyplomowy studentki IV roku realizacji filmowej i fotografii, Kasi Hordowicz. Wystartowaliśmy z internetową zbiórką z kilku powodów:

- WYNAGRODZENIA: wielokrotnie udawało nam się zrobić coś z niczego, nierzadko pracując - lub proponując pracę - za symboliczną butelkę wina, zwrot kosztów za benzynę albo noclegi. Na naszej drodze spotkamy masę nieprzeciętnie kreatywnych ludzi, którzy są gotowi poświęcić się w imię powstania czegoś wyjątkowego. Chcielibyśmy móc podziękować im za pracę nie tylko w formie grzecznościowego „dziękuję” - za profesjonalizm osób, które dają z siebie wszystko, należy się coś więcej.

- LOKACJA: „Lśnienie” Stanleya Kubricka, „Monument” Jagody Szelc, „Grand Budapest Hotel” Wesa Andersona - nie śnimy nawet, żeby dołączyć z naszym filmem do panteonu znanych i lubianych tytułów, ale jedno nas z nimi łączy: my również planujemy zrealizować zdjęcia w hotelu. Część pieniędzy, które zbierzemy dzięki Waszemu wsparciu, przeznaczymy na pokrycie kosztów wynajęcia lokacji i przygotowania jej pod kątem scenograficznym oraz technicznym.

- UBEZPIECZENIE: Mimo że na planach unikamy niebezpieczeństw jak ognia, w głowie wciąż zostają nam ludowe porzekadła pokroju „lepiej dmuchać na zimne”. Kolejną część zgromadzonych środków przeznaczymy na profesjonalne ubezpieczenie, żeby móc w spokoju pracować i realizować fantastyczną wizję artystyczną Kasi.

Nie będziemy ukrywać: każdy film to duże wyzwanie nie tylko dla realizatorów, ale też portfeli. Każda złotówka, jaką od Was dostaniemy, jest na wagę złota i przybliża nas do upragnionego celu. Będziemy dozgonnie wdzięczni za jakiekolwiek wsparcie - jeśli niefinansowe, to choćby w postaci rozpuszczenia wici dalej. Zróbmy razem kino!

JESTEŚMY JUŻ PO ZDJĘCIACH! Jednak dalej potrzebujemy wsparcia, musimy polecieć jeszcze dronem, zająć się postprodukcją dźwięku i skomponować unikalną muzykę, która będzie współgrać z historią i obrazem.

KATARZYNA HORDOWICZ

reżyseria, zdjęcia, scenariusz

studentka 4 roku Realizacji Obrazu i Fotografii na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Autorka filmów takich jak : "Lasso" czy "Osadzony". Jej zeszłoroczny film "Pierwszy dzień lata" miał ostatnio premierę na festiwalu filmowym Młodzi i Film w Koszalinie.

NATALIA CZERNIEJEWSKA

kierownictwo produkcji

studentka 4 roku Organizacji Produkcji Filmowej na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Przez 4 ostatnie lata zdobywała doświadczenie na planach wielu etiud studenckich a także pracowała przy festiwalu Transatlantyk oraz Kino Dzieci. Ostatnio pracowała w pionie produkcyjnym przy filmie fabularnym "Czarny Młyn" w reżyserii Mariusza Paleja. Z Kasią współpracują już po raz trzeci.

WERONIKA ASIŃSKA

odtwórczyni głównej roli

Weronika to absolwentka Wydziału Aktorskiego PWSFTViT w Łodzi. Grała w wielu polskich serialach oraz etiudach szkolnych. Ostatnio, zagrała jedną z głównych ról w filmie Monument w reżyserii Jagody Szelc.

ŁUKASZ WĘGRZYNOWSKI

odtwórca głównej roli

absolwent Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie - Filia we Wrocławiu. Znany z seriali takich jak „Na wspólnej” , „Klan” czy „Korona Królów”. Aktor Teatru Powszechnego w Radomiu gdzie na co dzień gra w spektaklach takich jak „Cabaret” , „Ślub” i „Człowiek z La Manchy” . Grał również w głośnym spektaklu „Kordian” w reżyserii Jana Englerta w Teatrze Narodowym w Warszawie.

Wpłacający37

AJ
Adam Jabłoński
200 zł
KJ
Krzysztof Jaszczak
100 zł
TP
Teresa Podeszwa
100 zł
MD
Monika Dominika Czerniejewska
100 zł
PM
Piotr Matyja
50 zł
MD
Maciek Dziąbek
50 zł
LK
LILLA KIEIWAN
50 zł
M
Małgorzata Milancej
50 zł
TC
Tomasz Czerniejewski
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze6

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej

FOTOSY Z PLANU

za taką kwotę otrzymasz na adres mailowy LINK DO FOTOSÓW Z PLANU

wybrano 12 razy

przewidywana dostawa: 20 września, 2019

Wybieram

Wpłać 30 zł i więcej

FOTOSY Z PLANU

z tę kwotę otrzymasz na adres mailowy link do fotosów z planu oraz zdjęcie ekipy wraz z podziękowaniami

wybrano 1 raz

Wybieram

Wpłać 50 zł i więcej

PODZIĘKOWANIA W NAPISACH, FOTOSY

za tę kwotę oprócz nagród za niższe wpłaty, podziękujemy Ci w napisach końcowych filmu

wybrano 8 razy

Wybieram

Wpłać 100 zł i więcej

PODZIĘKOWANIA, SCENARIUSZ Z PODPISAMI

za tę kwotę oprócz nagród za niższe wpłaty, otrzymasz w wersji fizycznej scenariusz podpisany przez twórców oraz wydrukowane zdjęcie ekipy wraz z personalnym podziękowaniem

wybrano 2 razy

Wybieram

Wpłać 200 zł i więcej

FILM NA PŁYCIE

Oprócz wspomnianych wcześniej nagród, wyślemy Ci nasz film w dogodnym dla Ciebie formacie.

wybrano 1 raz

Wybieram

Wpłać 400 zł i więcej

WIZYTA NA PLANIE

Jeśli wpłacisz tyle, to nie mamy innego wyjścia jak tylko, oprócz obdarowania Cię nagrodami fizycznymi, zaprosić Cię na nasz plan!

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

436 943 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?