FILM DYPLOMOWY "BREAKDOWN HOTEL" koniec za 10 dni ID: nvx6rm

FILM DYPLOMOWY "BREAKDOWN HOTEL"

Zebrano 1 303 zł
z kwoty 10 000 zł

13 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

236
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Film dyplomowy Katarzyny Hordowicz - studentki Realizacji Obrazu na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)


BREAKDOWN HOTEL

Po weselnej biesiadzie Tomasz zabiera swoją świeżo poślubioną żonę Annę do Hotelu, gdzie oboje będą musieli stawić czoła demonom przeszłości. Początek wspólnego życia Anny i Tomasza zmierza ku końcowi w tempie komety spadającej na Ziemię.

Cześć! Jesteśmy grupą studentów katowickiej filmówki, czyli Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego. Wspólnie pracowaliśmy już przy kilku projektach, a teraz przed nami kolejne przedsięwzięcie: film dyplomowy studentki IV roku realizacji filmowej i fotografii, Kasi Hordowicz. Wystartowaliśmy z internetową zbiórką z kilku powodów:

- WYNAGRODZENIA: wielokrotnie udawało nam się zrobić coś z niczego, nierzadko pracując - lub proponując pracę - za symboliczną butelkę wina, zwrot kosztów za benzynę albo noclegi. Na naszej drodze spotkamy masę nieprzeciętnie kreatywnych ludzi, którzy są gotowi poświęcić się w imię powstania czegoś wyjątkowego. Chcielibyśmy móc podziękować im za pracę nie tylko w formie grzecznościowego „dziękuję” - za profesjonalizm osób, które dają z siebie wszystko, należy się coś więcej.

- LOKACJA: „Lśnienie” Stanleya Kubricka, „Monument” Jagody Szelc, „Grand Budapest Hotel” Wesa Andersona - nie śnimy nawet, żeby dołączyć z naszym filmem do panteonu znanych i lubianych tytułów, ale jedno nas z nimi łączy: my również planujemy zrealizować zdjęcia w hotelu. Część pieniędzy, które zbierzemy dzięki Waszemu wsparciu, przeznaczymy na pokrycie kosztów wynajęcia lokacji i przygotowania jej pod kątem scenograficznym oraz technicznym.

- UBEZPIECZENIE: Mimo że na planach unikamy niebezpieczeństw jak ognia, w głowie wciąż zostają nam ludowe porzekadła pokroju „lepiej dmuchać na zimne”. Kolejną część zgromadzonych środków przeznaczymy na profesjonalne ubezpieczenie, żeby móc w spokoju pracować i realizować fantastyczną wizję artystyczną Kasi.

Nie będziemy ukrywać: każdy film to duże wyzwanie nie tylko dla realizatorów, ale też portfeli. Każda złotówka, jaką od Was dostaniemy, jest na wagę złota i przybliża nas do upragnionego celu. Będziemy dozgonnie wdzięczni za jakiekolwiek wsparcie - jeśli niefinansowe, to choćby w postaci rozpuszczenia wici dalej. Zróbmy razem kino!

JESTEŚMY JUŻ PO ZDJĘCIACH! Jednak dalej potrzebujemy wsparcia, musimy polecieć jeszcze dronem, zająć się postprodukcją dźwięku i skomponować unikalną muzykę, która będzie współgrać z historią i obrazem.KATARZYNA HORDOWICZ

reżyseria, zdjęcia, scenariusz

studentka 4 roku Realizacji Obrazu i Fotografii na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Autorka filmów takich jak : "Lasso" czy "Osadzony". Jej zeszłoroczny film "Pierwszy dzień lata" miał ostatnio premierę na festiwalu filmowym Młodzi i Film w Koszalinie.

NATALIA CZERNIEJEWSKA

kierownictwo produkcji

studentka 4 roku Organizacji Produkcji Filmowej na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Przez 4 ostatnie lata zdobywała doświadczenie na planach wielu etiud studenckich a także pracowała przy festiwalu Transatlantyk oraz Kino Dzieci. Ostatnio pracowała w pionie produkcyjnym przy filmie fabularnym "Czarny Młyn" w reżyserii Mariusza Paleja. Z Kasią współpracują już po raz trzeci.


WERONIKA ASIŃSKA

odtwórczyni głównej roli

Weronika to absolwentka Wydziału Aktorskiego PWSFTViT w Łodzi. Grała w wielu polskich serialach oraz etiudach szkolnych. Ostatnio, zagrała jedną z głównych ról w filmie Monument w reżyserii Jagody Szelc.

ŁUKASZ WĘGRZYNOWSKI

odtwórca głównej roli

absolwent Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie - Filia we Wrocławiu. Znany z seriali takich jak „Na wspólnej” , „Klan” czy „Korona Królów”. Aktor Teatru Powszechnego w Radomiu gdzie na co dzień gra w spektaklach takich jak „Cabaret” , „Ślub” i „Człowiek z La Manchy” . Grał również w głośnym spektaklu „Kordian” w reżyserii Jana Englerta w Teatrze Narodowym w Warszawie.

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

MD
50 zł

Maciek Dziąbek

Kasia zawsze pomoże to i ja pomogę chociaż tak!

M
10 zł

M.Janeczek

Powodzenia

GM
50 zł

Gosia M.

Powodzenia!

AJ
200 zł

Adam Jabłoński

Powodzenia w realizacji marzeń

JS
10 zł

Joanna Stachura

Powodzenia !

AJ
200 zł
Adam Jabłoński
KJ
100 zł
Krzysztof Jaszczak
TP
100 zł
Teresa Podeszwa
MD
100 zł
Monika Dominika Czerniejewska
PM
50 zł
Piotr Matyja
MD
50 zł
Maciek Dziąbek
LK
50 zł
LILLA KIEIWAN
M
50 zł
Małgorzata Milancej
DZ
50 zł
Dawid Zawrin
TC
50 zł
Tomasz Czerniejewski
A
50 zł
Andrzej
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
DW
30 zł
Dawid Wrona
M
20 zł
Mariusz
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
ZC
14 zł
Zuzanna czerniejewska
KI
10 zł
Kamil Iwanicki
AM
10 zł
Alicja Markowska
WK
10 zł
Weronika Kubalska
MK
10 zł
Monika Kosmal
JS
10 zł
Joanna Stachura
M
10 zł
Michał
MK
10 zł
Mateusz Kordyl
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
KZ
10 zł
Karolina Zychowicz
M
10 zł
M.Janeczek
10 zł
Michał Żłobicki
K
10 zł
Kris
MP
5 zł
Marysia Puch
MD
2 zł
Michał Dąbrowski
MM
ukryta
Magdalena Milancej
ukryta
Michał Żołnieruk
PD
ukryta
Paulina Dalka
PZ
ukryta
Paulina Zdebik

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

360 828 zrzutek

Pomóż zebrać 10 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

236
udostępnień

NAGRODY

FOTOSY Z PLANU

10 zł i więcej

za taką kwotę otrzymasz na adres mailowy LINK DO FOTOSÓW Z PLANU

wybrano 11 razy

przewidywana dostawa: 20 września, 2019

FOTOSY Z PLANU

30 zł i więcej

z tę kwotę otrzymasz na adres mailowy link do fotosów z planu oraz zdjęcie ekipy wraz z podziękowaniami

wybrano 1 raz

PODZIĘKOWANIA W NAPISACH, FOTOSY

50 zł i więcej

za tę kwotę oprócz nagród za niższe wpłaty, podziękujemy Ci w napisach końcowych filmu

wybrano 8 razy

PODZIĘKOWANIA, SCENARIUSZ Z PODPISAMI

100 zł i więcej

za tę kwotę oprócz nagród za niższe wpłaty, otrzymasz w wersji fizycznej scenariusz podpisany przez twórców oraz wydrukowane zdjęcie ekipy wraz z personalnym podziękowaniem

wybrano 2 razy

FILM NA PŁYCIE

200 zł i więcej

Oprócz wspomnianych wcześniej nagród, wyślemy Ci nasz film w dogodnym dla Ciebie formacie.

wybrano 1 raz

WIZYTA NA PLANIE

400 zł i więcej

Jeśli wpłacisz tyle, to nie mamy innego wyjścia jak tylko, oprócz obdarowania Cię nagrodami fizycznymi, zaprosić Cię na nasz plan!

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.