id: nvx6rm

FILM DYPLOMOWY "BREAKDOWN HOTEL"

FILM DYPLOMOWY "BREAKDOWN HOTEL"

1 313 zł 
z 10 000
13%
zakończona
11.10.2019r
37
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 6 nagród / ofert!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 912 822 zrzutki i zebrali 875 271 680 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Film dyplomowy Katarzyny Hordowicz - studentki Realizacji Obrazu na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

BREAKDOWN HOTEL

Po weselnej biesiadzie Tomasz zabiera swoją świeżo poślubioną żonę Annę do Hotelu, gdzie oboje będą musieli stawić czoła demonom przeszłości. Początek wspólnego życia Anny i Tomasza zmierza ku końcowi w tempie komety spadającej na Ziemię.

Cześć! Jesteśmy grupą studentów katowickiej filmówki, czyli Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego. Wspólnie pracowaliśmy już przy kilku projektach, a teraz przed nami kolejne przedsięwzięcie: film dyplomowy studentki IV roku realizacji filmowej i fotografii, Kasi Hordowicz. Wystartowaliśmy z internetową zbiórką z kilku powodów:

- WYNAGRODZENIA: wielokrotnie udawało nam się zrobić coś z niczego, nierzadko pracując - lub proponując pracę - za symboliczną butelkę wina, zwrot kosztów za benzynę albo noclegi. Na naszej drodze spotkamy masę nieprzeciętnie kreatywnych ludzi, którzy są gotowi poświęcić się w imię powstania czegoś wyjątkowego. Chcielibyśmy móc podziękować im za pracę nie tylko w formie grzecznościowego „dziękuję” - za profesjonalizm osób, które dają z siebie wszystko, należy się coś więcej.

- LOKACJA: „Lśnienie” Stanleya Kubricka, „Monument” Jagody Szelc, „Grand Budapest Hotel” Wesa Andersona - nie śnimy nawet, żeby dołączyć z naszym filmem do panteonu znanych i lubianych tytułów, ale jedno nas z nimi łączy: my również planujemy zrealizować zdjęcia w hotelu. Część pieniędzy, które zbierzemy dzięki Waszemu wsparciu, przeznaczymy na pokrycie kosztów wynajęcia lokacji i przygotowania jej pod kątem scenograficznym oraz technicznym.

- UBEZPIECZENIE: Mimo że na planach unikamy niebezpieczeństw jak ognia, w głowie wciąż zostają nam ludowe porzekadła pokroju „lepiej dmuchać na zimne”. Kolejną część zgromadzonych środków przeznaczymy na profesjonalne ubezpieczenie, żeby móc w spokoju pracować i realizować fantastyczną wizję artystyczną Kasi.

Nie będziemy ukrywać: każdy film to duże wyzwanie nie tylko dla realizatorów, ale też portfeli. Każda złotówka, jaką od Was dostaniemy, jest na wagę złota i przybliża nas do upragnionego celu. Będziemy dozgonnie wdzięczni za jakiekolwiek wsparcie - jeśli niefinansowe, to choćby w postaci rozpuszczenia wici dalej. Zróbmy razem kino!

JESTEŚMY JUŻ PO ZDJĘCIACH! Jednak dalej potrzebujemy wsparcia, musimy polecieć jeszcze dronem, zająć się postprodukcją dźwięku i skomponować unikalną muzykę, która będzie współgrać z historią i obrazem.

KATARZYNA HORDOWICZ

reżyseria, zdjęcia, scenariusz

studentka 4 roku Realizacji Obrazu i Fotografii na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Autorka filmów takich jak : "Lasso" czy "Osadzony". Jej zeszłoroczny film "Pierwszy dzień lata" miał ostatnio premierę na festiwalu filmowym Młodzi i Film w Koszalinie.

NATALIA CZERNIEJEWSKA

kierownictwo produkcji

studentka 4 roku Organizacji Produkcji Filmowej na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Przez 4 ostatnie lata zdobywała doświadczenie na planach wielu etiud studenckich a także pracowała przy festiwalu Transatlantyk oraz Kino Dzieci. Ostatnio pracowała w pionie produkcyjnym przy filmie fabularnym "Czarny Młyn" w reżyserii Mariusza Paleja. Z Kasią współpracują już po raz trzeci.

WERONIKA ASIŃSKA

odtwórczyni głównej roli

Weronika to absolwentka Wydziału Aktorskiego PWSFTViT w Łodzi. Grała w wielu polskich serialach oraz etiudach szkolnych. Ostatnio, zagrała jedną z głównych ról w filmie Monument w reżyserii Jagody Szelc.

ŁUKASZ WĘGRZYNOWSKI

odtwórca głównej roli

absolwent Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie - Filia we Wrocławiu. Znany z seriali takich jak „Na wspólnej” , „Klan” czy „Korona Królów”. Aktor Teatru Powszechnego w Radomiu gdzie na co dzień gra w spektaklach takich jak „Cabaret” , „Ślub” i „Człowiek z La Manchy” . Grał również w głośnym spektaklu „Kordian” w reżyserii Jana Englerta w Teatrze Narodowym w Warszawie.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 6 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
FOTOSY Z PLANU

za taką kwotę otrzymasz na adres mailowy LINK DO FOTOSÓW Z PLANU

od 10 zł

Kupione 12

Zakończona
FOTOSY Z PLANU

z tę kwotę otrzymasz na adres mailowy link do fotosów z planu oraz zdjęcie ekipy wraz z podziękowaniami

od 30 zł

Kupione 1

Zakończona
PODZIĘKOWANIA, SCENARIUSZ Z PODPISAMI

za tę kwotę oprócz nagród za niższe wpłaty, otrzymasz w wersji fizycznej scenariusz podpisany przez twórców oraz wydrukowane zdjęcie ekipy wraz z personalnym po...

od 100 zł

Kupione 2

Zakończona
FILM NA PŁYCIE

Oprócz wspomnianych wcześniej nagród, wyślemy Ci nasz film w dogodnym dla Ciebie formacie.

od 200 zł

Kupione 1

Zakończona
WIZYTA NA PLANIE

Jeśli wpłacisz tyle, to nie mamy innego wyjścia jak tylko, oprócz obdarowania Cię nagrodami fizycznymi, zaprosić Cię na nasz plan!

od 400 zł
Zakończona

Wpłaty 37

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków