id: nwa3fc

Pomóż rozwinąć skrzydła Oddziałowi Morskiemu PTTK w Gdyni

Pomóż rozwinąć skrzydła Oddziałowi Morskiemu PTTK w Gdyni

Nasi użytkownicy założyli 1 170 249 zrzutek i zebrali 1 219 568 294 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Polskie Towarzystwo Krajoznawcze Oddział Morski w Gdyni został powołany w 1928 roku.                  

Oddział działał prężnie i z rozmachem. Organizowane były wycieczki piesze, krajoznawcze i przyrodnicze, okolicznościowe oraz specjalistyczne np. narciarskie, kolarskie, motorowe, eksploracyjne itp. Przez te wszystkie lata Oddział starał się  prowadzić ożywioną działalność programową.

Rokrocznie organizujemy kilkanaście imprez oddziałowych i kilkadziesiąt imprez klubowych, m.in. cotygodniowe wycieczki krajoznawcze, przyrodnicze i tematyczne prowadzone przez nasze kluby : BLIZA, JANTAR, WRZOS, WANOGA, WATRA, KORAL i inne. Organizowane są konkursy i wystawy ,prezentujące osiągnięcia Oddziału w turystyce i krajoznawstwie.

Przez ponad 95 lata Oddział Morski PTTK w Gdyni stawiał na rozwój turystyki, zwłaszcza młodzieżowej. Niestety w okresie kadencji 2007 – 2016 nieodpowiedzialnych Zarządów pojawiły się kłopoty finansowe. Dziś potrzebujemy Waszej pomocy i wsparcia w rozwiązaniu wynikłych problemów.

3 października 2022 r. został wybrany nowy Zarząd Oddziału, który stara się naprawić błędy poprzedników, lecz niestety do tego potrzebne są środki finansowe. Oczywiście będziemy to robić w takim stopniu, w jakim pozwolą nam zebrane fundusze. W przypadku nadwyżki finansowej zostaną wydane na cele statutowe, na rozwój turystyki w Gdyni i na Pomorzu.

Wierzymy, że wspólnie będziemy pisać kolejne pozytywne karty historii Oddziału Morskiego PTTK w

Gdyni, które są chlubą naszego miasta. Mamy nadzieję, że dzięki Wam, już za 5 lat, będziemy mogli obchodzić stulecie utworzenia Oddziału Morskiego PTTK w Gdyni. Tylko z Wami możemy podejmować starania, aby Oddział Morski PTTK nadal się rozwijał, rósł w siłę i działał dla Gdynian i turystów przyjezdnych „pro publico bono”.

Wesprzyjcie nasz Oddział Morski PTTK już dziś i bądźcie z nami!!!

Z góry dziękujemy za wsparcie i pomoc!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 112

preloader