id: nwkf2j

Dla samotnej mamy po śmierci męża

Dla samotnej mamy po śmierci męża

29 982 zł 
z 20 000 zł
149%
zakończona 31.07.2021r
246 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witam

Zrzutkę założyłam wspólnie z koleżanka aby pomoc naszej przyjaciółce Asi, która spotkała straszna tragedia. 

 W dniu 21.04 dotarła do nas straszna wiadomość, Mąż Asi zmarł, przegrał walkę z cornawirusem, Asia została sama z dwójka małych dzieci i kredytem. 

Dlaczego Bóg tak chciał? W chwili kiedy wydawało się że już wszystko wychodzi na prostą, że będzie dobrze i wróci do domu, do żony i dzieci za którymi tak bardzo tęsknił będąc w szpitalu, Asia otrzymała wiadomość ze już nigdy do niego nie wróci... Odszedł cicho, bez słów pożegnania, wierny i kochający mąż i najwspanialszy Tata na świecie. 

Kochał życie i cieszył się życiem, niedawno wzięli kredyt i kupili dom o którym tak bardzo marzył, jednak nie było dane mu się nim nacieszyć... Mariusz odszedł a Asia została sama z kredytem... 

Mariusz kochał swoją prace, dużo pracował po to by Asi i dzieciom niczego nie brakowało, a teraz utrzymanie rodziny spoczęło na Asi barkach, dwójka dzieci, kredyt, dom i ciagle pytanie dzieci kiedy Tata wróci?... 

Jak poradzić sobie w tak trudnej sytuacji kiedy serducho pęka na kawałki?? 

Jak pozbierać się po takiej tragedii która dotknęła Asię i jej rodzine? Każdy rodzic chce dla swoich dzieci tego co najlepsze, Asia tez ale jak żyć z jednej wypłaty żeby na wystarczyło na wszytko??

Każdy kto znał Mariusza wie jakim był cudownym człowiekiem, zawsze uśmiechnięty i pomocny. Nigdy nikomu nie odmówił pomocy, był cudownym i ciepłym człowiekiem i taki na zawsze pozostanie w naszej pamięci. 

Wierzę że Mariusz będzie z góry opiekował się swoją rodzina. 

 Z koleżanka która organizujemy zbiórkę same jesteśmy matkami dlatego doskonale wiemy ile kosztuje utrzymanie dzieci i staramy się Asi pomoc jak możemy. Każda złotówka jest ważna, dla Was może być to pare groszy jednak jak połączymy siły to wierze ze uda nam się pomoc Asi w tym ciężkim dla niej czasie.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 246

C
Ciocia
2 000 zł
RF
Robert Fedorowicz
900 zł
HJ
HDLG Jarzek
500 zł
M
Magda
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
AL
Agnieszka Leszczynska
500 zł
AS
Alicja Sulkowska
500 zł
 
Dane ukryte
400 zł
AO
Agnieszka Olszewska
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

852 433 zrzutki

i zebrali

738 013 177 zł

A ty na co dziś zbierasz?