id: nwy499

"KILOMETRY, KTÓRE NAKRĘCAJĄ RADOŚĆ” - KRĘCIMY DLA SENIORÓW - ROWEROWA WYPRAWA DOOKOŁA ŚLĄSKA

"KILOMETRY, KTÓRE NAKRĘCAJĄ RADOŚĆ” - KRĘCIMY DLA SENIORÓW - ROWEROWA WYPRAWA DOOKOŁA ŚLĄSKA

Nasi użytkownicy założyli 978 883 zrzutki i zebrali 998 929 227 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności4

 • Zachęcamy do przyłączenia się tych, którzy usłyszeli lub dowiedzieli się o naszej akcji po czasie, nasze konto aktywne jest nadal. Ratuje nas każde 5 złotych. Tylko tyle i aż tyle!! Mamy już 13%
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

W zeszłym roku ośmioro młodych rowerzystów wieku od 7 do 14 lat, dojechało, wyłącznie na rowerach z Gliwic do Międzyzdrojów pod hasłem „Kręcąc kilometry dla Filipa – prostujemy autyzm”. https://fakty.tvn24.pl/fakty-po-poludniu,96/niemal-800-kilometrow-na-rowerach-tak-pomagali-8-letniemu-filipowi,842180.html?fbclid=IwAR1sB1uw-koUokClohpxsJdcasRQtJ8sf7J2LJbAqPxhzGf44tRyxlAmsJs Zachęceni powodzeniem naszej zeszłorocznej akcji PODEJMUJEMY KOLEJNE WYZWANIE!!! Tym razem Kuba - lat 7, Lenka - lat 8, Hania - lat 11, Adrian- lat 11, Marcin - lat 12, Paweł - lat 13, Antek - lat 13, Olivier - lat 13, Mateusz - lat 15, Szymon - lat 15 - ze Szkolnego Klubu 80 Rowerów SP21 w Gliwicach za cel postawili sobie okrążyć województwo śląskie. Ta wyprawa będzie trudniejsza niż zeszłoroczna. Zaplanowane 730 kilometrów, to: 8 dni na siodełku, wymagające górskie trasy, utrudnienia, które niesie z sobą aura. Staramy się zebrać fundusze dla osób starszych, mieszkańców Sośnicy, dzielnicy Gliwic, w której znajduje się nasza szkoła. Marzeniem dzieci jest poprawa warunków bytowych najuboższych seniorów z najbliższego otoczenia, samotnych, mających złe warunki mieszkaniowe, żyjących na marginesie naszego społeczeństwa. Zależy nam żeby jesień ich życia nie była tylko czasem w którym dominuje smutek, samotność i niemoc. Każdy z nas kiedyś będzie seniorem dbajmy o to aby młodość potrafiła zadbać o starość - Twoją, moją, naszą. Wyprawę „KILOMETRY, KTÓRE NAKRĘCAJĄ RADOŚĆ” rozpoczynamy 25 maja. Można nas śledzić na naszym fanpage: https://www.facebook.com/KrecacDlaSeniorow.SK80RowerowSP21

kuba - NAJMŁODSZY UCZESTNIK WYPRAWY - LAT 7

Co przedstawia?

Dar juniora dla Seniora

Bądźcie z nami

Nie jesteśmy obojętni na los drugiego człowieka

Cel zrzutki.

Naszym marzeniem oraz celem jest pomoc pani Halinie, starszej, doświadczonej przez życie kobiety.

Historia pani Haliny, to wiele bolesnych i trudnych momentów, również jako osoby bezdomnej, schorowanej, dotkniętej udarem. Kobieta nie posiada krewnych ani osób bliskich, które wspomogłyby ją w dźwiganiu ciężaru rzeczywistości w jakiej przyszło jej żyć. Pani Halina wreszcie ma swój domu, jest to pokój z kuchnią w starym budownictwie, to cieszy ale mieszkanie, nie posiada łazienki, wymaga generalnego remontu, który jest poza możliwościami pani Haliny.

Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie naszego przedsięwzięcia. Wspólnymi siłami możemy zmienić na lepsze smutny los pani Haliny.

Możemy sprawić, żeby nikt nigdy nie poczuł tego, że jest sam!!!!

W ludziach jest MOC!!!

możemy pomóc Pani Halinie

nie bądź obojętny

możesz sprawić, że w tym domu zaświeci słońce

które wywoła uśmiech na twarzy pani haliny

English below:

W zeszłym roku ośmioro młodych rowerzystów wieku od 7 do 14 lat, dojechało, wyłącznie na rowerach z Gliwic do Międzyzdrojów pod hasłem „Kręcąc kilometry dla Filipa – prostujemy autyzm”. https://fakty.tvn24.pl/fakty-po-poludniu,96/niemal-800-kilometrow-na-rowerach-tak-pomagali-8-letniemu-filipowi,842180.html?fbclid=IwAR1sB1uw-koUokClohpxsJdcasRQtJ8sf7J2LJbAqPxhzGf44tRyxlAmsJs Zachęceni powodzeniem naszej zeszłorocznej akcji PODEJMUJEMY KOLEJNE WYZWANIE!!! Tym razem Kuba - lat 7, Lenka - lat 8, Hania - lat 11, Adrian- lat 11, Marcin - lat 12, Paweł - lat 13, Antek - lat 13, Olivier - lat 13, Mateusz - lat 15, Szymon - lat 15 - ze Szkolnego Klubu 80 Rowerów SP21 w Gliwicach za cel postawili sobie okrążyć województwo śląskie. Ta wyprawa będzie trudniejsza niż zeszłoroczna. Zaplanowane 730 kilometrów, to: 8 dni na siodełku, wymagające górskie trasy, utrudnienia, które niesie z sobą aura. Staramy się zebrać fundusze dla osób starszych, mieszkańców Sośnicy, dzielnicy Gliwic, w której znajduje się nasza szkoła. Marzeniem dzieci jest poprawa warunków bytowych najuboższych seniorów z najbliższego otoczenia, samotnych, mających złe warunki mieszkaniowe, żyjących na marginesie naszego społeczeństwa. Zależy nam żeby jesień ich życia nie była tylko czasem w którym dominuje smutek, samotność i niemoc. Każdy z nas kiedyś będzie seniorem dbajmy o to aby młodość potrafiła zadbać o starość - Twoją, moją, naszą. Wyprawę „KILOMETRY, KTÓRE NAKRĘCAJĄ RADOŚĆ” rozpoczynamy 25 maja.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 102

SH
Sandra
500 zł
JH
Jaga Hawranek
 
Dane ukryte
200 zł
SJ
Sławomir Jastrzębski
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PS
Paweł Szczesny
100 zł
BM
Bożena Michalska
100 zł
AO
Agnieszka Oskroba
100 zł
LW
Lucyna Wypych
100 zł
AF
Anna
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 16

 
2500 znaków