id: nwy499

"KILOMETRY, KTÓRE NAKRĘCAJĄ RADOŚĆ” - KRĘCIMY DLA SENIORÓW - ROWEROWA WYPRAWA DOOKOŁA ŚLĄSKA

"KILOMETRY, KTÓRE NAKRĘCAJĄ RADOŚĆ” - KRĘCIMY DLA SENIORÓW - ROWEROWA WYPRAWA DOOKOŁA ŚLĄSKA

Nasi użytkownicy założyli 1 152 314 zrzutek i zebrali 1 197 636 728 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności4

 • Zachęcamy do przyłączenia się tych, którzy usłyszeli lub dowiedzieli się o naszej akcji po czasie, nasze konto aktywne jest nadal. Ratuje nas każde 5 złotych. Tylko tyle i aż tyle!! Mamy już 13%
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

W zeszłym roku ośmioro młodych rowerzystów wieku od 7 do 14 lat, dojechało, wyłącznie na rowerach z Gliwic do Międzyzdrojów pod hasłem „Kręcąc kilometry dla Filipa – prostujemy autyzm”. https://fakty.tvn24.pl/fakty-po-poludniu,96/niemal-800-kilometrow-na-rowerach-tak-pomagali-8-letniemu-filipowi,842180.html?fbclid=IwAR1sB1uw-koUokClohpxsJdcasRQtJ8sf7J2LJbAqPxhzGf44tRyxlAmsJs Zachęceni powodzeniem naszej zeszłorocznej akcji PODEJMUJEMY KOLEJNE WYZWANIE!!! Tym razem Kuba - lat 7, Lenka - lat 8, Hania - lat 11, Adrian- lat 11, Marcin - lat 12, Paweł - lat 13, Antek - lat 13, Olivier - lat 13, Mateusz - lat 15, Szymon - lat 15 - ze Szkolnego Klubu 80 Rowerów SP21 w Gliwicach za cel postawili sobie okrążyć województwo śląskie. Ta wyprawa będzie trudniejsza niż zeszłoroczna. Zaplanowane 730 kilometrów, to: 8 dni na siodełku, wymagające górskie trasy, utrudnienia, które niesie z sobą aura. Staramy się zebrać fundusze dla osób starszych, mieszkańców Sośnicy, dzielnicy Gliwic, w której znajduje się nasza szkoła. Marzeniem dzieci jest poprawa warunków bytowych najuboższych seniorów z najbliższego otoczenia, samotnych, mających złe warunki mieszkaniowe, żyjących na marginesie naszego społeczeństwa. Zależy nam żeby jesień ich życia nie była tylko czasem w którym dominuje smutek, samotność i niemoc. Każdy z nas kiedyś będzie seniorem dbajmy o to aby młodość potrafiła zadbać o starość - Twoją, moją, naszą. Wyprawę „KILOMETRY, KTÓRE NAKRĘCAJĄ RADOŚĆ” rozpoczynamy 25 maja. Można nas śledzić na naszym fanpage: https://www.facebook.com/KrecacDlaSeniorow.SK80RowerowSP21

kuba - NAJMŁODSZY UCZESTNIK WYPRAWY - LAT 7

Co przedstawia?

Dar juniora dla Seniora

Bądźcie z nami

Nie jesteśmy obojętni na los drugiego człowieka

Cel zrzutki.

Naszym marzeniem oraz celem jest pomoc pani Halinie, starszej, doświadczonej przez życie kobiety.

Historia pani Haliny, to wiele bolesnych i trudnych momentów, również jako osoby bezdomnej, schorowanej, dotkniętej udarem. Kobieta nie posiada krewnych ani osób bliskich, które wspomogłyby ją w dźwiganiu ciężaru rzeczywistości w jakiej przyszło jej żyć. Pani Halina wreszcie ma swój domu, jest to pokój z kuchnią w starym budownictwie, to cieszy ale mieszkanie, nie posiada łazienki, wymaga generalnego remontu, który jest poza możliwościami pani Haliny.

Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie naszego przedsięwzięcia. Wspólnymi siłami możemy zmienić na lepsze smutny los pani Haliny.

Możemy sprawić, żeby nikt nigdy nie poczuł tego, że jest sam!!!!

W ludziach jest MOC!!!

możemy pomóc Pani Halinie

nie bądź obojętny

możesz sprawić, że w tym domu zaświeci słońce

które wywoła uśmiech na twarzy pani haliny

English below:

W zeszłym roku ośmioro młodych rowerzystów wieku od 7 do 14 lat, dojechało, wyłącznie na rowerach z Gliwic do Międzyzdrojów pod hasłem „Kręcąc kilometry dla Filipa – prostujemy autyzm”. https://fakty.tvn24.pl/fakty-po-poludniu,96/niemal-800-kilometrow-na-rowerach-tak-pomagali-8-letniemu-filipowi,842180.html?fbclid=IwAR1sB1uw-koUokClohpxsJdcasRQtJ8sf7J2LJbAqPxhzGf44tRyxlAmsJs Zachęceni powodzeniem naszej zeszłorocznej akcji PODEJMUJEMY KOLEJNE WYZWANIE!!! Tym razem Kuba - lat 7, Lenka - lat 8, Hania - lat 11, Adrian- lat 11, Marcin - lat 12, Paweł - lat 13, Antek - lat 13, Olivier - lat 13, Mateusz - lat 15, Szymon - lat 15 - ze Szkolnego Klubu 80 Rowerów SP21 w Gliwicach za cel postawili sobie okrążyć województwo śląskie. Ta wyprawa będzie trudniejsza niż zeszłoroczna. Zaplanowane 730 kilometrów, to: 8 dni na siodełku, wymagające górskie trasy, utrudnienia, które niesie z sobą aura. Staramy się zebrać fundusze dla osób starszych, mieszkańców Sośnicy, dzielnicy Gliwic, w której znajduje się nasza szkoła. Marzeniem dzieci jest poprawa warunków bytowych najuboższych seniorów z najbliższego otoczenia, samotnych, mających złe warunki mieszkaniowe, żyjących na marginesie naszego społeczeństwa. Zależy nam żeby jesień ich życia nie była tylko czasem w którym dominuje smutek, samotność i niemoc. Każdy z nas kiedyś będzie seniorem dbajmy o to aby młodość potrafiła zadbać o starość - Twoją, moją, naszą. Wyprawę „KILOMETRY, KTÓRE NAKRĘCAJĄ RADOŚĆ” rozpoczynamy 25 maja.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 102

preloader

Komentarze 16

 
2500 znaków