id: nx7c79

Prosimy o wsparcie naszej mamy Agnieszki w walce ze złośliwym nowotworem mózgu

Prosimy o wsparcie naszej mamy Agnieszki w walce ze złośliwym nowotworem mózgu

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
33 100 zł z 80 000 zł
41%

Opis zrzutki

Prosimy , wesprzyjcie naszą Mamę Agnieszkę w walce z nowotworem złośliwym mózgu.

Nasza mama ma na imię Agnieszka, ma 48 lat i bardzo chce żyć. W styczniu 2018r. zdiagnozowano u niej nowotwór: Glejak mózgu wielopostaciowy (stopnia IV wg WHO) z dzikim typem mutacji IDH.

Skutki leczenia z ciężkim trudem przynoszą efekty, jednak nasza walka trwająca od ponad roku wymaga coraz większych nakładów finansowych, tym bardziej, że przeciwnik nie chce ustąpić. Wiemy, że nie można kupić zdrowia, ale z Waszą pomocą zwiększymy szanse na wyjście z tej walki zwycięsko, tym bardziej ze znalazł się jeszcze lekarz, który dał nam nadzieje.

Terapie, leki, wlewy, suplementy i wszystko co pomaga mamie na co dzień w chorobie przewyższają nasze możliwości. Leczenie Mamy na dzień dzisiejszy to koszt 12 tys złotych miesięcznie. Dodatkowo pojawiła się nowa terapia, która znacznie zwiększy miesięczne koszta leczenia, jednocześnie dając większe możliwości na pokonanie choroby. Jako rodzina finansowo nie dajemy już rady, boimy sie, że Mama odejdzie a w leczeniu jej powstrzymają nas pieniądze...:(

Chcielibyśmy ponownie prosić Was o pomoc w zebraniu funduszy na leczenie naszej Mamy Agnieszki. Wiele osób pyta nas o mamę...Mama trzyma się bardzo dzielnie ma czasem lepsze czasem gorsze dni, ale walczy już ponad rok, a warto pamiętać, że wiele osobom z tą chorobą nie udało się przetrwać tak długo. Dlatego wierzymy, że nasza walka z chorobą ma sens!! A to co robimy daje efekty! Z pewnością to zasługa zarówno ciężkiej pracy mojej rodziny ale i przede wszystkim Wasza, ponieważ dzięki Wam udało się zebrać pieniądze potrzebne na protonoterapie rok temu oraz środki na dalsze leczenie. Niestety te pieniądze skończyły się. My wierzymy, że nasza walka i determinacja oraz Wasze wsparcie naszej Mamy pomogą jej wyzdrowieć!

Nasz cały świat zatrzymał się na Naszej Mamie. Tata obecnie nie pracuje, ponieważ zajmuje się mama 24 h na dobę. Rodzina wspiera nas finansowo, ale te kwoty przerastają ich możliwości. Finansowo nie dajemy już rady i boimy się, że Mama odejdzie, nie dlatego, że nadszedł jej czas, ale dlatego, że nie udało nam się wzbić na szczyt naszych możliwości. Każde z wypowiedzianych słów, z wymienionych spojrzeń musi być wyjątkowe, bo nikt z nas nie wie czy "Dobranoc mamo. Kocham Cię." nie jest tym ostatnim pożegnaniem.

Ciepłe słowa, jakie mama otrzymuje od Was, daje jej niesamowitą nadzieje i energie na to, aby udowodnić nam że można dokonać rzeczy niemożliwych. W życiu jednak podobnie, jak w tym przypadku, za sukcesem jednej osoby stoi często wiele osób chcących jej w tym pomoc.

Ponownie błagamy was, o wsparcie leczenia dla naszej ciężko chorej mamy Agnieszki Szpak. Prawdziwej żony, matki, babci i przyjaciółki, która nigdy nie była obojętna na los drugiego człowieka. Dla Mamy każda symboliczna złotówka ma wagę złota - by mogła dalej kontynuować swoją walke

Decydując się na udostępnienie zrzutki na Facebook. pamiętajcie proszę aby ustawić post jako " Publiczny", dotrze tym samym do większej ilości osób.

W imieniu mojej Mamy Agnieszki Szpak, mojej rodziny i swoim dziękujemy jeszcze raz za każdą pomoc jaką otrzymaliśmy od Was.

Z wyrazami szacunku, Klaudia i Kuba Szpak

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 399

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
29 zł
AW
Agata Wiśniewska
100 zł
AJ
Adrian J
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MK
Magda K
25 zł
M
Maciej
20 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

720 663 zrzutki

i zebrali

496 825 745 zł

A ty na co dziś zbierasz?