id: nxhsrm

Zostań Cyfrowym Bohaterem!

Zostań Cyfrowym Bohaterem!

1 120 zł
z 50 000
2%
zakończona
10.10.2020r
4
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 554 zrzutki i zebrali 1 065 073 319 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Chcesz zmienić życie drugiej osoby i dać jej szansę na lepsze jutro? Fundacja Digital Poland pomaga osobom ze znaczną niepełnosprawnością ruchową, pozostającym pod opieką fundacji Leżę i Pracuję wrócić na rynek pracy za sprawą nowych technologii i cyfrowej edukacji. Dzięki Twojej wpłacie sfinansujemy profesjonalne szkolenia otwierające drzwi do kariery i niezbędny sprzęt do pracy zdalnej. Osoby z niepełnosprawnościami dzięki pracy czują się niezależne i potrzebne. Jak mówią, to umacnia poczucie wartości. Dlatego zachęcamy: przyłącz się do naszej zbiórki i pomóż nam odmienić ich los. Ty też możesz zostać Cyfrowym Bohaterem!


Pomogliśmy już Krzysztofowi!


Kilka lat temu nieszczęśliwy wypadek przykuł Krzysztofa Białonia do łóżka. Jednak on się nie poddał. Dziś niepełnosprawny 37-latek jest w pełni sprawnym pracownikiem. To możliwe dzięki nowym technologiom.


Jako Fundacja Digital Poland sfinansowaliśmy zakup okularów Glassouse z pieniędzy zebranych podczas ubiegłorocznego Festiwalu Cyfryzacji w ramach akcji Cyfrowy Bohater, która ma na celu pomoc w rozwijaniu cyfrowych umiejętności tym, którzy tego potrzebują, aby łatwiej i lepiej funkcjonowali w nowoczesnym świecie.


r94d576460f60ebb.jpeg


Korzystając z innowacyjnych okularów, Krzysztof może pracować na komputerze bez użycia rąk.


- Nie mogę się ruszać, a dzięki okularom pracuję i jestem potrzebny. To umacnia moje poczucie wartości - mówi Krzysztof. - Ile można oglądać seriali na komputerze, grać w gry czy korespondować ze znajomymi? Wolę robić coś pozytecznego, pokazywać światu, że się da - dodaje.


Krzysztof Białoń, dzięki okularom Glassouse, chce rozwijać się, chce działać. Nie szuka wymówki, że czegoś się nie da. - Mam jeszcze zamiar kiedyś chodzić! - mówi.


Więcej na temat historii Krzysztofa tutaj


Liczy się każda złotówka!

im więcej pieniędzy zbierzemy, tym większej ilości osób będziemy mogli pomóc!

NIE ZWLEKAJ I POMÓŻ NAM ODMIENIĆ ŻYCIE PODOPIECZNYCH FUNDACJI LEŻĘ I PRACUJĘ. 

WYSTARCZY, ŻE WPŁACISZ 5 ZŁOTY. W KOŃCU ZIARNKO DO ZIARNKA, A ZBIERZE SIĘ MIARKA.


Fundacja Digital Poland wyciąga pomocną dłoń, do tych, którzy potrzebują pomocy. 

Jesteśmy organizacją non-profit, której jednym z działań jest podnoszenie kompetencji cyfrowych Polaków. Nowe technologie nie tylko zmieniają niektóre profesje, ale coraz częściej zastępują je nowymi zawodami. 


Fundacja Leżę i Pracuję 

Misją Fundacji Leżę i Pracuję jest dawanie szansy na rynku pracy osobom ze znaczną niepełnosprawnością ruchową oraz udzielanie im wsparcia tak aby stawały się w możliwie najwyższym stopniu samodzielne i niezależne życiowo.


Finał zbiórki zaplanowany jest na 10 października 2020 r. jako zwieńczenie Festiwalu Cyfryzacji, którego inicjatywa Cyfrowy Bohater jest częścią.


Kliknij tutaj i poznaj Festiwal, który zmienia Polskę!


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
100 zł
GS
Grzegorz Sendor
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Dziękuję za wspaniałą akcję! W końcu ktoś pokazuje, że technologie mogą pomóc!
    Ciekawy materiał był o tej akcji w Onet.

    1 000 zł