id: nxjz6s

19 edycja Żółto-Niebieskiego Mikołaja | #AkcjaMikolaj 2023

19 edycja Żółto-Niebieskiego Mikołaja | #AkcjaMikolaj 2023

Nasi użytkownicy założyli 1 188 952 zrzutki i zebrali 1 252 415 399 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

"Żółto-niebieski Mikołaj" to jedna z flagowych inicjatyw społeczności kibiców Arki Gdynia, która przerodziła się w piękną tradycję. Początek akcji, to rok 2004.


Co roku w okresie świąteczno-noworocznym, dzięki prowadzonym aukcjom i zbiórkom pieniędzy, dzięki wsparciu naszych emigrantów i ludzi morza, obdarowujemy prezentami szpitalne oddziały dziecięce, domy dziecka i specjalne ośrodki szkolno-wychowawcze, hospicja. W poprzednich latach Mikołaj był obecny nie tylko w Gdyni, ale też w Tczewie, Rumii, Wejherowie, Pucku, Kościerzynie, Kartuzach, Lęborku.


Na prezenty w tej akcji wydaliśmy już setki tysięcy złotych! Rozdaliśmy niezliczoną ilość sprzętu RTV i AGD, specjalistycznego wyposażenia dla szpitali, książek, maskotek, słodyczy, gadżetów, sfinansowaliśmy przejazdy, posiłki i pobyt dzieci w Aquaparku i Parku Rozrywki, dorzuciliśmy się do remontu pokoju malutkiej dziewczynki chorej na raka, zakupu laptopa, kupiliśmy też rower stacjonarny i wiele, wiele innych rzeczy.


W tym roku kolejny raz chcemy chcemy wesprzeć lokalne hospicja Bursztynową Przestań oraz Hospicjum św. Wawrzyńca, domy dziecka, najmłodszych pacjentów w szpitalach, Arkowców potrzebujących naszego wsparcia.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Przydatne linki 1

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Skarbonki

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 111

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków