id: nxxdnc

John Novak – wyczesane grzebienie dla brodaczy i nie tylko

John Novak – wyczesane grzebienie dla brodaczy i nie tylko

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
1 612 zł 
z 8 000
20%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności1

  • O naszym projekcie można przeczytać m.in. w Gazecie Lubuskiej:
    https://gazetalubuska.pl/maluch-polonez-syrenka-zielonogorzanin-wpadl-na-pomysl-produkcji-oryginalnych-stalowych-grzebieni-dla-brodaczy-w-ksztalcie/ar/c3-14702715?fbclid=IwAR2VsUGdxOYDtCVWTrszJiWOH4LsiABTgSyjwpjYSuealKFFgLtTpAAC3iQ
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

John Novak – wyczesane grzebienie dla brodaczy i nie tylko.


ba51265d5886c2d1db428e17738af024.jpeg


O naszym produkcie.


John Novak to nowa marka, która zaczyna swoją przygodę od wyjątkowych stalowych grzebieni.

Szukając ciekawych akcesoriów dla brodaczy zauważyliśmy, że wszystkie marki proponują to samo. My lubimy gadżety i jarają nas rzeczy ładne i inne, dlatego postanowiliśmy stworzyć grzebienie do brody kształtem przypominające klasyki polskiej i zagranicznej motoryzacji. Zaczynamy od ikon PRL'u ale mamy jeszcze mnóstwo innych pomysłów na kształty.

Zaprojektowaliśmy ponad 20 różnych modeli, poniżej prezentujemy tylko kilka z nich. Każdy grzebień ma wyjątkowy kształt częściowo odwzorowujący profil każdego z klasyków. Całość jest szlifowana a ząbki są dodatkowo fazowane, tak żeby nie kaleczyć skóry brody i rozczesywać włosy bez elektryzowania.

Stal ma grubość 2mm dzięki czemu jest odporna na wyginanie co pozwala nawet dużemu brodaczowi nosić go w tylnej kieszeni.


Produkt powstaje w polskiej fabryce z naszej stali, więc decydując się na "Johna" wspierasz polskich przedsiębiorców.

A każdy grzebień posiada jakże przydatny otwieracz do piwa, niezbędny w każdej sytuacji ;-)


f2f18b2848a3ce2457d39c49e4fc7448.jpeg


Skąd pomysł ?


W trakcie porządków u babci na strychu, znalazłem stary grzebień dziadka Janka, który był nieodłącznym elementem jego wyglądu. Dziadek był bardzo szykownym Panem, który zawsze przy sobie nosił grzebyk, okulary, malutki scyzoryk, chusteczkę i lupkę.

Elegancko ubrany, przeglądał się w lustrze, zaczesywał włosy, krzaczaste brwi i doglądał swojego wypolerowanego dużego Fiata (wcześniej miał Malucha, ale te czasy słabo pamiętam) .

Jego plastikowy atrybut z biegiem lat dość mocno się przetarł i popękał, tak że dzisiaj raczej nie nadawałby się do użytku.


56f621ad9b9b13384d1f4e1e951dae93.jpeg


To zainspirowało mnie do stworzenia produktu ponadczasowego i trwałego. Nie widziałem jeszcze stalowych grzebieni kształtami przypominających klasyczne auta.

Tych pięć modeli to m.in. nawiązania do samochodów, którymi jeździł mój dziadek Jan. Pamiętam jak czasem otwierał piwko swoim malutkim scyzorykiem i z kolegami „celebrował” koniec tygodnia. Stąd zamontowany otwieracz, przydatny w każdej sytuacji.

Chciałbym, żeby grzebienie John Novak były naszym codziennym atrybutem. Trwałym, przydatnym i ponadczasowym. Może kiedyś przekażemy go naszemu wnukowi :) Nie każdemu włosy na głowie towarzyszą przez całe życie.


50662420c35392f52e1517ae0ee8ca7b.jpeg


Kim jesteśmy ?

Znamy się z różnych miejsc i trudno wyjaśnić jakie okoliczności połączyły nas przy tym projekcie. Ale to co jest naszą wspólną cechą to wrażliwość na detal i chęć podejmowania wyzwań. (foto każdego z nas)


3c88b9b99196e3b7767b56b6bfd9d3c3.jpeg


Tomasz – z zawodu operator filmowy, fotograf, kolekcjoner zegarków, entuzjasta gadżetów i ładnych przedmiotów. Główny pomysłodawca Johna Novaka

Agata – architektka, prawa ręka Tomka, dzielnie narysowała kilkadziesiąt już wzorów grzebieni z których póki co tylko 5 być może trafi do produkcji

Grzegorz – prowadzi własną firmę Nova Process, jest naszym technologiem i zadbał o optymalną stal, szlify i wykończenie.

Paweł – znawca piwa, współautor portalu piwopijcy.pl, kiedyś gęstszy brodacz, twórca wirtualnej odsłony Johna i reprezentant CodeLab, którzy wspierają nas w tym projekcie.

Adam - grafik, autor logotypu John Novak. Entuzjasta wysiłku fizycznego. Lubuszanin (portfolio).

John – brodacz z pasją, śmiga na ostrym, lubi koty, jest muzykiem, a jeśli projekt się uda, to zobaczycie jak wygląda ;-)


3661d3507c50f10e1e00ad36ead02f2e.jpeg


Na co zbieramy i dlaczego warto nas wesprzeć ?

Potrzebujemy minimalnej ilość zamówień do ruszenia z większą produkcją grzebieni. Jeden egzemplarz jest bardzo kosztowny, dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia.

Po wielu próbach i przymiarkach udało nam się dobrać odpowiednią grubość stali, szlif. Mieliśmy też sporo problemów z wielkościami ząbków w grzebyku. Zależało nam aby projekt każdego produktu miał odpowiednie proporcje i tym samym spełniał swoją funkcję.

Na sam tylko otwieracz zrobiliśmy po kilkanaście prób w stali, żeby móc komfortowo otwierać piwo. Dzięki takim szczegółom uważamy, że te stalowe gadżety są wyczesane.


76bec3fdbfc951808d83f0659a8d1034.jpeg


FAQ - czyli odpowiadamy na Wasze pytania.


P: Kiedy otrzymam wybraną nagrodę?

O: Jeśli uda nam się zebrać potrzebną kwotę to od momentu zakończenia akcji potrzebujemy około 4 tygodni na przygotowanie grzebieni i innych gadżetów i wysłanie ich do Was. Postaramy się skrócić ten czas tak bardzo jak to tylko możliwe ale proces produkcji okazuje się nie taki łatwy jak można by przypuszczać.

P: Czy w cenę nagrody jest wliczona przesyłka?

O: Tak, kwota nagrody zawiera w sobie koszt przesyłki. To ułatwi nam i Wam pracę nad tym projektem.


P: Czy istnieje możliwość wysyłki za granicę?

O: Jeśli pojawią się zamówienia spoza Polski. To istnieje opcja wysyłki za dodatkową opłatą (wg taryfy Poczty Polskiej)


d4bfecee5a2b5729732d51aa1e7e4c9b.jpeg


Kontakt

Wszelkie pytanie kierujcie na: [email protected]

Zajrzyjcie na naszego facebooka, na którym z biegiem czasu będzie co raz więcej informacji: https://www.facebook.com/JohnNovakPL/


Nowe zdjęcia będą pojawiać na instagramie: https://www.instagram.com/johnnovak.pl/


A więcej o samej marce i ludziach, którzy uczestniczą w projekcie dowiecie się tutaj, na naszej stronie: www.johnnovak.pl


Dzięki za Wasz czas i zapraszamy do wspierania projektu :)

0ae7d9c8e294ec8f7be9f45650883ef5.jpeg


Nasi Partnerzy i przyjaciele:

| NOVA PROCESS | CodeLab | CersoGraphic | GOPHOTO.PL |

Dziękuję za pomoc w realizacji sesji zdjęciowych: Benemu, Karolowi i Marcinowi.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 28

preloader

Nasi użytkownicy założyli

892 096 zrzutek

i zebrali

833 301 431 zł

A ty na co dziś zbierasz?