id: nyyep9

KRYTYCZNIE PILNA! Jedyna szansa na przywrócenie częściowej sprawności Ani.

KRYTYCZNIE PILNA! Jedyna szansa na przywrócenie częściowej sprawności Ani.

Nasi użytkownicy założyli 1 152 326 zrzutek i zebrali 1 197 651 284 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zwracamy się z gorącym apelem o wsparcie dla podopiecznej Fundacji La vie La vie, która obecnie pilnie potrzebuje naszej pomocy. Ania, aby odzyskać zdrowie, potrzebuje natychmiastowej operacji, która ma zostać przeprowadzona we Włoszech. Jej życie i sprawność zależą teraz od naszej wspólnej pomocy. Każda wpłata, bez względu na jej wielkość, ma ogromne znaczenie i może przyczynić się do przywrócenia sprawności Ani i uratowania jej życia. TU LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA!

Prosimy o wsparcie - o wpłatę oraz udostępnienie informacji o zbiórce dalej wśród swoich znajomych i nieznajomych.


Możecie też przekazać darowiznę celowaną dla Ani bezpośrednio na subkonto.

Fundacji La vie La vie

Santander Bank S.A.

36109025290000000154840060

Tytuł: Darowizna - dla Ani.


WSZYSTKIE WPŁATY NA ZRZUTKĘ FUNDACJI LA VIE LA VIE DEDYKOWANĄ NASZEJ PODOPIECZNEJ ANI TRAKTOWANE SĄ JAKO DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE

(jako darowizna celowana na leczenie Ani)

I BĘDZIECIE MOGLI PAŃSTWO ODLICZYĆ JE OD PODATKU!


W przypadku jakichkolwiek pytań lub chęci uzyskania dodatkowych informacji, zachęcamy do kontaktu z nami --> mail: [email protected]


Poniżej historia Ani:

Uporządkowane życie Anny legło ponownie w gruzach w styczniu 2023 roku, gdy bez żadnej zapowiedzi, kompletnie niespodziewanie kobieta usłyszała swój wyrok przerzut raka piersi do kości. Ania była przerażona i zdezorientowana. 11 stycznia 2023 roku przeprowadzono pierwszą operację ortopedyczno - onkologiczną resekcji guza wraz z częścią bliższej kości ramiennej i alloplastykę onkologiczną bezcementową stawu ramiennego (Mutras Ag). Od dnia operacji Anna mierzyła się okropnym bólem. Pomimo dostawania kroplówek przeciwbólowych nie czułam żadnej poprawy. Ból nie ustawał. Przeszła 4 - tygodniową rehabilitację szpitalną, która nie przyniosła żadnych rezultatów. Ruchomość czynna w barku była zerowa, a do tego odczuwała silny ból, na który nie skutkowały żadne leki. 27.03.2023 zrobiono punkcję w stawie barkowym, w wyniku której wykryto zakażenie bakterią Staphylococcus aureus (gronkowiec złocisty). 07.04.2023 zrobiono drugą operację ortopedyczną, podczas której usunięto endoprotezę i w jej miejsce wstawiono drut - spacer ze stali chirurgicznej mający uratować moją rękę przed zrośnięciem się w wyniku braku kości ramiennej. Przez 5 miesięcy Anna żyła z traumatycznym bólem. Jest w tracie czekania na 3 operację ortopedyczną rekonstrukcji stawu barkowego, której odbycie się i powodzenie zależy od pozbycia się z organizmu bakterii gronkowca złocistego oraz stopnia przygotowania uszkodzonych mięśni. Jest po licznych konsultacjach w Polsce, które nie przyniosły żadnych rozwiązań problemu zdrowotnego Anny.
 Na szczęście badanie histopatologiczne nie potwierdziło diagnozy przerzutu raka piersi. Teraz Anna mierzy się z traumatycznymi skutki błędnej diagnozy i inwazyjnym, bardzo bolesnym leczeniem w wyniku, którego została osobą niepełnosprawną. Operacja jest jedną szansą na częściowe odzyskanie sprawności, które pozwoli na samodzielne obsługiwanie się i powrót do pracy. W listopadzie Anna była na konsultacji we Włoszech z znanym i cenionym ortopedą, który zaproponował operację - rekonstrukcje ręki dzięki której można liczyć na poprawę sprawności. Niestety Annę nie stać na pokrycie kosztów operacji i pobytu w szpitalu. Ania ma dwójkę dzieci, ma dla kogo walczyć, dlatego mimo tak wielu przeciwności nie poddaje się i wciąż stawia czoło bolesnej diagnozie. Operacja i dalsze leczenie stały się JEDYNĄ szansą na sprawność! Wasza stała pomoc odgrywa ogromną rolę i jest niezwykle ważna, aby Ania mogła poddać się skomplikowanej rekonstrukcji ręki.


Fundacja La vie La vie od lat niezmiennie angażuje się w pomoc potrzebującym, ale teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy Waszego wsparcia. Wspólnymi siłami możemy stworzyć szansę na zdrowie i lepsze jutro dla naszej podopiecznej.


Każdy gest dobroci zbliża nas do osiągnięcia celu, który jest niezmiernie istotny dla życia tej osoby. Dziękujemy za każdą okazaną pomoc i wsparcie. Liczymy na Waszą życzliwość i otwarte serca.


Razem możemy zdziałać wiele.

Z wyrazami szacunku,

Paulina Kryczało

Anna Podeszwa

Fundacja La vie La vie

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 891

preloader

Komentarze 37

 
2500 znaków