id: nyz5je
Leczenie Rehabilitacja i specjalistyczny sprzęt
Leczenie Rehabilitacja i specjalistyczny sprzęt
Aktualności2
-
Z całego serca dziękujemy za każdą okazaną pomoc i dobre słowo dla Frania. Wasza obecność i wsparcie dodają nam sił w codziennej walce.
Jest taka miłość, która wymaga poświęceń czasem braku własnego ja, ale w zamian daje miłość tak wielką, że człowiek nie umie jej wytłumaczyć słowami. Franio ❤️
Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.
Opis zrzutki
Być może nasza przyszłość wyglądałaby zupełnie inaczej, być może dziś nasz syn byłby w stanie biegać i bawić się, jak każde zdrowe dziecko, niestety rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej... Nasz synek na skutek niedotlenienia okołoporodowego cierpi z powodu dziecięcego porażenie mózgowego, ma padaczkę lekooporną. Do końca życia będzie potrzebował szczególnej troski, całodobowej opieki i dobroci ludzkich serc...
Pierwszy rok swojego życia spędziliśmy głównie w szpitalach i u masy specjalistów, Franio walczył o życie podłączony do respiratora. Był to dla nas wszystkich bardzo trudny czas, wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, co nas czeka w przyszłości. A przed nami nieustanna walka o najmniejsze nawet postępy w rozwoju i rehabilitacji.
Franio jest w całości uzależniona od nas. Nie siedzi samodzielnie, nie trzyma głowy, nie mówi. Wymaga codziennej intensywnej rehabilitacji ruchowej, wzrokowej i logopedycznej. Nie jest w stanie opowiedzieć nam, co sprawia mu przyjemność, jednak widzimy, jak bardzo lubi spacery, zabawy muzyczne i ruchowe. Uwielbia gdy siostra z bratem spędzają z nim czas...Najważniejsza jest jednak rehabilitacja i odpowiedni sprzęt medyczny, z którego ciągle wyrasta. Im bardziej rośnie, tym więcej potrzebuje różnego rodzaju "usprawniaczy". Nim się obejrzymy, a stanie się najpierw nastolatkiem a później Dorosłym człowiekiem zamkniętym w niesprawnej skorupie własnego ciała.
Pierwszy rok swojego życia spędziliśmy głównie w szpitalach i u masy specjalistów, Franio walczył o życie podłączony do respiratora. Był to dla nas wszystkich bardzo trudny czas, wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, co nas czeka w przyszłości. A przed nami nieustanna walka o najmniejsze nawet postępy w rozwoju i rehabilitacji.
Franio jest w całości uzależniona od nas. Nie siedzi samodzielnie, nie trzyma głowy, nie mówi. Wymaga codziennej intensywnej rehabilitacji ruchowej, wzrokowej i logopedycznej. Nie jest w stanie opowiedzieć nam, co sprawia mu przyjemność, jednak widzimy, jak bardzo lubi spacery, zabawy muzyczne i ruchowe. Uwielbia gdy siostra z bratem spędzają z nim czas...Najważniejsza jest jednak rehabilitacja i odpowiedni sprzęt medyczny, z którego ciągle wyrasta. Im bardziej rośnie, tym więcej potrzebuje różnego rodzaju "usprawniaczy". Nim się obejrzymy, a stanie się najpierw nastolatkiem a później Dorosłym człowiekiem zamkniętym w niesprawnej skorupie własnego ciała.
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
Ubranka. Powodzenia
❤️
Podziwiam waszą walkę i determinację. Życzę dużo zdrowia dla was.
Trzymajcie sie i walczcie. Dużo zdrowia !
Brawo za wytrwałość w opiece nad synem i walce o jego zdrowie!
❤