id: nz2c4n

Wsparcie dla Rodziny Pawła Dąbrowskiego

Wsparcie dla Rodziny Pawła Dąbrowskiego

23 036 zł 
z 50 000 zł
46%
zakończona 10.10.2021r
79 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

W grudniu 2020 roku przedwcześnie i niespodziewanie - w następstwie pęknięcia tętniaka mózgu - zmarł nasz Przyjaciel - Paweł Dąbrowski.

Paweł był ekspertem w dziedzinie zarządzania projektami i analizy biznesowej. Od wielu lat - jako znakomity wykładowca i ceniony konsultant - dzielił się swoją wiedzą z tysiącami osób w Polsce i za granicą. Tłumaczył ponadto specjalistyczne artykuły i książki związane z zarządzaniem projektami i analizą biznesową. Wśród jego największych sukcesów należy wymienić przygotowanie polskiej wersji PMBOK® Guide.

Paweł był barwnym człowiekiem o wielu zainteresowaniach: pasjonował się muzyką barokową, śpiewał w chórze, interesował się historią, budownictwem i uprawą roślin. Miał ogromne poczucie humoru i lubił żartować.

Oprócz komercyjnych projektów, Paweł prowadził wiele działań charytatywnych i zawsze był otwarty na pomoc innym. Teraz my możemy pomóc jego rodzinie w tej trudnej i niespodziewanej sytuacji.

Prywatnie Paweł był jedynym żywicielem rodziny. Kiedyś wspólnie z żoną podjęli decyzję o przeprowadzce na wieś oraz nauczaniu dzieci przez edukację domową. Tego zajęcia podjęła się Ania – żona Pawła. W chwili obecnej rodzina oprócz straty bliskiej osoby musi zmagać się z brakiem stabilizacji finansowej. Potrzebne jest wsparcie, które pozwoli żonie Pawła odnaleźć się w nowej sytuacji, pójść do pracy, przeorganizować życie rodzinne oraz zdobyć środki na spłatę kredytów.

Ważnym elementem dla synów Pawła (chłopcy mają 11 i 14 lat) jest zapewnienie im stabilizacji miejsca zamieszkania, które w obecnej sytuacji jest zagrożone. Wraz z przyjściem na świat dzieci, Paweł, wybudował z myślą o nich dom, a jego nagła śmierć może doprowadzić do utraty tego miejsca.

Jeżeli miałeś okazję współpracować z Pawłem, byłeś uczestnikiem prowadzonych przez niego szkoleń, działasz w społeczności zarządzania projektami lub po prostu chcesz i możesz pomóc, prosimy Cię o wsparcie rodziny Pawła. Dziękujemy !!!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 79

 
Dane ukryte
5 000 zł
 
Dane ukryte
3 000 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
M
Mariusz
1 000 zł
PK
PMI Kujawsko pomorskie
1 000 zł
MD
Mirosław Dąbrowski
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
M
MichalR
500 zł
JR
Jerzy Ratajczak
500 zł
MC
Marcin Cieśliński
500 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

777 296 zrzutek

i zebrali

579 053 625 zł

A ty na co dziś zbierasz?