Motosacz Motomikołaje 2019 ID: nz4f7u

Motosacz Motomikołaje 2019 ID: nz4f7u

6 735 zł z 10 000 zł

67%

6 735 zł

6 735 zł

z 10 000 zł

zakończona

zakończona

06.12.2019r

37

37

wspierających
67%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Motomikołaje, Mikołaje na Motocyklach to coroczna akcja zainicjowana na naszym terenie przez MOTOSACZ.pl – motocyklistów z Nowego Sącza i okolic, mająca na celu wspomóc najbardziej potrzebujących w naszym regionie.

Raz w roku ściągamy skóry i kombinezony, przywdziewamy szaty mikołajów, elfów, skrzatów i wyjeżdżamy na motocyklach w teren aby obdarować tych najgrzeczniejszych i najbardziej potrzebujących świątecznymi podarunkami. Akcja polega na zbieraniu darów, zabawek, pomocy szkolnych, słodyczy itp. i dostarczeniu paczek na motocyklach właśnie do tych, którzy na Mikołaja nie mogą liczyć. Co roku odwiedzamy najbiedniejsze dzieciaki, szpitale, hospicja, rodziny zastępcze, domy dziecka, domy pomocy społecznej itp. aby choć na chwilę wywołać uśmiech na twarzach dzieciaków, osób chorych i tych o których bardzo często zapominamy.

Dzięki sponsorom mamy taką możliwość. W ciągu ostatnich 5 lat rozdaliśmy ponad 10 tysięcy paczek dzieciakom i osobom starszym. W akcji brało udział ponad 60 motocyklistów, którzy byli w drodze ponad 47 dni, praktycznie od rana do wieczora. Wszystkim, którzy włączają się do naszej akcji dziękujemy z całego serca w imieniu swoim i obdarowanych. Za Wasze serce, Wasz czas, Wasze poświęcenie, Waszą wrażliwość. Dzięki Wam na kilkuset twarzach i twarzyczkach, w ten przedświąteczny czas, zawita uśmiech oraz łzy wzruszenia.

Mając powyższe na względzie prosimy o wsparcie organizowanej akcji MOTOMIKOŁAJE 2019.

Obiecujemy, że żaden dar serca nie zostanie zmarnowany, a nazwiska oraz nazwy firm wspierających umieścimy na naszych stronach internetowych.

UWAGA: CAŁA ZEBRANA SUMA ZOSTANIE PRZEZNACZONA NA PACZKI DLA DZIECIAKÓW. CAŁĄ AKCJĘ I JEJ ORGANIZACJĘ ZAWSZE POKRYWAMY Z WŁASNYCH ŚRODKÓW.

Dowiedz się więcej o naszej akcji

Odwiedź naszą oficjalną stronę

Nasza oficjalna strona

Kilka słów o nas

Jesteśmy zapaleńcami, którzy kochają motocykle, wolność i wiatr we włosach – o ile je jeszcze mamy;-). Powołaliśmy forum motocyklowe motosacz.pl, aby dzielić się pasją, wiedzą, doświadczeniem, wymieniać poglądy, poznawać ludzi o podobnych zainteresowaniach czy „polatać” w miłym towarzystwie. Dla nas nie ma znaczenia pojemność. Niektórzy z nas jeżdżą na skuterach, inni na ścigaczach, jeszcze inni nie wyobrażają sobie życia bez ryczących chopperów. Wiek też nie ma granic. Kochamy motocykle i nie wyobrażamy sobie życia bez nich.

Naszą pasję i nasze miłości, próbujemy połączyć z czymś pożytecznym. Oprócz wspólnych wypadów w trasę staramy się pomagać. Szczególnie tym najmłodszym, tym którzy potrzebują pomocy.

Strona www: MOTOSACZ.pl

Facebook: MOTOSACZ.pl

Facebook: MOTOSACZ Motomikołaje

Email: [email protected]

Skontaktuj się z nami!

SŁAWEK

tel. 792 063 963

TOMEK

tel. 512 391 962

KRZYSIEK

tel. 605 157 547

Wpłacający37

FO
Firma Ogólnobudowlana MOTYLEX
1 000 zł
-
-egladysz
1 000 zł
K
Krzysztof Kozubski
500 zł
LS
Lumaro Sp.zo.o.
500 zł
LUCAR-SERWIS Łukasz Frączek
400 zł
KP
Krzysiek Przyjaciel Motomikołajów
300 zł
JL
Jakub Ledniowski
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
TD
Teresa Dominik
200 zł
G
Gospodarstwo Rolne Waldemar Rutka
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

498 095 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?