id: nz8fwa

80 SZCZYTÓW HULAJNOGĄ DLA LAWENDOWEJ DZIEWCZYNKI!

80 SZCZYTÓW HULAJNOGĄ DLA LAWENDOWEJ DZIEWCZYNKI!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
44 795 zł 
z 40 000
111%
zakończona
30.09.2022r
419
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat
Ta zrzutka ma 12 nagród / ofert!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 955 921 zrzutek i zebrali 961 532 835 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Hulajnoga uświadamia mi, że wciąż potrafię marzyć, a co więcej - te marzenia spełniać. Nawet jeśli są nieco szalone i trudne. ❤️ NIECHNIEMOŻLIWESTANIESIĘMOŻLIWE❤️❣️ Na zrzutce dla @OlgaLawendowaKsiężniczka ponad 33000! Każdemu z ponad 400 darczyńców bardzo serdecznie dziękuję. To Nasz Wspólny Sukces, z którego możemy być dumni. To niewiarygodne! Akcja charytatywna dla Olgi trwa jeszcze 42dni, więc jeśli ktoś chce się dorzucić dla dziewczynki to tu!

  #DDTVNedb654ab2a13e628.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

80 SZCZYTÓW HULAJNOGĄ DLA LAWENDOWEJ DZIEWCZYNKI!

nb5d52d4ee7daa3f.jpeg

Nazywam się Paweł Kalinowski - Paweł Hulajnoga. Zapraszam Was w niezwykłą trasę po najwyższych szczytach pasm i masywów górskich w Polsce, dla Olgi – Lawendowej Dziewczynki.

OPIS ZRZUTKI:

80 szczytów polskich gór, 2500 km hulajnogą, ponad 2-miesięczna wyprawa… 58 000m wzniesień. Wakacje 2022.

Tę podróż dedykuję niezwykłemu dziecku, Oldze – Lawendowej Dziewczynce, która mierzy się z nowotworem mózgu (https://www.facebook.com/lawendowa.ola/). Olga ma 11 lat, jest niezwykle dojrzałą i empatyczną osobą. Cztery lata temu zdiagnozowano u niej chorobę Recklinghausena, w której organizm sam produkuje guzy w ciele chorego. Ola przeszła kilka trudnych, ratujących życie operacji mózgu oraz roczną, wycieńczającą chemioterapię. Jest pod opieką onkologów, neurochirurgów, neurologów, nefrologów, okulistów i endokrynologów. Potrzebuje rehabilitacji. Jeśli będę w stanie zainspirować do pomocy Lawendowej Dziewczynce chociażby dwie osoby - będę mógł inspirować świat! 


zdac492e0c3faa40.jpeg

W podróż jadę w pojedynkę. Jednym ciągiem, z plecakiem i sakwą na kierownicy. Całe 2500 km trasy, pokonam wyłącznie na hulajnodze. To, co zabiorę na starcie, będę niósł do końca trasy. Przygotowuję projekt tak, że będziecie mogli brać udział w tak wielkim wydarzeniu razem ze mną. Zapraszam Was do wspólnej wyprawy 80 SZCZYTÓW DLA LAWENDOWEJ DZIEWCZYNKI – Paweł Hulajnoga.

e97e56f02bc2ca31.jpeg


 

Najlepszą i najpiękniejszą nagrodą dla mnie za udział w tej trudnej wycieczce, będzie powrót do zdrowia Olgi! Walcz skarbie, świat jest Twój! Przygotowuję projekt tak, że będziecie mogli brać udział, w tak wielkim wydarzeniu razem ze mną i wesprzeć leczenie Księżniczki. Pomóżmy Lawendowej Razem!

"Każde marzenie jest nam dane wraz z siłą do jego spełnienia." Kinga Choszcz 

 

Relacje z wędrówki będziecie mogli śledzić na Facebooku: www.facebook.com/PawelHulajnoga/


 

Mapa szlaku:

http://event.trackcourse.com/view/hulajnogowy-diadem-polskich-gor-2022?fbclid=IwAR3WI98rCnp0tqTkCWR_8F7YV3Bh0lfGIW44VLItmKx78nuHPOvoF7G6V3g


e7bf4351f0b0e468.jpeg

Start: Łysica (Góry Świętokrzyskie)

Meta: Wysoka Kopa (Góry Izerskie)

https://www.facebook.com/PawelHulajnoga


oraz YT:

https://www.youtube.com/channel/UCaiCIvFrrnqnKNryqPCJmrw


Startujemy już w czerwcu!


Przygotowania do wyprawy i jej realizacja nie byłyby możliwe, gdyby nie sponsorzy główni:

k396a0707386b319.jpeg

o00770f13b7ec25f.pngt78e348b48f591d7.pngMoje wyprawy:

Pomorska 500km

Wschód1400km:


Czeka nas wyjątkowa przygoda - wspólna wyprawa: 80 górskich szczytów, żeby wesprzeć leczenie Olgi.

r85ee2c7186c81b2.png

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 12 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę / ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Nieaktywne
Inne
Podziękowanie na oficjalnej stronie wyprawy
Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniu. Podziękowania na stronie będą dodawane raz w tygodniu z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawą.
10 zł

Kupione 88

Zakończona
Inne
Pocztówka z wyprawy – LIMIT 50 SZTUK!
Wyślę Ci pocztówkę z pozdrowieniami z wyprawy 80 SZCZYTÓW HULAJNOGĄ DLA LAWENDOWEJ DZIEWCZYNKI! Pocztówki z autorskimi grafikami Tosi Chmielewskiej - Meryndy oraz reprodukcja pracy Lawendowej Dziewczynki!Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu do wysyłki pocztówki!
39 zł

Kupione 45 z 50

Zakończona
Inne
Woreczek z niezwykle aromatyczną lawendą z ogródka Lawendowej Dziewczynki - LIMIT 15 SZTUK!
Trafi do Ciebie woreczek wypełniony niezwykle aromatycznym lawendowym suszem, zebranym z krzaczków lawendy, o które latem dba Ola.
39 zł

Kupione 15 z 15

Zakończona
Inne
Twoje imię i nazwisko / Ksywka na mojej hulajnodze!
Nalepka z Twoim imieniem i nazwiskiem znajdzie się na mojej hulajnodze – w ten sposób będziesz mi towarzyszyć podczas całej wyprawy i zdobędziesz ze mną Koronę i Diadem Gór Polski, czyli 80 szczytów dla Lawendowej Dziewczynki!Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.
59 zł

Kupione 17 z 30

Zakończona
Inne
Imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę w góry + certyfikat + zdjęcie
Imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę na wyprawę + certyfikat + zdjęcie.W ZESTAWIE:1. Twoje imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę na Diadem Gór Polski 2. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, 3. Fotografia Pawła i Olgi z podpisem 4. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniu.Przesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawą.Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.
59 zł

Kupione 9

Zakończona
Inne
Kalendarz 2023 Lawendowej Dziewczynki - format A5
Kalendarz 2023 Lawendowej Dziewczynki - format A5Wyślemy Ci kalendarz, w którym występuje Lawendowa Dziewczynka. W kalendarzu znajdziesz unikatowe interpretacje obrazów oraz scen filmowych z udziałem Olgi oraz jej prace plastyczne. Przesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawą. Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu. P.S. koszt wysyłki jest w cenie :)
59 zł

Kupione 11

Zakończona
Inne
Płócienna torba z autoportretem Lawendowej Dziewczynki
Płócienna torba z autoportretem Lawendowej DziewczynkiPraktyczna i piękna płócienna torba z nadrukiem autoportretu Lawendowej Dziewczynki, z która zadasz szyku gdzie tylko się pojawisz. Mieści A4.Nie zapomnij podać danych niezbędnych do wysyłki.
69 zł

Kupione 10 z 10

Zakończona
Inne
Kalendarz 2023 Lawendowej Dziewczynki - format A4
Kalendarz 2023 Lawendowej Dziewczynki - format A4 Wyślemy Ci kalendarz, w którym występuje Lawendowa Dziewczynka. W kalendarzu znajdziesz unikatowe interpretacje obrazów oraz scen filmowych z udziałem Olgi oraz jej prace plastyczne.. Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
99 zł

Kupione 18

Zakończona
Inne
Przepyszny piernik z reprodukcją autoportetu Lawendowej Dziewczynki - LIMIT 10 SZTUK!
Całkowicie jadalny, przepyszny piernik z pięknym autoportretem Lawendowej Dziewczynki.Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
99 zł

Kupione 10 z 10

Zakończona
Inne
Notes / Dziennik pokładowy z wyprawy 80 scooter peaks
Notes / l / Dziennik/ pamiętnik z wyprawy 80 scooter peaks. Notes będzie zawierał codzienne wpisy z wyprawy wraz z informacjami o przygodach i lokalizacją biwaku. Cena jest stosunkowo wielka, gdyż będzie to tylko jeden taki egzemplarz!Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
399 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Weekend na Podlasiu dla / do 5 osób
Udając się na wyprawę do nieznanych krain, zapomnijcie o wszystkim,coście o nich czytali czy słyszeli.Trzeba po prostu przyjechać i zadziwić się.Jako przewodnik po Podlasiu zapraszam na niepowtarzalną wycieczkę w wybranym przez Was miejscu na wschodzie Polski. Zwiedzanie kawałek po kawałku z uwzględnionym wcześniej planem podróży. Mogę również sam coś zaproponować, doradzić. Polecam: Białowieżę, Tykocin, Drohiczyn, Kruszyniany, Supraśl, Mielnik, Augustów, Narewkę, Krainę Otwartych okiennic, Goniądz. Spróbujecie pysznych nalewek i smakołyków z naszego pięknego Podlasia. Dodatkowo zapewniam hulajnogi, noclegi, agroturystykę. Oczywiście, że kolejny dzień moglibyśmy spędzić przemierzając samochodem kolejne wsie i miasteczka, parki narodowe i krajobrazowe... Jednak proponuję Wam aktywność, która pozwoli zaznać osławionej magii Podlasia: ciszy, szmeru lasu, symbiozy człowieka z naturą. Wybierzemy się na hulajnogi lub rowery (idealna trasa dla całej rodziny to 36 km po bezdrożach Krainy Otwartych Okiennic) lub na kajaki - serdecznie polecam spływy Narwią, Narewką i Supraślą. Jeżeli nie chcecie się bawić w rezerwacje i przewóz sprzętu to polecam gorąco wizytę wRezerwacie Chomontowszczyznalub Rezerwacie Krzemianka. Kilka kilometrów spaceru - a satysfakcja doprawdy niezwykła! Opcja dla leniuszków to kilometrowa kładka przez bagna i rozlewiska łącząca wsie Śliwno i Waniewo w podlaskiej Amazonii czyli Narwiańskim Parku Narodowym.Propo dzieci - są bardzo mile widziane. Jako ojciec trójki dzieci i nauczyciel w szkole, mam ogromne doświadczenie na tym polu. Rodzinny Weekend w krainie łosia (Biebrzański Park Narodowy) lub żubra (Białowieski Park narodowy)?Taka wyprawa na Podlasie dostarczy Wam niezwykłych wrażeń! Zapraszam!
1999 zł

Kupione 1 z 2

Zakończona
Inne
Hulajnoga z wyprawy!
Jedyna i niepowtarzalna hulajnoga, którą zdobędę 80 szczytów polskich gór trafi do Ciebie! Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.
2999 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona

Wpłaty 419

BT
Bożena Teleszewska
1 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
15 zł
EB
Emil Bursiewicz
7 100 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Dane ukryte
ukryta
KW
KATARZ WA(licytacja obrazów)
500 zł
SR
Sylwia Rokicka
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 24

 
2500 znaków