id: a3casz

Operacja dzięki niej wrócę do normalnego życia

Operacja dzięki niej wrócę do normalnego życia

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
1 860 zł z 3 000 zł
62%
24 dni do końca
25 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Hidradenitis suppuratira (HS) to przewlekła, nieuleczalna choroba skóry prowadząca do powstawania bardzo bolesnych zmian zapalnych ze skłonnością do tworzenia się przetok i bliznowacenia. Zmiany te najczęściej uaktywniają się w obrębie pach, pachwin i okolic anogenitalnej.

Chorobę tą zdjagnozowano u mnie w 2018r. i od tego momentu idzie jak burza, wyniszcza mój organizm od zewnątrz jak i od wewnątrz. Zmiany w okolicach anogenitalnych są już na tyle rozległe, że poruszam się z trudem, mam problem z siadaniem, położeniem się lub wykonywaniem codziennych czynności co związane jest również z tym że nie mogę podjąć pracy z powodu ogromnego bólu który towarzyszy mi przez 24h na dobę. Ból ten odebrał mi całą radość życia, stałam się bardzo poddenerwowana co odbija się niekiedy na wszystkich i wszystkim. Doprowadził do depresji.

Jest to choroba na którą niestety nie znaleziono jeszcze odpowiedniego leczenia. Antybiotykoterapia, którą przyjmuję ma powodować zmniejszenie stanu zapalnego, niestety nie powstrzymuje tej choroby, u mnie rozprzestrzeniła się ona już na tyle że potrzebna jest operacja. Nie jest to prosta operacja i nie każdy chirurg chętny jest do podjęcia się tego. Jednak mi udało się znaleźć osoby które mogą mi pomóc. Dr Węgłowska znalazła chirurga najlepszego w dziedzinie tej ciężkiej i nieuleczalnej chorobie. Niestety jest to chirurg który operuje w klinice prywatnej. Dr Węgłowska po uzgodnieniu z Doc. Bieńkiem ustaliła że Doc.podejmie się aby mnie zoperować. Wykona wieloetapowy zabieg chirurgiczny. Pierwszy z nich muszę wykonać jak najszybciej, będzie on kosztował 3 tyś., których nie mam.

Operacje te umożliwią mi powrót do normalnego funkcjonowania. Bardzo bym prosiła życzliwe osoby o pomoc w zbiórce tej kwoty. 

Z góry dziękuję i pozdrawiam. 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 25

AI
Ania i Kuba
100 zł
MD
Marta Dąbek
100 zł
B
Barbara Malon
100 zł
A
Anna Malon
100 zł
MW
Maciej Wycech
100 zł
JI
Jola i Seba
100 zł
Tomasz Śpiewak
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
BP
Beata Paluch
50 zł
M
Marta Szubińska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

687 012 zrzutek

i zebrali

450 001 933 zł

A ty na co dziś zbierasz?