id: x7x3p8

Operacja kolana prawego - implant kolagenowy

Operacja kolana prawego - implant kolagenowy

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
25 451 zł
z 25 000
101%
24 dni
do końca
127
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 037 209 zrzutek i zebrali 1 107 141 314 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności15

 • Operacja polegająca na przeczepie łąkotki przyśrodkowej w prawym kolanie miałem zrobioną 4 lipca 2023 roku.

  OVxp0hWaHfPs7gvr.png

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Nazywam się Przemysław Kamiński mieszkam na terenie miasta Kostrzyna nad Odrą woj.lubuskim.Kocham pomagać innym,a teraz sam potrzebuje pomocy.Nie stać mnie finansową na pokrycie kosztów związanych z wykonaniem artoskopi kolana polegającej na wszczepieniu implantu kolagenowego.Takie operacje nie są refundowane przez NFZ.Otrzymuje zasiłek stały, pielęgnacyjny i na dożywianie. W tym celu założyłem zrzutke by zebrać kwotę, która umożliwi wykonanie operacji kolana, konsultacji ortopedycznych po operacji, zakup stablizatora oraz leków. Artoskopie kolana będę miał wykonaną w placówce Ortho-Expert mieszczącej się przy ulicy Jagiellońskiej 87B w Szczecinie. Jestem już po 3 artoskopiach łąkotki prawego kolana, które żadnego efektu i poprawy nie przyniosły. Po 3 artoskopi wystąpiło u mnie pęknięcie gdyż mam zwyrodnienie kolana. Myślę,że artoskopia kolana polegająca na wszczepieniu implantu kolagenowego będzie już ostatnią artoskopią do, której zostałem zakwalifikowany dnia 28 listopada 2022 roku przez lekarza ortopede Alberta Stachure. Dziękuję za okazaną pomoc w pokryciu kosztów leczenia.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 127

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
MB
Mendelowska Bożena
100 zł
TS
Tadeusz Szefler
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
MG
Mateusz Grzeskowiak
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków
 • Przemysław Kamiński

  Już pewną kwotę udało się zebrać. Na dzień dzisiejszy jest to 2445 zł,ale w dalszym ciągu jeszcze brakuje do wykonania operacji.Koszt samej operacji kosztuje 16 600 tyś zł. Chciałbym podziękować za wpłaty dokonane jak do tej pory.Bóle kolana mam bardzo mocne.Co uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie.Chciałbym by w krótkim czasie operacja się odbyła.

 • Przemysław Kamiński

  W aktualnościach są dokumenty rezonansu magnetycznego prawego kolana i rtg prawego kolana wykonane po 3 operacji.

 • Przemysław Kamiński

  Myślę, że zebrane środki na zrzutce, którą założyłem pozwolą pokryć koszta mojego leczenia operacyjnego, zakup leków oraz stabilizator orteza na kolano po operacji i dojazdów na konsultacje.

 • Przemysław Kamiński

  My name is Przemysław Kamiński. I live in Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie voivodeship. I often help people, but now i need help myself. I require a knee operation - implant placement. This kind of operation isn't covered by the NFZ insurance. I cover my living costs with allowances, but it's barely enough. This is why i'm creating a fundraising. The operation, which i'm qualified for, will take place in Ortho-Expert clinique on Jagiellońska 87B street in Szczecin. This operation will allow me to function normally. Thank you for your help and sharing