id: rnywpp

Pomóż nam, a my pomożemy Tobie!

Pomóż nam, a my pomożemy Tobie!

Opis zrzutki

Zbiórka na zakup nowego średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego dla OSP Mucharz.


Szanowni Państwo,


       Jesteśmy Ochotnikami w Straży Pożarnej w Mucharzu. Nasza jednostka działa od 1952 r. to już 69 lat, od 2015 r. należymy do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego. Braliśmy udział w wielu różnych akcjach ratowniczo-gaśniczych a także czynnie uczestniczymy w edukacji społeczeństwa oraz najmłodszych - bo w nich jest przyszłość. Wszystkie nasze poczynania można śledzić i przeglądać na naszej stronie internetowej www.ospmucharz.pl  oraz https://www.facebook.com/ospmucharz 

x9b10022d6a218b3.jpeg

Od kilkunastu lat ubiegamy się o nowe średnie auto ratowniczo-gaśnicze, które usprawniło by nasze działania, a także zwiększyło poziom bezpieczeństwa. Niestety jak wiadomo, nowe auta są bardzo drogie (ok. 850.000 tys. zł ) i nie jesteśmy wstanie go zakupić ze środków własnych.


W tym roku Gmina Mucharz zabezpieczyła nam 200 tys. zł  na zakup nowego samochodu, ale niestety wymagany wkład własny to 300 tys. zł, dzięki któremu moglibyśmy się starać o dotację na taki zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego.


Dlatego też z tego miejsca chcielibyśmy prosić Państwa o wsparcie nas finansowo, każda złotówka jest dla nas bardzo ważna. Wpłaty można robić przez portal zrzutka.pl lub bezpośrednio na konto: 23 8111 0009 2001 2004 9319 0003


Za każdą złotówkę bardzo dziękujemy i obiecujemy że żadna się nie zmarnuje. Mamy nadzieję że wspólnymi siłami uda nam się sprostać temu wyzwaniu.


Nasza jednostka w większości działa na używanym i starszym sprzęcie pożarniczym, który pozyskiwaliśmy w większości sami oraz dostaliśmy w spadku m.in. od Policji. Sprzęt remontowaliśmy i przystosowaliśmy do działań ratowniczych we własnym zakresie.

a344fabe160f57da.jpeg

h2b7dc34033a696a.jpeg

Nasz „rodzynek” samochód bojowy GBARt Stayer, którego kupiliśmy od kolegów z Austrii, za własne pieniądze ma już ponad 40 lat i wymaga ciągłego remontu. Ilości zdarzeń niestety przybywa w naszym rejonie, a nasz staruszek czasami daje nam znać, że ma już swoje lata. Rocznie wyjeżdżamy do różnego rodzaju działań ratowniczo – gaśniczych przeszło 40 razy.

j2ead3cd7a376c23.jpeg

Ponadto od paru lat w Naszej miejscowości jest nowo powstałe jezioro - Jezioro Mucharskie, które skupia coraz więcej turystów, przez co w sezonie letnim braliśmy udział niejednokrotnie w działaniach ratowniczych w rejonie jeziora jak i na nim.

 

 

Ze strażackim pozdrowieniem

Zarząd oraz druhowie OSP Mucharz

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 54

LK
Leszek Karelus
998 zł
M
Michał i Kasia W.
500 zł
PZ
Pozdrowienia z Kalifornii
500 zł
M
Mateusz Warchał
350 zł
TJ
Tomasz Jaworski
300 zł
KC
Kamil Car Mucharz
300 zł
WW
Witek W
300 zł
 
Dane ukryte
220 zł
TI
Teresa i Stanisław Szczurek
200 zł
AI
Adi i Justynka
200 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 11

 
2500 znaków
 • Katarzyna Żuchowska

  Przepraszam ,że pisze pod czyjąś zrzutką, ale bardzo potrzebuję pomocy. Proszę wejdź na moją zrzutke 😔😔 ID:w9k7fa

 • PC
  Piotr Cecerski

  Powodzenia!

  50 zł
 • Krzysztof Jozefiak

  Bardzo przepraszam że wstawiam tu naszą zrzutkę ale szukam pomocy dla mojego 4 letniego wnuczka Drodzy tak bardzo nam wstyd prosić was o pomoc ale niestety aby ratować wzrok naszego 4 letniego wnuczka prosimy ,a nawet błagamy Was o udostępnienie . 😥 My jako dziadkowie zrobimy wszystko aby zdobyć pieniążki na leczenie . 😭 Udostępnienie nic nie kosztuje,a naszemu małemu wnuczkowi może bardzo pomóc . Więc Błagamy nie bądźcie obojętni na naszą prośbę i pamiętajcie Dobro Wraca z podwojona siła . Wierzymy razem z Jasiem że wy nam pomożecie 😍 A za okazałe serduszko ❤️ bardzo dziękujemy ❤️ Id : do zrzutki wnuczka to : natxz9

 • Martyna Świerkowska

  PROSZĘ O WSPARCIE, KTO MOŻE POMÓC DZIĘKUJEMY Z GÓRY 🥺🥺🥺🥺♥️♥️♥️ ID ZRZUTKI TO dk6fnv

 • Paweł Świerkowski

  Bardzo bym prosił o pomoc dla mojego brata na  id  zrzutki brffhd 😥 proszę pomóż mu każda złotówka się liczy, wszystko jest w opisie zrzutki błagam

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 751 zrzutek

i zebrali

441 276 948 zł

A ty na co dziś zbierasz?