id: p254rp

Trasa koncertowa AMS w Polsce 2021

Trasa koncertowa AMS w Polsce 2021

Nasi użytkownicy założyli 1 036 411 zrzutek i zebrali 1 105 168 977 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Pracujemy bez przerwy, aby nasi uczniowie, którzy przyjadą w czerwcu do Polski prezentowali jak najlepszy poziom. Widzimy, że już teraz są w stanie zaskoczyć poziomem swoich umiejętności, ale szlifujemy ich talenty, aby zadziwili wszystkich widzów i słuchaczy!


  Hipolita bolą już dłonie od uderzeń w bębny!


  d0900354c57b1017.jpeg


  Ćwiczymy w salach szkoły, na korytarzach, wszędzie, gdzie tylko możemy. Wszystko to robimy dla Was! Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z poziomu naszych koncertów.


  Spotkajmy się na trasie w Polsce!
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Drodzy sympatycy African Music School,


Wspólnie z dyrektorem AMS, br. Benedyktem Pączka, fundacja AKEDA postanowiła zająć się organizacją przyjazdu do Polski zespołu złożonego z reprezentantów naszej szkoły muzycznej. Ci z Was, którzy śledzą nasz profil na Facebook'u być może pamiętają, że już w 2020 roku mieliśmy zaplanowaną trasę koncertową. Niestety, musieliśmy ją odwołać z powodu wybuchu pandemii. Nie poddaliśmy się jednak i zamierzamy zrealizować nasze zamierzenia z zeszłego roku tego lata.


Zapraszamy wszystkich, dla których bliska jest idea AMS do wsparcia organizacji trasy dowolnymi kwotami. Nie chodzi tutaj o ich wysokość, ale o liczbę osób, które zdecydują się nam pomóc. Razem możemy zorganizować tę trasę koncertową!


Trasę koncertową rozpoczniemy pod koniec czerwca i będziemy występować wszędzie tam, gdzie zostaniemy zaproszeni aż do końca września. Planujemy koncertować wszędzie tam, gdzie znajdą się ludzie chętni słuchać naszej muzyki i zainteresowani tym, co dzieje się w Rep. Środkowej Afryki. Będziemy robić hałas od polskiego wybrzeża przez centrum kraju i nie zabraknie nas również w górach!


Nasz zespół składa się z 4 zdolnych muzyków:


Matara Saint Christophe - gitara elektryczna 


Ballay Ariel Hypolite Cyrus - perkusja


Golo Jospin Grace a Dieu - gitara basowa


oraz


br. Benedykt Pączka - pomysłodawca i Dyrektor AMS, polski misjonarz w RCA.


l2422fd54bf65b63.jpeg


Dlaczego otworzyliśmy tę zbiórkę?


Aby trasa koncertowa mogła się odbyć, musimy zorganizować wiele rzeczy. Najdroższymi z nich są jednak bilety. Mamy nadzieję, że sympatycy AMS zechcą wesprzeć nas w organizacji przylotu zespołu do Polski. Bilet w obie strony dla jednego muzyka to 6500 zł. Ponadto, potrzebujemy zebrać ok. 10 000 zł na wynajęcie busa, którym przez 3 miesiące będziemy przewozić instrumenty i przemieszczać się z koncertu na koncert. Musimy opłacić paliwo, noclegi i zapewne wiele innych rzeczy, których nie jesteśmy teraz w stanie przewidzieć, bo, choć będziemy mieć grafik występów, to zamierzamy reagować szybko i docierać wszędzie tam, gdzie będziemy zaproszeni.


Jeśli chcesz być częścią trasy koncertowej AMS, dołóż swoją cegiełkę, która pozwoli nam ją zorganizować!


y063766f4935b623.jpeg


Hypolite, Christophe, Jospin to nasi najzdolniejsi uczniowie. Zostali wybrani przez Dyrektora AMS, br. Benedykta Pączkę, jako Ci, którzy przylecą do Polski, aby zaprezentować poziom nauczania w naszej szkole. Dla tej trójki to również nagroda za to, że uczęszczają sumiennie do szkoły, rozwijają swoje możliwości gry oraz pokazują młodszym dzieciom i swoim rówieśnikom dobre wzorce postępowania.


Trasa koncertowa to także forma nagrody dla najzdolniejszych uczniów, którzy od pięciu lat przychodzą do naszej szkoły. Pomóż nam dać im ten prezent!


Zobacz koncert, który nagraliśmy w 2020 roku. Był on zorganizowany na przegląd teatrów, w którym wzięliśmy udział. Tu możesz zobaczyć aktualne umiejętności naszych uczniów.
Mamy nadzieję, że wspólnie sprawimy, iż trasa koncertowa uczniów AMS w Polsce dojdzie w 2021 roku do skutku!


Możemy to zrobić tylko razem!


----------------------------------------


Zdecydowaliśmy się zwiekszyć kwotę zrzutki, ponieważ na miesiąc przed naszym przyjazdem pomogliście nam uzbierać inicjalną kwotę. Dziękujemy!


Zwiększamy kwotę, ponieważ w tej chwili mamy już kilkadziesiąt miejsc, gdzie będziemy koncertować. Chcemy być w jeszcze większej ilości miejsc. Nie wszyscy są w stanie zagwarantować nam miejsca do spania czy wyżywienie. Nam zależy na tym, aby być wszędzie i spotkać się w Wami. Z tego też powodu prosimy Was o dodatkowe wsparcie, które pozwoli nam docierać wszędzie tam, gdzie chcecie się z nami spotkać. Usuńmy wszystkie przeszkody! Razem możemy to zrobić! :)


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 765

GL
Grzegorz Laski
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
SS
Sławomir Szołucha
1 000 zł
MB
Marcin Bajer
1 000 zł
SK
Stacy Kukla
1 000 zł
BM
Barbara Macura
MP
Monika i Przemek
500 zł
CG
Cezary Grzybowski
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 37

 
2500 znaków