id: p2p2u9

Pomoc osobom z NADWAGĄ I OTYŁOŚCIĄ

Pomoc osobom z NADWAGĄ I OTYŁOŚCIĄ

Nasi użytkownicy założyli 1 068 378 zrzutek i zebrali 1 165 370 362 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

🌟 POMOC DLA OSÓB Z NADWAGĄ I OTYŁOŚCIĄ – TWÓJ WKŁAD LICZY SIĘ! 🌟

Czy wiesz, że otyłość to nie tylko problem zdrowotny, ale również emocjonalne i społeczne wyzwanie dla wielu osób?


Razem możemy sprawić, że zmiana będzie możliwa!


Problem nadwagi i otyłości aktualnie jest na bardzo dużą skale u nas w Polsce i nie tylko. Nawet wśród dzieci! Nie musimy nikomu tłumaczyć, że nadwaga oraz otyłość doprowadzają do większości chorób cywilizacyjnych, dlatego powinniśmy zadbać o to aby przeciwdziałać temu i pozwolić osobom, które mają taki problem zadbać o odpowiednią edukację oraz wsparcie w zniwelowaniu problemu. Bardzo często wystarczy tylko odpowiednia wiedza wraz z działaniem, aby uniknąć złych skutków nadwagi i otyłości. Naszym celem jest pomoc jak największej ilości osób w szczególności tych najuboższych, którzy nie są w żaden sposób w stanie pozwolić sobie na porady psychodietetyka lub treningi indywidualne z trenerem.


Aktualnie prowadzimy działalność gospodarczą i świadczymy usługi psychodietetyczne, trenerskie, motywacyjne, lecz są one płatne i niestety bardzo duża część osób nie może sobie na nie pozwolić finansowo. Dlatego osoby uboższe zostają całkowicie bez pomocy. Wpadliśmy na pomysł, aby właśnie pomóc tym osobom i pozwolić im spełnić swoje marzenia, dlatego środki które będą zebrane na tej zbiórce będą wykorzystywane w celach pomocy tym osobom. Każda osoba, która ma problem z nadwagą lub otyłością i potrzebuje pomocy, będzie mogła zgłosić się do nas i tą pomoc otrzyma. Również nasze działania edukacyjne na naszych mediach społecznościowych będą rozwijane jeszcze bardziej na większą skale. Uwielbiamy pomagać, w szczególności jeżeli ta pomoc rzeczywiście zmienia życie osobom, które tego potrzebują :)


🌱 DLACZEGO WARTO POMÓC?

  1. Zdrowie: Pomagając, dajesz innym szansę na zdrowsze życie.
  2. Wsparcie: Twoja pomoc to dla nich sygnał, że nie są sami.
  3. Edukacja: Dzięki Twojej zrzutce, będziemy mogli prowadzić darmowe warsztaty, konsultacje dietetyczne oraz zajęcia na siłowni.


💪 CO ZROBIMY Z ZEBRANYMI ŚRODKAMI?

  1. Darmowe Konsultacje i zajęcia z Dietetykiem oraz Trenerem: Specjaliści pomogą ustalić indywidualny plan żywieniowy oraz plan treningowy.
  2. Warsztaty i Wykłady: Edukacja na temat zdrowego stylu życia, gotowania i aktywności fizycznej.
  3. Wsparcie Psychodietetyka: Pomoc psychodietetyka w walce z problemami emocjonalnymi.
  4. Materiały Edukacyjne: Tworzenie i dystrybucja przewodników na temat zdrowego stylu życia.
  5. Kanał na YouTube, który pomaga zrozumieć i nauczyć walczyć z nadwagą i otyłością oraz doda motywacji osobom, które najbardziej tego potrzebują.


💖 JAK MOŻESZ POMÓC?

  1. Wpłać Dowolną Kwotę: Każdy grosz jest na wagę złota!
  2. Podziel się tą Zrzutką: Udostępnij ją w swoich mediach społecznościowych – razem tworzymy mocniejszy efekt!


💥 CZAS DZIAŁAĆ!

Nie możemy stać bezczynnie, gdy możemy pomóc zmienić czyjeś życie na lepsze. Twój wkład, niezależnie od wielkości, ma ogromne znaczenie. Dzięki Tobie ktoś będzie mógł stanąć na nogi i odzyskać zdrowie oraz pewność siebie.


👉 KLIKNIJ I WPŁAĆ – nawet najmniejsza kwota ma ogromne znaczenie. Razem tworzymy zdrowszą przyszłość!A TERAZ TROSZKĘ O NAS:

Ilona i Łukasz - wspólnie tworzymy zgrany TEAM w walce o zdrowie!

Jesteśmy trenerami personalnymi, dietetykami oraz motywatorami, którzy na co dzień pomagają osobom z nadwagą i otyłością odzyskać wiarę w siebie oraz zdrowie poprzez profesjonalne podejście psychologiczne, jak również dietetyczno-treningowe. Dzięki temu osoba, która zmaga się z w/w problemem zacznie odzyskiwać swoje życie.

agmXn8WxTogvf7EN.jpgJg9SRKocMoW7ZouE.jpg


DLACZEGO POSTANOWILIŚMY ZORGANIZOWAĆ ZRZUTKĘ?

Pomagając ludziom zawalczyć o siebie widzimy, że największym problemem są finanse. Tak bardzo duża część osób, która chciałaby zacząć zmieniać swoje życie, nie może sobie pozwolić na wizytę u dietetyka, a już bardziej na zajęcia indywidualne z trenerem. Dlatego nigdy nie zawalczą o siebie. Bardzo często w walce z nadwagą lub otyłością musimy korzystać ze specjalistycznej wiedzy, która pozwala na zwalczenie problemu. Dlatego chcemy zapewnić pomoc bezkosztową dla uboższych osób i w ten sposób pomóc im spełnić swoje marzenia.


PONIŻEJ PRZYKŁADOWE METAMORFOZY NASZYCH PODOPIECZNYCH:

6zfvV0PuAyPThP5h.jpgH9AZvKspxy3OlRI0.jpgqaOBA1wvDCCpc9xl.jpgoxuRWWX22FFUtmtV.jpgZo56QpUHRWVbkCQJ.jpgndS3AFpouViXSGhz.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!