id: p2xp77

Na nowy skuterek

Na nowy skuterek

Nasi użytkownicy założyli 1 170 484 zrzutki i zebrali 1 219 919 606 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam serdecznie. Nazywam się Stanisław, mam 66 lat i jestem pszczelarzem. Swoje produkty (miód i figurki woskowe) sprzedaje na targu w Będzinie. Wychowuje samotnie 12 letniego syna Igora, którego matka zostawiła w wieku 2 i pół roku. Po przyjeździe zza granicy (gdzie pracowałem przy dachach) zobaczyłem, że matka miała duży problem z alkoholem. Zaniedbywała Igora. Bez namysłu wziąłem syna do siebie i zamieszkałem na stałe w Polsce. Matka nigdy nas nie odwiedziła (była tylko raz na komunii syna), nie utrzymuje z Igorem kontaktu. Ma także odebrane prawa rodzicielskie. Jak Igor był mały przez prawie 4 miesiące mieszkaliśmy bez wody i prądu w domu, który dostałem od dziadka. W końcu udało mi się wyremontować pokoje i dziś staram się zapewnić synowi godne warunki życia. Nie mam prawa jazdy, dlatego od 10 lat wożę syna do szkoły skuterem. Niestety jest on już w kiepskim stanie i bardzo przydałby nam się nowy. Mam skromną emeryturę i dostaję 800 +. Chcę dać synowi najlepsze dzieciństwo o jakim marzy każde dziecko.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 322

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków
 • Jan Kowalski

  Skuterek kosztuje aż 25 tys złotych? To chyba na samochód raczej. Może pora wziąć kredyt i odpadać za siebie zamiast sępić od ludzi? Masz ode mnie złotówkę i ciesz sie ze dostałeś coś za darmo bo jakoś nie dostaje i nie domagam sie tego od obcych ludzi.

  • Karol Zigmunth

   Widzisz... prosić każdy może, a czasami nawet jest to bardzo trudne, bo trzeba przełknąć dumę i ego. Można prosić, nie zawsze się dostanie. Ale co można na pewno i jest to bardzo łatwe, to zamknąć chamską mordę i siedzieć cicho w domu. Jakim trzeba być zadufanym w sobie prostakiem, żeby napisać taki post jak twój? Nie podoba się, to idź dalej. Załóż swoją zrzutkę, poznaj dobro innych ludzi i przestań być chamem. To całkiem łatwe...

 • KG
  Kamil

  Szerokości!

  100 zł