id: p2ynrz

dla Pana Jacka – najhojniejszego darczyńcy zrzutki na Bayraktar

dla Pana Jacka – najhojniejszego darczyńcy zrzutki na Bayraktar

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
178 417 zł
z 71 700
248%
zakończona
31.07.2022r
3799
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 982 645 zrzutek i zebrali 1 005 557 585 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności4

 • Tysiące ludzi wzruszył ten akt empatii. Dlatego zmobilizowaliśmy się i w dosłownie parę dni razem zebraliśmy fundusze na rzecz potrzeb medycznych darczyńcy. 


  Na prośbę Pana Jacka, zaczęliśmy od zadbania o uzębienie. I tu nas czekała niesamowita niespodzianka! Warszawska klinika Villa Nova zaoferowała leczenie za darmo. 🦷


  To niesamowite, jak wraca dobro! 💫 


  Z całego serca dziękujemy wszystkim. ❤️ To WY odmieniliście los Pana Jacka i jego postrzeganie świata! Dzięki WAM jeszcze mocniej uwierzył w dobro. 😊   nc9e931eee0a0492.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Historia pana Jacka poruszyła każdego. Dlatego na prośbę Sławomira Sierakowskiego rozpoczynamy zrzutkę na rzecz potrzeb medycznych Pana Jacka.


Pan Jacek to człowiek z Wielkim Sercem, bo na zrzutkę na Bayraktara dołożył od siebie najwięcej.  Los nie jest dla niego łaskawy – jest osobą z niepełnosprawnościami, a co miesiąc ma odliczone na życie jedynie 717 złotych zasiłku stałego. Nie stracił wiarę w dobro, a wręcz przeciwnie, nawet sam je czyni!


Przeczytajcie prawdziwą historię pana Jacka, którą opowiada on sam:


“Kiedyś byłem osobą szanowaną, urzędnikiem państwowym... Życie potoczyło się tak, że stoczyłem się na samo dno. Myślę, że to nauczyło mnie wiele. 


Od mniej więcej 14 lat jestem niepijącym alkoholikiem... Wraz z wiekiem zaczęły się problemy ze zdrowiem. W wyniku wypadku komunikacyjnego mam problem z kręgosłupem (szyjnym C3-C5) Przebywałem na zasiłku rehabilitacyjnym ZUS prawie rok. Sanatorium, zajęcia rehabilitacyjne etc. Po roku ZUS zdecydował, że nie należy mi się renta. Sąd Okręgowy w Katowicach podtrzymał to stanowisko... W związku z nadciśnieniem, niedowładem kończyn górnych i omdleniami nie mogłem znaleźć pracy. Pracowałem na umowę zlecenie w firmie chemicznej, mieszałem farby, kleje itp. Wtedy zaczęły się moje problemy z płucami. Zwróciłem się do PZON Tychy celem ustalenia niepełnosprawności. Przyznano mi stopień umiarkowany (ruchowy). Próbowałem nawet pracy jako stróż... Niestety częste utraty przytomności dyskwalifikowały mnie nawet do tej pracy. Po kilku latach pojawiły się problemy z płucami... Zdiagnozowano POCh , niekontrolowane skoki i nadciśnienie. W czerwcu byłem w Szpitalu Klinicznym nr 1 w zabrzu celem rehabilitacji oddechowej… Niestety, nawet tam nie mogłem się rehabilitować przez skoki i nadciśnienie 240/120 po jednym dniu i jednej nocy w szpitalu, z wypisem wróciłem do domu. I tak już chyba zostanie mi tylko ten zasiłek 717 zł z Mops..


Nie mam w jakikolwiek sposób zadbać o zęby, wypadły mi prawie wszystkie... Nie wiem co jeszcze... Pozostaje mi chyba tylko wegetacja, wykluczenie społeczne i oczekiwanie na śmierć... Mam 58 lat.”


Dla wielu z nas pan Jacek jest przykładem i Dobroczyńcą №1. Więc teraz chcemy odwdzięczyć się mu i zebrać fundusze dla leczenia i rehabilitacji. 


My jako fundacja To się uda, zobowiązujemy się przekazać 100% zebranych funduszy na koszty leczenia, zabiegów i rehabilitacji jakich Pan Jacek będzie potrzebował


Jeżeli czujecie, że chcecie pomóc – dołączcie do zrzutki. 


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3799

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
CG
Jacek ;)
50 zł
Sylwia Łoniewska
50 zł
 
Joanna Brodniewicz
100 zł
AP
Artur Pawelec
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 157

 
2500 znaków
 • Łukasz Bystryk

  Zawitałem tu teraz, by pomóc Panu Jackowi i wpłaciłem, bo jemu warto pomóc! Wpłaciłem, bo wiem, co to bieda i niepełnosprawność. A i Bayraktar się udał---Możemy świętować już sukces! Nieśmiało wspomnę też o Dobrej, Polskiej, Narodowej, Patriotycznej Zbiórce Mojego Dobrego Przyjaciela pod linkiem: https : / / z r z u t k a . p l / x5f3sp On zbiera już baaardzo długo, jest niepełnosprawny i bardzo ubogi. Dziękuję za Empatię! !

 • T
  Martusia

  Mała wpłata od studenta dla wielkiego człowieka! 🫶🏼

  10 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Wpłacam tylko 3 zł, bo niestety na koncie pusto. Wspierałam nie raz zrzutki, czy inne aukcje. Teraz sama potrzebuję wsparcia. Syn potrzebuje. Bardzo wstydzę się prosić o pomoc. Samotnie wychowuję syna. Gdyby znalazła się dobra duszyczka id aukcji fumd35

  3 zł
 • Wisława Relińska

  Serdeczne Pozdrowienia dla Pana Jacka i skromna prośba do Was o wsparcie mojej zrzutki na ochronę bezbronnych zwierząt

  10 zł
 • JC
  Julia Czala

  Dziękujemy ❤️❤️Slava Ukrainie!

  5 zł