27 211 zł 
z 100 000 zł
27%
zakończona 14.08.2020r
88 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Drodzy Kibice! Sympatycy olsztyńskiej siatkówki! AZS Olsztyn w swojej 70-letniej historii doświadczył wielu sukcesów, medali czy niezliczonych zwycięstw. Były także chwile gorsze, kryzysy sportowe oraz organizacyjne. Jednak najsilniejsza sportowa marka Warmii i Mazur trwa nadal i nieprzerwanie od 20 lat występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.


Pandemia, która dotknęła wszystkie dziedziny życia, boleśnie doświadczyła również działalność klubu. Z powodu przerwanego w marcu sezonu PlusLigi, zmniejszyły się dochody klubu z tytułu sprzedaży biletów i wpływów reklamowych. Niektórzy wieloletni sponsorzy i partnerzy AZS Olsztyn przeżywając trudne chwile, redukują wysokość wsparcia Klubu.


Obecnie przygotowujemy się do nowego sezonu. Nie wiemy dziś, kiedy będziemy mogli grać mecze przy udziale publiczności. Z tego miejsca wspólnie z naszym partnerem marką Specjal prosimy Was o wsparcie.


Jesteśmy na ostatniej prostej kompletowania nowej drużyny. Trenerem akademików pozostał jeden z najlepszych na świecie szkoleniowców - Argentyńczyk Daniel Castellani. Trzon zespołu stanowić będą byli i obecni reprezentanci Polski juniorów i seniorów oraz reprezentanci innych krajów.


Nasz partner producent piwa marki Specjal zdecydował się wesprzeć naszą zbiórkę kwotą 20 000 zł. Ty również dołącz do akcji i WESPRZYJ NASZYCH w tych ciężkich dla nas wszystkich chwilach. Sprawmy wspólnie, aby druga połowa tego roku, a więc roku jubileuszu 70-lecia klubu na długo pozostała w pamięci niezliczonej grupy naszych kibiców. Zielona Armia! Bądź z nami, bez Ciebie nie gramy!  

 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 88

MI
Specjal
20 000 zł
SB
Sebastian Baranowski
500 zł
MW
Marek Wróbel
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
SC
Sebastian Chrostowski
300 zł
JE
JADWIGA, EWA, ANDRZEJ DUSZKIEWICZ
300 zł
JK
Jarek Kolakowski
250 zł
ML
Michalina Lipowska-Łużewicz
200 zł
A
Andrzej
200 zł
BI
Basia i Leszek Chylewscy
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
  • RA
    Robert AZS 3/11/17

    ŻURKU 3maj się! Jesteś świetnym libero i Dobrym Człowiekiem. Powodzenia!

    100 zł
  • Jakub G

    Wspieram AZS Olsztyn, a Ty? Polecam film na YouTube „Koronawirus i co teraz? | niesamowita animacja”.

Nasi użytkownicy założyli

750 679 zrzutek

i zebrali

539 790 922 zł

A ty na co dziś zbierasz?