id: p37xgd

AZS Olsztyn w potrzebie - WSPIERAMY NASZYCH

AZS Olsztyn w potrzebie - WSPIERAMY NASZYCH

Nasi użytkownicy założyli 1 146 331 zrzutek i zebrali 1 194 158 325 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy Kibice! Sympatycy olsztyńskiej siatkówki! AZS Olsztyn w swojej 70-letniej historii doświadczył wielu sukcesów, medali czy niezliczonych zwycięstw. Były także chwile gorsze, kryzysy sportowe oraz organizacyjne. Jednak najsilniejsza sportowa marka Warmii i Mazur trwa nadal i nieprzerwanie od 20 lat występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.


Pandemia, która dotknęła wszystkie dziedziny życia, boleśnie doświadczyła również działalność klubu. Z powodu przerwanego w marcu sezonu PlusLigi, zmniejszyły się dochody klubu z tytułu sprzedaży biletów i wpływów reklamowych. Niektórzy wieloletni sponsorzy i partnerzy AZS Olsztyn przeżywając trudne chwile, redukują wysokość wsparcia Klubu.


Obecnie przygotowujemy się do nowego sezonu. Nie wiemy dziś, kiedy będziemy mogli grać mecze przy udziale publiczności. Z tego miejsca wspólnie z naszym partnerem marką Specjal prosimy Was o wsparcie.


Jesteśmy na ostatniej prostej kompletowania nowej drużyny. Trenerem akademików pozostał jeden z najlepszych na świecie szkoleniowców - Argentyńczyk Daniel Castellani. Trzon zespołu stanowić będą byli i obecni reprezentanci Polski juniorów i seniorów oraz reprezentanci innych krajów.


Nasz partner producent piwa marki Specjal zdecydował się wesprzeć naszą zbiórkę kwotą 20 000 zł. Ty również dołącz do akcji i WESPRZYJ NASZYCH w tych ciężkich dla nas wszystkich chwilach. Sprawmy wspólnie, aby druga połowa tego roku, a więc roku jubileuszu 70-lecia klubu na długo pozostała w pamięci niezliczonej grupy naszych kibiców. Zielona Armia! Bądź z nami, bez Ciebie nie gramy!  

 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 88

 
Specjal
20 000 zł
SB
Sebastian Baranowski
500 zł
MW
Marek Wróbel
500 zł
JE
JADWIGA, EWA, ANDRZEJ DUSZKIEWICZ
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
SC
Sebastian Chrostowski
300 zł
JK
Jarek Kolakowski
250 zł
AT
Andrzej
200 zł
JD
Janina Dymitruk
200 zł
ML
Michalina Lipowska-Łużewicz
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków