id: p3rwfu

Wołamy o pomoc! Walczymy o przetrwanie aby dalej móc pomagać skrzywdzonym zwierzętom. Pomóż nam przetrwać!

Wołamy o pomoc! Walczymy o przetrwanie aby dalej móc pomagać skrzywdzonym zwierzętom. Pomóż nam przetrwać!

Nasi użytkownicy założyli 1 014 477 zrzutek i zebrali 1 060 912 642 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wołamy o pomoc… Usłyszysz czy pójdziesz dalej?

24 koty i 12 psów w dt i hoteliku,objętych dokarmianiem i profilaktyka 11 kotów oraz 8 psów - 55! tyle obecnie zwierząt mamy pod opieką.Kolejne bezdomne koty i psy ze złych warunków czekają na szansę. Czy damy radę im pomóc? Jeśli nie będzie nas stać na wyżywienie podopiecznych oraz opłacenie faktur- pomoc na pewno będzie ograniczona. Jak przejść obojętnie, wobec takich nieszczęść? Jak zostawić je, skazując na pewną śmierć?

One mają tylko nas!

Dlatego liczymy ogromnie na Waszą pomoc w uzbieraniu pełnej kwoty na zbiórce, która ma na celu zdobycie środków na zakup jedzenia dla naszych podopiecznych (a także żwirku dla kotów) oraz opłacenie profilaktyki.

r1d36661a7ec711a.jpeg

z5dcd25349203fec.jpegKolejka potrzebujących zwierząt nie kończy się, a tym samym potrzeby. Jeśli jeden zwierzak znajduje dom - zaraz jego miejsce w domu tymczasowym zajmuje kolejne potrzebujące pomocy stworzenie.

Wydatki są ogromne! One się nie kończą!

Pomyślcie tylko o miesięcznym wyżywieniu 55 zwierząt, a gdzie diagnostyka, leczenie, paliwo na wyjazdy do lecznic .

Musimy zaznaczyć też, że niektóre zwierzaki w domach tymczasowych spędzają kilka miesięcy, a nawet lat! Wiele z nich wymaga kosztownego leczenia, długiego oswajania, niektóre są przewlekle chore i z niełatwymi charakterami... Koszta diagnostyki i leczenia są często bardzo wysokie - skąd wziąć fundusze jeszcze na jedzenie? Często potrzebna jest też karma dobrej jakości, która nie kosztuje mało...

s06cdc0108379f76.jpeg

v73cb9e3674adb4e.jpegPłacimy miesięcznie bardzo wysokie faktury kwiecień i maj to prawie 17 tys. Chorych, zaniedbanych zwierząt trafia do nas naprawdę dużo. Nasza pomoc będzie ograniczona jeśli wydatki przewyższą nasze możliwości. Będziemy zmuszone odmawiać, bo nie będziemy w stanie utrzymać podopiecznych w należytych warunkach, z zapewnieniem odpowiedniego wyżywienia. Nie chcemy tego! Bardzo tego nie chcemy.

gf4d563c4ec2e438.jpeg

yb074383b5a72eb0.jpegDlatego założyłyśmy tę zbiórkę, aby zapewnić naszym podopiecznym bezpieczną przyszłość. Żebyśmy nie musiały martwić się o jedzenie i żwirek dla kotów i psów w domach tymczasowych,a byśmy mogły opłacić faktury.To także dla nas byłoby wielkie odciążenie psychiczne.


Wierzcie nam, kiedy przychodzą faktury z lecznic za opiekę nad chorymi zwierzętami, kosztuje nas to wiele stresu. "Z czego my to zapłacimy?" "Czy będziemy mogły dalej pomagać?" "Musimy opłacić wysokie faktury za leczenie, za co kupimy jedzenie i żwirek dla domów tymczasowych" ?


Musimy być silne, dla nich... Zaplecze w postaci karmy i żwirku choć trochę zmniejszy nasze zmartwienia. Razem możemy więcej!

Pomożesz nam je nakarmić?Pomożesz opłacić leczenie. Jeśli uda nam się zebrać założoną na zbiórce kwotę - zwierzaki będą bezpieczne! Zarówno te już będące w domach tymczasowych, jak i te, które trafią w przyszłości. 

Zwracamy się do Was o pomoc!!!

Każde Wasze wsparcie, nawet to najmniejsze, jest ogromnie cenne. Bez Was nie przetrwamy. Nie będziemy w stanie ratować kolejnych zwierząt. Co będzie dalej - nie wiemy. Boimy się o przyszłość zwierząt, które są pod naszą opieką.


---------------------------------

Poznaj naszych aktualnych podopiecznych!

Koty w dt

1.Ines

2.Gala

3.Burbon

4.Rysio

5.Sammy

6.Gruszka

7.Pestka

8.Gucio

9.Wanda

10.Tereska

11.Alma

12.Luśka

13.Helenka

14.Clarita

15.Dzamila

16.Lukrecja

17.Imbir

18.Stella

19.Figa

20.Figuś

21.Tajfun

22.Milenka

23.Lemur

24.Adi

Psiaki

1.Dziadziuś

2.Kevin

3.Bajka

4.Bodzio

5.Roky

6.Nela

7.Bonnie

8.Denver

9.Linda

10.Lusia

11.Lola

12.Lidka

36

Dokarmianie i profilaktyka

Bródek 3-sunia i dwa koty

Wólka 9-6 psiaków i trzy koty

Zamość 6 kotów plus jeden psiak Szeryf

 Razem 55 


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 74

JD
JDz
660 zł
 
Dane ukryte
10 zł
MK
Małgorzata Kolasa Dorosz
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
20 zł
MK
Małgorzata Ciesielska
20 zł
AK
Anna Kapyś
50 zł
HD
Halina
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
KD
Krystyna
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków