id: p3vgrz

Telewizor dla podopiecznych DPS w Krośnie

Telewizor dla podopiecznych DPS w Krośnie

2 131 zł 
z 2 100 zł
101%
zakończona 04.01.2021r
50 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Szanowni Państwo, drodzy Darczyńcy!


Jako przyjaciele Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Krośnie zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc w uzbieraniu kwoty potrzebnej do zakupienia telewizora dla podopiecznych placówki. Wszyscy dobrze wiemy, że telewizja jest bardzo ważnym źródłem informacji i rozrywki w życiu osób starszych - umilmy im ich wolny czas! Niestety DPS nie ma w tym momencie wystarczających środków na zakup telewizora.


Edycja (20.12.2020):

Szanowni Państwo! Ku naszemu zaskoczeniu w nieco ponad 3 dni udało nam się uzbierać zakładaną kwotę na telewizor! Dzięki Waszemu wsparciu możemy zdziałać jeszcze więcej i dokupić także koce, kremy czy balsamy dla podopiecznych DPS. Niestety, z powodu koronawirusa, który niestety nawiedził także pensjonariuszy DPS, nie będziemy mogli odwiedzić ich przed świętami :(


Mamy zatem kilka dodatkowych dni na uzbieranie jeszcze większej kwoty i zapewnienia jeszcze większego wsparcia! Zapraszamy do otwarcia swoich serc i z góry za to dziękujemy!


O Domu Pomocy Społecznej


Dom Pomocy Społecznej „Rodzinne Gniazdo” przy ulicy Żwirki i Wigury w Krośnie funkcjonuje od 1993 roku. Jest jednostką organizacyjną samorządu terytorialnego.


Dom ma zasięg ponadgminny i przeznaczony jest dla 88 dorosłych osób obojga płci, w tym: 63 osób w podeszłym wieku i 25 osób przewlekle chorych.


Dom jest placówką stałego pobytu, przeznaczoną dla osób wymagających opieki z powodu wieku, choroby lub niepełnosprawności, nie mogących samodzielnie funkcjonować w codziennym życiu, którym nie można zapewnić niezbędnej pomocy w formie usług opiekuńczych.


Dom świadczy usługi bytowe, opiekuńcze, wspomagające i edukacyjne na poziomie obowiązującego standardu, w zakresie i formach wynikających z indywidualnych potrzeb osób w nim przebywających.


Otwórzmy swoje dobre serca, zwłaszcza teraz, w okresie świątecznym. Niech ten dar będzie ich prezentem pod choinką :)


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 50

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

880 875 zrzutek

i zebrali

811 624 764 zł

A ty na co dziś zbierasz?