id: p3vgrz

Telewizor dla podopiecznych DPS w Krośnie

Telewizor dla podopiecznych DPS w Krośnie

2 131 zł 
z 2 100 zł
101%
zakończona 04.01.2021r
50 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Szanowni Państwo, drodzy Darczyńcy!


Jako przyjaciele Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Krośnie zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc w uzbieraniu kwoty potrzebnej do zakupienia telewizora dla podopiecznych placówki. Wszyscy dobrze wiemy, że telewizja jest bardzo ważnym źródłem informacji i rozrywki w życiu osób starszych - umilmy im ich wolny czas! Niestety DPS nie ma w tym momencie wystarczających środków na zakup telewizora.


Edycja (20.12.2020):

Szanowni Państwo! Ku naszemu zaskoczeniu w nieco ponad 3 dni udało nam się uzbierać zakładaną kwotę na telewizor! Dzięki Waszemu wsparciu możemy zdziałać jeszcze więcej i dokupić także koce, kremy czy balsamy dla podopiecznych DPS. Niestety, z powodu koronawirusa, który niestety nawiedził także pensjonariuszy DPS, nie będziemy mogli odwiedzić ich przed świętami :(


Mamy zatem kilka dodatkowych dni na uzbieranie jeszcze większej kwoty i zapewnienia jeszcze większego wsparcia! Zapraszamy do otwarcia swoich serc i z góry za to dziękujemy!


O Domu Pomocy Społecznej


Dom Pomocy Społecznej „Rodzinne Gniazdo” przy ulicy Żwirki i Wigury w Krośnie funkcjonuje od 1993 roku. Jest jednostką organizacyjną samorządu terytorialnego.


Dom ma zasięg ponadgminny i przeznaczony jest dla 88 dorosłych osób obojga płci, w tym: 63 osób w podeszłym wieku i 25 osób przewlekle chorych.


Dom jest placówką stałego pobytu, przeznaczoną dla osób wymagających opieki z powodu wieku, choroby lub niepełnosprawności, nie mogących samodzielnie funkcjonować w codziennym życiu, którym nie można zapewnić niezbędnej pomocy w formie usług opiekuńczych.


Dom świadczy usługi bytowe, opiekuńcze, wspomagające i edukacyjne na poziomie obowiązującego standardu, w zakresie i formach wynikających z indywidualnych potrzeb osób w nim przebywających.


Otwórzmy swoje dobre serca, zwłaszcza teraz, w okresie świątecznym. Niech ten dar będzie ich prezentem pod choinką :)


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 50

AB
Agnieszka Brzóska
200 zł
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Jacek Świtała
100 zł
DK
Dorota Krężałek
100 zł
WS
Wojciech sołyga
65 zł
BK
Beata Kremis
50 zł
M
Marzena
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

800 109 zrzutek

i zebrali

620 182 523 zł

A ty na co dziś zbierasz?