Budowa Centrum Kultury Słowiańskiej we Wrocławiu - etap 2 ID: p435td

Budowa Centrum Kultury Słowiańskiej we Wrocławiu - etap 2 ID: p435td

16 655 zł z 7 000 zł

237%

16 655 zł

16 655 zł

z 7 000 zł

zakończona

zakończona

31.05.2018r

176

176

wspierających
237%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Fundacja na rzecz Kultury Słowiańskiej "Watra" prosi o wsparcie finansowe przy budowie Centrum Kultury Słowiańskiej we Wrocławiu.

Szanowni Państwo, wszyscy nas wspierający i sympatyzujący. Zakończyliśmy pierwszy etap zbiórki pod budowę Centrum Kultury Słowiańskiej, budynku, który poza funkcją kulturalną i edukacyjną, będzie także pełnił funkcję Świątyni Słowiańskiej. Dzięki Waszej pomocy udało nam się zebrać ponad 20 tysięcy zł., co stanowi pokaźną sumę. Bardzo dziękujemy Wam za okazane wsparcie, trudno wypowiedzieć, jak niezmiernie jesteśmy wdzięczni. Zebrane pieniądze w całości zostaną przeznaczone na zakup materiałów budowlanych, gdy budowa naszego Centrum już ruszy.

Nadchodzi wiosna a wraz z nią nie tylko zapał i chęć do pracy, ale również sprzyjająca ku temu pogoda. Dlatego zakasujemy rękawy i bierzemy się do roboty! Pierwszym naszym krokiem w budowie jest oczywiście postawienie fundamentów pod budowlę, z czym planujemy ruszyć już w czerwcu tego roku.

Fundamentem, jaki zostanie użyty, będą specjalne pale w formie śrub, wkręcane w podłoże, na których zostaną oparte belki podwalinowe. Jest to najbardziej dogodna dla nas forma budowy z uwagi na charakterystykę budynku, jak i formę podłoża, na którym stanie nasza świątynia, potwierdzoną badaniami geotechnicznymi.

Dlatego teraz ponownie zwracamy się do Państwa o wsparcie, tym razem już na szczegółowy cel. Koszt takich fundamentów wraz z montażem to około 7000 zł. Jeśli uda nam się zebrać tę kwotę do końca maja, nasze pragnienie rozpoczęcia budowy w czerwcu się ziści. Bardzo prosimy wszystkie dobre dusze o wsparcie finansowe naszej zbiórki oraz udostępnianie znajomym

Link do poprzedniej zbiórki:

https://zrzutka.pl/9d99a9

Wpłacający176

W
Wiki Jaku
50 zł
JW
Jagoda Wiśniewska
195 zł
AP
Adrian Przybylski
194 zł
PD
Piotr Duha
215 zł
P
Przemysław Pierwszy Adamus
70 zł
MG
Monika Galuba
ukryta
AB
Agnieszka Bock
50 zł
KC
Katarzyna Chmielecka
95 zł
R
Radosław Zasadni
100 zł
KP
Kamil Pawełek
80 zł
Zobacz więcej

Komentarze10

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

495 682 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?