id: p4j247

Na wakacje:)

Na wakacje:)

Nasi użytkownicy założyli 1 037 988 zrzutek i zebrali 1 109 076 636 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbieram na wyjazd na wakacje wraz z moim chłopakiem. Zawsze chcieliśmy gdzieś razem pojechać jednak ciężko jest samemu uzbierać taką kwotę, żeby sobie na to pozwolić, dlatego zwracamy się do was z tą prośbą i wierzymy, że się uda:)

Od dawna marzymy, żeby wyrwać się choć na chwilę z Polski, odpocząć od tego ciągłego biegu i pogoni za lepszym życiem. Pracując w Polsce ciężko jest odłożyć cokolwiek i nawet nie liczymy, że uda się coś zmienić. Wierzymy jednak, że uda się nam uzbierać taką kwotę, aby się odciąć nawet na krótki okres od wszystkich problemów i zobowiązań i beztrosko odpocząć gdzieś poza granicami kraju. Nie mamy ściśle określonego planu, najchętniej ruszylibyśmy samochodem i zwiedzili jak najwięcej miejsc, docelowo kończąc na jednej z pięknych plaż gdzieś nad lazurowym wybrzeżem wyobrażając sobie, że będzie to trwało wiecznie:) Zawsze staramy się pomagać i uczestniczyć w podobnych zrzutkach ponieważ najzwyczajniej w świecie my nie odczujemy tych kilku złotych, tak samo jak każdy z Was a jeżeli zrobi to wystarczająco dużo osób to naprwadę można spełnić czyjeś marzenia. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję z góry każdemu wpłacającemu:)

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Pocztówka
Nie możemy sobie pozwolić aby każdemu wplacającemu wysłać pocztówkę ale na pewno zrobimy to dla osoby która w większym stopniu przyczyni się do naszeg...
100 zł

Kupione 1 z 10

Zakończona

Wpłaty 979

AK
Agata krawczyk
9 zł
CZ
piotrzap2
18 zł
PP
ppp
 
Dane ukryte
40 zł
KC
kcem
10 zł
KP
klamcaklamca
 
Dane ukryte
ukryta
KA
kaay
Zobacz więcej

Komentarze 41

 
2500 znaków