id: p4xkt5

Pomóż pojechać Igorowi na Puchar Świata Karate KWF w Japonii

Pomóż pojechać Igorowi na Puchar Świata Karate KWF w Japonii

676 zł
z 5 000
13%
zakończona
31.10.2019r
16
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 034 270 zrzutek i zebrali 1 100 060 555 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w spełnieniu marzenia mojego syna, którym jest start w Pucharze Świata Karate KWF organizowanym w Japonii

Mój syn Igor od trzech lat jest zawodnikiem klubu Karateka.com.pl w którym trenuje karate w tradycyjnym stylu Shotokan i tym samym spełnia swoje marzenia o wielkim wojowniku. Ciężka, intensywna praca podczas treningów, udział w organizowanych szkoleniach w Polsce oraz za granicą, prowadzonych przez wybitnych karateków jak również uczestnictwo w obozach treningowych zaowocowały coraz lepszymi wynikami podczas turniejów na których zdobywa regularnie medale. Włożony wysiłek oraz sukcesy sportowe spowodowały powołanie do reprezentowania Polski na Pucharze Świata Karate KWF (Mistrzostwa Świata karate KWF), który odbędzie się 7-10.11.2019r. w Tokio w Japonii. Klub, w którym wspólnie z Igorem trenujemy działa w ramach Mazowieckiego Stowarzyszenia Sportowego. Jest to małe stowarzyszenie, które utrzymuje się głównie z opłat za zajęcia karate oraz pozyskanemu wsparciu prywatnych sponsorów oraz samorządów terytorialnych. Niestety koszty związane z zorganizowaniem wyjazdu zawodników oraz opiekunów przerastają możliwości finansowe klubu jak również moje osobiste. Dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie finansowe dla mojego syna, które pozwoliłoby na udział w tak ważnym wydarzeniu jakim jest Puchar Świata karate KWF.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 16

PK
Paulina Krzysiak
100 zł
SC
Sylwia Chmielewska
100 zł
AP
Agata Plichta-Trzonkowska
100 zł
MO
Michał Odowski
50 zł
AF
Agnieszka Frank - Dembinska
50 zł
MS
Marek
50 zł
AB
Aleksandra Bielecka
50 zł
BZ
Beata
30 zł
SC
Szymon Chmielewski
25 zł
PJ
Piotr Jarosz
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!