id: p53fdc

Z nami Stasio Burza wróci na tor!

Z nami Stasio Burza wróci na tor!

Opis zrzutki


27 września w Rzeszowie odbędzie się finał Grand Prix na długim torze. W barwach Polski z dziką kartą wystąpi Stanisław Burza. 

Popularny Stanley, żeby wystartować w tej imprezie potrzebuje naszej pomocy, pomocy kibiców i sponsorów. Każdy z nas wie, jaki jest ten sezon storpedowany przez COVID-19, zawodnicy nie mają jazdy, a co się z tym wiąże, nie mają jak zarabiać. 

Jeżeli chcemy zobaczyć Stasia Burze na torze, to możemy mu pomóc. Każdy grosz się liczy! 




Pokażmy, że kibice żużla mogą wszystko!

Komentarze 1

 
2500 znaków
  •  
    Krzysztof Czerniak

    Dzień dobry,
    Z niecierpliwością czekamy na występy Pana Stanisława na długich torach. Mam nadzieję, że zobaczymy Pana z rodziną na żywo nie tylko w Rzeszowie ale też i na innych, prawdziwych długich torach w przyszłym sezonie. Jeśli występy te dojdą do skutku na pewno się tam pojawimy i będziemy wspierać.
    [email protected]

    100 zł
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez