Kurs Instruktora fitness plus szkolenie z dietetyki ID: p5eu2y

Kurs Instruktora fitness plus szkolenie z dietetyki ID: p5eu2y

50 zł z 1 750 zł

2%

50 zł

50 zł

z 1 750 zł

zakończona

zakończona

07.08.2020r

2

2

wspierających
2%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 2

  • Nowe zasady przydzielania nagród!! Wystarczy wpłacić 300 zł aby wziąć udział w treningu za darmo ;) Dopasowanie diety równiez zrobię gratis ;)

    Czytaj więcej
  • Zostało 1700 zł Dacie rade , Wierze w was!!!

    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Cześć

Mam na imię Robert i mieszkam od urodzenia w Toruniu. W sporcie amatorskim jestem od 5,5 roku. Przyczyniła się do tego moja decyzja o rozpoczęciu biegania w 2015 roku. Myślę, że odkryłem swoja scieżkę kariery. Bardzo lubie uprawiać rózne sporty(pływanie, rower, wspinaczka , fitnes, tanczyć zumbe ) i motywować innych do aktywności fizycznej.

Certyfikat Instruktora biegania mam już wyrobiony ale ja nie zatrzymuje sie tylko na tym. Moim marzeniem było też zostać certyfikowanym Instruktorem fitness.

Dzisiaj znalazłem taką ofertę w moim mieście. Kurs z teoria ale przede wszystkim praktyką i egzaminem na koniec.

Certyfikat ten a także umiejetnosci i kompetencje pozwolą realizować mi się w ścieżce kariery , którą sobie wybrałem. Mógłbym prowadzić samodzielnie zajecia , pokazywac prawidłowo wykonywanie ćwiczeń i spełniać się zawodowo.


Czas obecnie jest tutaj bardzo kluczowy ponieważ kurs startuje już 8 sierpnia 2020 wiec zostało go bardzo mało. A zadatek 350 najlepiej wpłacić w tym tygodniu.

Z góry dziekuję za każdą wpłatę, nawet tą najmniejszą <3

Przybliży mnie ona do spełnienia marzenia i przede wszystkim przyblizy w końcu do wyjścia na prostą w moim życiu.

Kilka najważnieszych informacji:


UPRAWNIENIA

Po ukończeniu kursu każdy absolwent otrzymuje legitymację instruktora fitness, która posiada Międzynarodowe Akredytacje oraz upoważnia go do przeprowadzania zajęć w klubach fitness, centrach sportowych i wypoczynkowych, siłowniach oraz szkółkach kolonijnych i obozach sportowych. Certyfikat ukończenia kursu oraz zawodowa legitymacja instruktora fitness wystawiana jest zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Certyfikat ukończenia kursu

Certyfikat w języku angielskim

Międzynarodową legitymacje (plastikowa)HARMONOGRAM KURSU

Teoria– na pierwszych zajęciach rozdane zostaną materiały i zagadnienia dotyczące teorii. Częśc ogólna kończy się egzaminem pisemnym z materiałów przekazanych kursantom.

Praktyka – Przygotowuje do samodzielnego prowadzenia zajęć fitness. Ta część kończy się egzaminem mającym na celu zweryfikowanie nabytej do tej pory wiedzy. Wszelkie informacje związane z egzaminem praktycznym i teoretycznym, oraz nieobecnościami itp zostaną omówione na pierwszym spotkaniu.

TERMIN I MIEJSCE KURSU

Zajęcia odbywają się w systemie weekendowym ( sobota, niedziela ) Dokładny termin zajęć znajduje się w zakładce terminarz.


CENA KURSU

Aby przystąpić do kursu należy wpłacić zadatek 350 zł na stronie akademii

Całkowity kosz kursu:

Cena kursu : 1290 zł (teoria , praktyka, egzamin)

W cenie tej zawarte są koszty zajęć teoretycznych i praktycznych, wynajem obiektu oraz niezbędne materiały do zajęć. Cena obejmuje również kurs BHP oraz egzamin komisyjny.


Dodatkowo chcę też przerobić szkolenie z dietetyki abym skutecznie mógł układać diety dla swoich podopiecznych. Koszt 449 zł.


Wpłacający2

 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 300 zł i więcej

Pierwszy trening fitness plus konsultacje i ułożenie dopasowanej diety GRATIS

Tylko 6 osób z najwyższymi wpłatami otrzymają ode mnie pierwszy trening fitness po ukończeniu kursu zupełnie za Darmo<3 Dodatkowo konsultacje i ułożenie zbilansowanej dopasowanej diety za darmo. Teraz Jest naprawdę o co walczyć!

Do dzieła!<3

(pozostało 6 z 6)

przewidywana dostawa: 31 sierpnia, 2020

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

537 156 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?