9 116 zł 
z 10 000 zł
91%
zakończona 02.06.2021r
51 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Drodzy Klubowicze, Rodzice i Przyjaciele Klubu Sonkei!

Na początku czerwca w Limassol na Cyprze odbywają się zawody z serii Karate1 Youth League. Bardzo byśmy chcieli, by na imprezie tej rangi zadebiutowały dwie nasze utalentowane zawodniczki Kornelia Zubek i Julia Daniszewska. Dobry start na takich zawodach może okazać się szansą powołania do Kadry Narodowej i późniejszych startów w Mistrzostwach Europy i Świata.

Jednakże koszty finansowe wyjazdu na zawody są duże. Dojazd, nocleg, opłata startowa i wszelkie pozostałe koszty – to wszystko bez wsparcia finansowego innych jest nie do udźwignięcia przez młodzież i ich rodziców. Zwracamy się więc z prośbą do każdego, kto może wesprzeć finansowo naszych wojowników, o wpłatę na specjalnie utworzoną zbiórkę na portalu zrzutka.pl.

Wierzymy, że nawet najmniejsze kwoty przybliżą zawodników do udziału w tych prestiżowych zawodach i pozwolą spełnić marzenia! Każda, nawet symboliczna złotówka ma moc! Pokażmy, że jesteśmy jedną wielką rodziną SONKEI! Wesprzyjmy naszą młodzież w drodze do sukcesu. Udowodnijmy, że SONKEI-SIŁA to nie puste słowa!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 51

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

879 091 zrzutek

i zebrali

808 669 777 zł

A ty na co dziś zbierasz?