Opis zrzutki

Drodzy Klubowicze, Rodzice i Przyjaciele Klubu Sonkei!

Na początku czerwca w Limassol na Cyprze odbywają się zawody z serii Karate1 Youth League. Bardzo byśmy chcieli, by na imprezie tej rangi zadebiutowały dwie nasze utalentowane zawodniczki Kornelia Zubek i Julia Daniszewska. Dobry start na takich zawodach może okazać się szansą powołania do Kadry Narodowej i późniejszych startów w Mistrzostwach Europy i Świata.

Jednakże koszty finansowe wyjazdu na zawody są duże. Dojazd, nocleg, opłata startowa i wszelkie pozostałe koszty – to wszystko bez wsparcia finansowego innych jest nie do udźwignięcia przez młodzież i ich rodziców. Zwracamy się więc z prośbą do każdego, kto może wesprzeć finansowo naszych wojowników, o wpłatę na specjalnie utworzoną zbiórkę na portalu zrzutka.pl.

Wierzymy, że nawet najmniejsze kwoty przybliżą zawodników do udziału w tych prestiżowych zawodach i pozwolą spełnić marzenia! Każda, nawet symboliczna złotówka ma moc! Pokażmy, że jesteśmy jedną wielką rodziną SONKEI! Wesprzyjmy naszą młodzież w drodze do sukcesu. Udowodnijmy, że SONKEI-SIŁA to nie puste słowa!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 51

NS
NDI SA
2 000 zł
N
NAFTOPORT
1 000 zł
MZ
Michał Zett
501 zł
DZ
Danuta Zubek
500 zł
D
Dziadkowie
500 zł
AM
Agnieszka Mlynek
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
KK
Kris
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
GF
GO FOR GOLD! - Julia Ż.
222 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

742 849 zrzutek

i zebrali

527 577 667 zł

A ty na co dziś zbierasz?