id: p5mbvc

Budowa / Odbudowa 200SX S13 - marzenie z dzieciństwa

Budowa / Odbudowa 200SX S13 - marzenie z dzieciństwa

Nasi użytkownicy założyli 1 015 690 zrzutek i zebrali 1 063 105 253 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hej! Na początku pozwól, że Ci się przedstawię i opiszę dlaczego robię zrzutkę.

Mam na imię Konrad oraz 21 lat.

Niby mało, myślisz sobie teraz pewnie czemu robię zrzutkę zamiast iść do pracy i zarobić na ten samochód i jego odbudowę


No właśnie...

Problem jest taki, że mając studia od rana do wieczora oraz ogromną ilość nauki nie mam czasu pracować.

A jak mam czas i jakąś pracę na chwilę to pieniądze idą na paliwo, studia oraz jedzenie.

Od 4 lat na wakacjach zarabiam na ten samochód. Niestety z roku na rok jego cena idzie do góry i coraz ciężej mi jest go znaleźć ze względu na to, że zostaje ich coraz mniej. Dostałem propozycję odkupienia budy i paru części za dość dobre pieniądze. Jeżeli udało by mi się na nią zebrać pieniądze na zrzutce za resztę zarobionych przeze mnie pieniędzy (przez 4 lata, które specjalnie odkładam na ten cel) mógłbym skompletować i złożyć cały samochód i zrobić pełną naprawę blacharską.


Z racji, że ten samochód ma około 30 lat jest ich naprawdę mało na naszych drogach i stan ich jest nie najlepszy. Dlatego chciałbym spróbować skorzystać z rzutki.pl w celu zebrania środków i spełnienia marzenia z dzieciństwa.

Odkąd pierwszy raz ujrzałem to auto w wieku 12 lat zakochałem się w nim i od tamtego czasu o nim marzę. Niestety minęło od tamtego czasu 9 lat, a ja nadal go nie nabyłem. Dlatego proszę o pomoc. Jeżeli zależało wam kiedyś na czymś bardzo to pewnie próbowaliście wszystkiego, aby osiągnąć swój cel. Dlatego ja próbuję tutaj i proszę Cię o przekazanie nawet "głupiej" złotówki. Dla Ciebie to nie dużo, dla mnie możliwość spełnienia 9, no prawie 10 letniego marzenia. Liczę na Ciebie!

s16c754032e4912c.pngJeżeli uda mi się zakupić "budę", dalsze losy samochodu oraz raport z odbudowy będzie można śledzić na YouTubie oraz kanale KonradS13. Poniżej przykładowe zdjęcia 

m560f0c8bca2a420.jpegmb7db1a727d871c0.jpeg


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!