id: p5yfv6

Leki w leczeniu CU po usunięciu jelita grubego

Leki w leczeniu CU po usunięciu jelita grubego

Opis zrzutki

 Witam kochani,

 

 Jestem bardzo ciężko chora od 11 lat na Wrzodziejące zapalenie jelita grubego, postać ciężka. Mój stan pogorszył się 3 lata temu. Moja podstawową chorobą jest wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Niestety z tego powodu mam problemy z silną anemią, bo nic się nie wchłania, z depresja i zmęczeniem, które powodują dziesiątki leków. Jestem po 2 operacjach usunięcia jelita grubego. Niestety choroba odnowiła się w kikucie jelita, który został, by móc zespolić z nim jelito cienkie i jakoś żyć. Przez jakiś czas po operacji miałam stomię na brzuchu. Grozi mi ponowna operacja - usunięcie całego jelita i prawdopodobnie pampersy, bądź stomia na stałę. Ryczę, chcę tego uniknąć, ale nie daję rady. Jestem na najniższej rencie (750zl.), tata ma raka, ma rentę 920zł, a mama jest w silnej depresji i nie pracuje. Moja choroba zniszczyła mnie i moją rodzinę.

2 dni temu wróciłam z kolejnego, czyli 4 szpitala w ciągu 6 miesięcy i za leki na miesiąc zapłaciłam prawie 300zł. Potrzebuję jeszcze saszetek VSL3, których kuracja kosztuje niespełna 300zł. na miesiąc. Kuracja to MINIMUM 3 pełne miesiące + potem raz na tydzień na stałe.

Dostałam również recceptę na nowy lek - TRUD. Miesięczna kuracja to blisko 1600zł.

 

Zwracam się z prośbą o pomoc do wszystkich ludzi serca. Na dowód wszelkie dokumenty będę wysyłać na pw z wiadomych względów - są to poufne dane.

Wpłacający 13

 
Dane ukryte
239 zł
 
Dane ukryte
207 zł
 
Dane ukryte
104 zł
 
Dane ukryte
104 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
52 zł
 
Dane ukryte
52 zł
 
Dane ukryte
32 zł
 
Dane ukryte
32 zł
 
Dane ukryte
32 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

649 643 zrzutki

i zebrali

406 561 022 zł

A ty na co dziś zbierasz?