Folwark Wawer - EkoWiocha nad Wisłą koniec za 36 dni ID: p7nppj

Folwark Wawer - EkoWiocha nad Wisłą

Zebrano 621 zł
z kwoty 100 000 zł

0 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

211
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Kochani, zbieramy na budowę Folwarku Wawer - w skład którego wchodzić będą m.in.: pawilon warsztatowy, zagrody dla kóz i owiec, kurniki, studnia i ogrodzenie. Zebrane środki przeznaczymy również na zakup i utrzymanie naszych zwierząt.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Folwark Wawer w naszych planach to warszawskie gospodarstwo, w którym zamieszkają zwierzęta: kozy, owce, kury, indyki, kaczki, gęsi, perliczki oraz pszczoły. To również miejsce aktywności lokalnej, dostępne za darmo dla każdego - małego i dużego :)

Naszym marzeniem jest stworzenie w Warszawie miejsca, w którym każdy poczuje się jak na wsi:-) Chcemy edukować i inspirować dzieci i dorosłych. Mówić o zdrowym stylu życia, sporcie i kulturze. Pragniemy tworzyć warsztaty, koncerty, zawody sportowe oraz udostępniać przestrzeń do realizacji kreatywnych wydarzeń. Zapraszamy wszystkich do zasiania swoich grządek. Chcemy aby każdy mógł przyjść i posadzić marchewkę, ogórki czy rzodkiewkę:-) My obiecujemy, że będziemy dbać o nie, pielić, mówić do nich:-) do czasu, aż będą gotowe do zerwania.

Nasz Folwark będzie stwarzał możliwość aktywnego udziału w życiu naszych podopiecznych - od dojenia kozy po zbieranie miodu z pasieki ;-) To właśnie dzięki nam rodzice będą mogli udowodnić dziecku, że jajka najpierw znoszą ptaki, a dopiero później można je kupić w supermarkecie:-)

Liczymy na to, że w naszej zagrodzie warszawiacy i nie tylko, poczują moc natury :-) Na dzień dzisiejszy stoimy u progu realizacji działań. Udało nam się wydzierżawić działkę, dlatego idziemy za ciosem i działamy. Wierzymy, że wspólnie możemy więcej, zbierzemy pieniądze na budowę Folwarku Wawer i już w czerwcu otworzymy EkoWiochę nad warszawską Wisłą.

Zapraszamy wszystkich do dołożenia cegiełki do tej, mamy nadzieję, ciekawej inicjatywy :-)

Na bieżąco będziemy informować o kolejnych krokach w realizacji pomysłu!

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Komentarze zostały wyłączone

R
100 zł
Renata
MT
100 zł
Mariusz Turski
AM
100 zł
Aleksander Majchrzak
a.S.
100 zł
a.S.
DO
50 zł
Dariusz Okrasso
J
50 zł
Jarek
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Ania
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

R
100 zł
Renata
Nasi użytkownicy założyli

309 651 zrzutek

Pomóż zebrać 100 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

211
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.