Folwark Wawer - EkoWiocha nad Wisłą Zakończona 30.06.2019r ID: p7nppj

Folwark Wawer - EkoWiocha nad Wisłą

Zebrano 621 zł
z kwoty 100 000 zł

0 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

211
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Kochani, zbieramy na budowę Folwarku Wawer - w skład którego wchodzić będą m.in.: pawilon warsztatowy, zagrody dla kóz i owiec, kurniki, studnia i ogrodzenie. Zebrane środki przeznaczymy również na zakup i utrzymanie naszych zwierząt.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Folwark Wawer w naszych planach to warszawskie gospodarstwo, w którym zamieszkają zwierzęta: kozy, owce, kury, indyki, kaczki, gęsi, perliczki oraz pszczoły. To również miejsce aktywności lokalnej, dostępne za darmo dla każdego - małego i dużego :)

Naszym marzeniem jest stworzenie w Warszawie miejsca, w którym każdy poczuje się jak na wsi:-) Chcemy edukować i inspirować dzieci i dorosłych. Mówić o zdrowym stylu życia, sporcie i kulturze. Pragniemy tworzyć warsztaty, koncerty, zawody sportowe oraz udostępniać przestrzeń do realizacji kreatywnych wydarzeń. Zapraszamy wszystkich do zasiania swoich grządek. Chcemy aby każdy mógł przyjść i posadzić marchewkę, ogórki czy rzodkiewkę:-) My obiecujemy, że będziemy dbać o nie, pielić, mówić do nich:-) do czasu, aż będą gotowe do zerwania.

Nasz Folwark będzie stwarzał możliwość aktywnego udziału w życiu naszych podopiecznych - od dojenia kozy po zbieranie miodu z pasieki ;-) To właśnie dzięki nam rodzice będą mogli udowodnić dziecku, że jajka najpierw znoszą ptaki, a dopiero później można je kupić w supermarkecie:-)

Liczymy na to, że w naszej zagrodzie warszawiacy i nie tylko, poczują moc natury :-) Na dzień dzisiejszy stoimy u progu realizacji działań. Udało nam się wydzierżawić działkę, dlatego idziemy za ciosem i działamy. Wierzymy, że wspólnie możemy więcej, zbierzemy pieniądze na budowę Folwarku Wawer i już w czerwcu otworzymy EkoWiochę nad warszawską Wisłą.

Zapraszamy wszystkich do dołożenia cegiełki do tej, mamy nadzieję, ciekawej inicjatywy :-)

Na bieżąco będziemy informować o kolejnych krokach w realizacji pomysłu!

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Komentarze zostały wyłączone

R
100 zł
Renata
MT
100 zł
Mariusz Turski
AM
100 zł
Aleksander Majchrzak
a.S.
100 zł
a.S.
DO
50 zł
Dariusz Okrasso
J
50 zł
Jarek
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Ania
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

349 953 zrzutki

Pomóż zebrać 100 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

211
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.