38 976 zł 
z 100 000 zł
38%
zakończona 30.05.2020r
365 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności13

 • AKTUALIZACJA!


  Dostarczona ilość przyłbic osiągnęła 8180 szt. To dzięki Wam. Zapotrzebowanie zgłoszone mamy na 14 000 szt.


  Kliknij link aby zobaczyć listę placówek.


  Podliczyliśmy fundusz i brakuje nam na około 4000 szt. Damy radę?  Czytaj więcej
 • AKTUALIZACJA!!!


  Przekazaliśmy nieodpłatnie placówkom medycznym już blisko 6500 przyłbic (kliknij aby zobaczyć listę)


  Otrzymujemy maile z podziękowaniami od szpitali, ale te podziękowania należą się tak naprawdę Wam. Bez Waszego wsparcia finansowego i dobrego słowa nie dalibyśmy rady działać na taką skalę.


  Zgłoszone zapotrzebowanie od szpitali zbliża się do 14 000 szt.

  Czytaj więcej
 • AKTUALIZACJA!


  Liczba dostarczonych przyłbic zbliża się do 4000 szt. , zgłoszone zapotrzebowanie przekroczyło 12 000, możecie to śledzić w pliku Excel. Potrzebujemy Waszego wsparcia aby pomóc jak największej liczbie szpitali. 

  Od poniedziałku zdecydowanie przyspieszamy.

  Czytaj więcej
 • AKTUALIZACJA NASZEJ LISTY PLACÓWEK!!!!

  Dziękujemy za Wasze hojne wpłaty.

  Jak widzicie na naszej liście placówek-kliknij pomimo znaczących sum na naszej zrzutce, jednocześnie zgłaszane zapotrzebowanie rośnie lawinowo. Do dziś do szpitali wysłaliśmy 2330 szt. Cała Polska wie o naszej akcji i szpitale zgłaszają się z najdalszych zakątków nasza ekipa dzielnie mierzy się z wyzwaniem. Wystarczy, że wpłacisz 5zł a zapewnisz jednej osobie z personelu medycznego lepsze zabezpieczenie na nadciągający coraz trudniejszy czas. Dziękujemy

  Czytaj więcej
 • Czytaj więcej
 • Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku wspiera nasz projekt - przeczytaj.


  Ale nasza akcja się rozprzestrzenia także na inne miasta. Mamy już przygotowane wysyłki do szpitali w Częstochowie i Poznaniu.

  Czytaj więcej
 • Udostępniamy listę placówek, które się do nas zgłosiły bezpośrednio lub zostały zgłoszone przez naszych darczyńców z prośbą o przekazanie przyłbic - kliknij i zobacz.


  Plik będziemy w miarę możliwości czasowych aktualizować jak najczęściej.


  Na adres: [email protected] prosimy publiczne placówki medyczne oraz służby mundurowe o zgłaszanie zapotrzebowania.


  Dziekujęmy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję #PodarujPrzylbiceSzpitalowi - bez Waszego wsparcia to nie byłoby możliwe!


  Przypominamy, że nasza akcja nie dotyczy żadnych prywatnych podmiotów w tym medycznych i prosimy nie zgłaszać takich podmiotów.

  Podmioty prywatne mają możliwość zakupu przyłbic w cenie komercyjnej bezpośrednio w sklepie td24online.com.


  Staramy się weryfikować każde zgłoszenie, ale jeśli na naszej liście znalazłby się podmiot prywatny bardzo prosimy o informację na adres [email protected]

  Czytaj więcej
 • Otrzymujemy zapytania jak wskazać konkretną placówkę, którą chcecie wesprzeć. Taka możliwość istnieje przy wpłacie min. 250zł. Dane konkretnej placówki, do której chcecie przekazać przyłbice prosimy wpisać w polu „wiadomość do organizatora”

  o6d9e0d25bf81f2b.jpeg

  Czytaj więcej
 • Mamy już ponad 120 przyłbic. Dziękujemy. 50 sztuk na pewno dla szpitala w Wejherowie, zgodnie z prośbą darczyńcy.

  Czytaj więcej
 • Bardzo dziękujemy za pierwsze wpłaty. Mamy dzięki Wam pakiet 50 przyłbic, które wyślemy do kolejnego szpitala. Będziemy informować gdzie trafiły.

  Czytaj więcej
 • Czytaj więcej
 • Uruchomiliśmy stronę na Facebooku do koordynowania naszej akcji. Tam można zgłaszać szpitale potrzebujące przyłbic. Będziemy na bieżąco informować o postępach naszej akcji. Polub nasz profil i zgłoś szpital!

  Czytaj więcej
 • Produkcja trwa, zoptymalizowaliśmy projekt i wycinamy ponad 200 przyłbic na godzinę - zobacz.

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Celem akcji #PodarujPrzylbiceSzpitalowi jest pomoc publicznym placówkom medycznym i służbom mundurowym w zapewnieniu im przyłbic ochronnych niezbędnych podczas walki z COVID-19. A braki są ogromne, niektóre placówki mają jedną na oddział. Posiadamy sprzęt, materiał, zaangażowanych pracowników. Chcemy pomóc. Mamy projekt dzięki Panom Konradowi Klepackiemu i Mateuszowi Dyrdzie, którzy udostępnili go bezpłatnie w sieci. Pracujemy na pełnych obrotach (możemy produkować 200 przyłbic/h). Chcemy dostarczać przyłbice do potrzebujących placówek po kosztach (koszty: materiału + pracy pracowników + pracy maszyn + podatki), czyli w cenie 5 zł / sztukę.


JAK MOŻESZ POMÓC?


My mamy sprzęt, materiał, możliwości, Ty masz szansę pomóc pobliskim szpitalom. Wystarczy, że wpłacisz 5 zł lub wielokrotność 5 zł, my dostarczamy przyłbice do zgłaszających się do nas placówek (szpitali, służb mundurowych). Przy zakupie 50 szt. lub więcej możesz wskazać konkretną placówkę, do której trafią przyłbice od Ciebie.


Uwaga! Wpłacając nam pieniądze, udzielasz nam pełnomocnictwa do przekazania w Twoim imieniu darowizny na rzecz wybranej placówki.

   

   W polu "wiadomość do organizatora" przy wpłacie prosimy o wpisanie tekstu: „Udzielam niniejszym EWP Sp. z o.o. pełnomocnictwa do przekazania w moim imieniu darowizny w formie przyłbic ochronnych do wybranego szpitala”.


ZOBACZ listę zgłaszających się do nas placówek i ich zapotrzebowanie.

(aktualizujemy ją na bieżąco)


Wpłaty mogą być anonimowe lub z oznaczeniem darczyńcy, w każdym wypadku wystawimy paragon, w przypadku wpłat zindywidualizowanych paragon wysyłamy na adres mailowy otrzymany od zrzutka.pl.


vcbe08b3771aa2a6.png

JAK ZGŁASZAĆ ZAPOTRZEBOWANIE NA PRZYŁBICE?


Wyślij skan podpisanego i wypełnionego formularza

https://bit.ly/Wniosek_zapotrzebowanie na adres: [email protected].

Akcja przeznaczona jest wyłącznie dla publicznych placówek zdrowia oraz służb mundurowych.


UWAGA! Podmioty prywatne mają możliwość zakupu przyłbic w cenie komercyjnej bezpośrednio w naszym sklepie.


JAK ZAMÓWIĆ PRZYŁBICĘ DLA KONKRETNEJ PLACÓWKI?


Kup na zrzutce minimum 50 przyłbic (wpłata min. 250 zł) z możliwością wskazania konkretnej placówki, do której mamy wysłać sprzęt.


UWAGA! Nazwę i adres placówki wpisz w polu "WIADOMOŚĆ DLA ORGANIZATORA".


DZIĘKUJEMY!


Bez Waszego wsparcia to nie byłoby możliwe! Lekarze dzwonią do nas wzruszeni prosząc o jak najszybsze wsparcie. Nie ukrywamy, że pomagasz też naszej firmie, która zazwyczaj zajmuje się drukiem. Większość zleceń zostało jednak z powodu wirusa wstrzymanych, szybko przestawiliśmy produkcję na przyłbice, dzięki temu nadal mamy pracę dla pracujący u nas ludzi.


KIM JESTEŚMY?


Współpracujące ze sobą firmy EWP Sp. z o.o. (istnieje od 2015 r.) oraz TOP deSIGN Sp. z o.o. (istnieje od 1991 r.) mają najlepsze maszyny do produkcji na tworzywach sztucznych, najlepsze materiały, a przede wszystkim, najlepszą, zgraną, solidarną załogę. Kiedy nastał trudny czas izolacji i restrykcji związanych z COVID-19 nasza załoga stanęła w obliczu całkowitego zastoju produkcyjnego. Jednocześnie trudna sytuacja w służbie zdrowia skłaniała nas do pomyślenia, jak możemy się w tej sytuacji przydać. Pomysł produkcji przyłbic powstał niemal momentalnie i wspaniale zbiegł się z informacją, że dwóch wynalazców z Gdańska, panowie Konrad Klepacki i Mateusz Dyrda opracowali wzór takich przyłbic i są gotowi udzielić nieodpłatnie licencji na ich produkcję.

q9a8fa7205cc3d07.png

Przyłbice sprzedajemy też dla podmiotów innych niż publiczne placówki zdrowia i służby mundurowe, w cenie komercyjnej, tj. 9.96 PLN brutto, można je nabyć TUTAJ. Z każdej sprzedanej komercyjnie przyłbicy przekażemy 5% ceny na rzecz Fundacji MOZI, która wspiera panów Konrada Klepackiego i Mateusza Dyrdę w dalszym twórczym działaniu na rzecz szpitali.

of2e2c78e24c2147.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 365

 
Użytkownik niezarejestrowany
70 zł
DA
DawkaWsparcia
5 zł
DR
Dorota Rancew-Sikora
 
Dane ukryte
ukryta
WG
WNS GLOBAL SERVICES SP. Z O.O. (GAS TEAM)
535 zł
 
Dane ukryte
50 zł
JB
Justyna
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
5S
Katarzyna
50 zł
JS
Jolanta Słowik
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 24

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

862 986 zrzutek

i zebrali

758 918 024 zł

A ty na co dziś zbierasz?