id: p7pupm

#PodarujPrzylbiceSzpitalowi

#PodarujPrzylbiceSzpitalowi

Nasi użytkownicy założyli 978 864 zrzutki i zebrali 998 905 680 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności13

 • AKTUALIZACJA!


  Dostarczona ilość przyłbic osiągnęła 8180 szt. To dzięki Wam. Zapotrzebowanie zgłoszone mamy na 14 000 szt.


  Kliknij link aby zobaczyć listę placówek.


  Podliczyliśmy fundusz i brakuje nam na około 4000 szt. Damy radę?  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Celem akcji #PodarujPrzylbiceSzpitalowi jest pomoc publicznym placówkom medycznym i służbom mundurowym w zapewnieniu im przyłbic ochronnych niezbędnych podczas walki z COVID-19. A braki są ogromne, niektóre placówki mają jedną na oddział. Posiadamy sprzęt, materiał, zaangażowanych pracowników. Chcemy pomóc. Mamy projekt dzięki Panom Konradowi Klepackiemu i Mateuszowi Dyrdzie, którzy udostępnili go bezpłatnie w sieci. Pracujemy na pełnych obrotach (możemy produkować 200 przyłbic/h). Chcemy dostarczać przyłbice do potrzebujących placówek po kosztach (koszty: materiału + pracy pracowników + pracy maszyn + podatki), czyli w cenie 5 zł / sztukę.


JAK MOŻESZ POMÓC?


My mamy sprzęt, materiał, możliwości, Ty masz szansę pomóc pobliskim szpitalom. Wystarczy, że wpłacisz 5 zł lub wielokrotność 5 zł, my dostarczamy przyłbice do zgłaszających się do nas placówek (szpitali, służb mundurowych). Przy zakupie 50 szt. lub więcej możesz wskazać konkretną placówkę, do której trafią przyłbice od Ciebie.


Uwaga! Wpłacając nam pieniądze, udzielasz nam pełnomocnictwa do przekazania w Twoim imieniu darowizny na rzecz wybranej placówki.

   

   W polu "wiadomość do organizatora" przy wpłacie prosimy o wpisanie tekstu: „Udzielam niniejszym EWP Sp. z o.o. pełnomocnictwa do przekazania w moim imieniu darowizny w formie przyłbic ochronnych do wybranego szpitala”.


ZOBACZ listę zgłaszających się do nas placówek i ich zapotrzebowanie.

(aktualizujemy ją na bieżąco)


Wpłaty mogą być anonimowe lub z oznaczeniem darczyńcy, w każdym wypadku wystawimy paragon, w przypadku wpłat zindywidualizowanych paragon wysyłamy na adres mailowy otrzymany od zrzutka.pl.


vcbe08b3771aa2a6.png

JAK ZGŁASZAĆ ZAPOTRZEBOWANIE NA PRZYŁBICE?


Wyślij skan podpisanego i wypełnionego formularza

https://bit.ly/Wniosek_zapotrzebowanie na adres: [email protected].

Akcja przeznaczona jest wyłącznie dla publicznych placówek zdrowia oraz służb mundurowych.


UWAGA! Podmioty prywatne mają możliwość zakupu przyłbic w cenie komercyjnej bezpośrednio w naszym sklepie.


JAK ZAMÓWIĆ PRZYŁBICĘ DLA KONKRETNEJ PLACÓWKI?


Kup na zrzutce minimum 50 przyłbic (wpłata min. 250 zł) z możliwością wskazania konkretnej placówki, do której mamy wysłać sprzęt.


UWAGA! Nazwę i adres placówki wpisz w polu "WIADOMOŚĆ DLA ORGANIZATORA".


DZIĘKUJEMY!


Bez Waszego wsparcia to nie byłoby możliwe! Lekarze dzwonią do nas wzruszeni prosząc o jak najszybsze wsparcie. Nie ukrywamy, że pomagasz też naszej firmie, która zazwyczaj zajmuje się drukiem. Większość zleceń zostało jednak z powodu wirusa wstrzymanych, szybko przestawiliśmy produkcję na przyłbice, dzięki temu nadal mamy pracę dla pracujący u nas ludzi.


KIM JESTEŚMY?


Współpracujące ze sobą firmy EWP Sp. z o.o. (istnieje od 2015 r.) oraz TOP deSIGN Sp. z o.o. (istnieje od 1991 r.) mają najlepsze maszyny do produkcji na tworzywach sztucznych, najlepsze materiały, a przede wszystkim, najlepszą, zgraną, solidarną załogę. Kiedy nastał trudny czas izolacji i restrykcji związanych z COVID-19 nasza załoga stanęła w obliczu całkowitego zastoju produkcyjnego. Jednocześnie trudna sytuacja w służbie zdrowia skłaniała nas do pomyślenia, jak możemy się w tej sytuacji przydać. Pomysł produkcji przyłbic powstał niemal momentalnie i wspaniale zbiegł się z informacją, że dwóch wynalazców z Gdańska, panowie Konrad Klepacki i Mateusz Dyrda opracowali wzór takich przyłbic i są gotowi udzielić nieodpłatnie licencji na ich produkcję.

q9a8fa7205cc3d07.png

Przyłbice sprzedajemy też dla podmiotów innych niż publiczne placówki zdrowia i służby mundurowe, w cenie komercyjnej, tj. 9.96 PLN brutto, można je nabyć TUTAJ. Z każdej sprzedanej komercyjnie przyłbicy przekażemy 5% ceny na rzecz Fundacji MOZI, która wspiera panów Konrada Klepackiego i Mateusza Dyrdę w dalszym twórczym działaniu na rzecz szpitali.

of2e2c78e24c2147.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 365

 
Użytkownik niezarejestrowany
70 zł
DA
DawkaWsparcia
5 zł
DR
Dorota Rancew-Sikora
 
Dane ukryte
ukryta
WG
WNS GLOBAL SERVICES SP. Z O.O. (GAS TEAM)
535 zł
 
Dane ukryte
50 zł
JB
Justyna
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
5S
Katarzyna
50 zł
JS
Jolanta Słowik
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 24

 
2500 znaków