id: p7upv2

Badania naukowe dot. pól torsyjnych

Badania naukowe dot. pól torsyjnych

Nasi użytkownicy założyli 1 035 703 zrzutki i zebrali 1 103 477 262 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pola torsyjne

 

Są wszędzie, a jednocześnie ”ich nie ma” – to stanowisko oficjalne.

- mają zastosowanie w medycynie – co nie dla każdego jest wygodne.

- są uwikłane w zagadnienia psychologiczne i socjologiczne – co się niektórym politykom bardzo nie podoba.

- mogą być wykorzystane militarnie – czego wojskowi, którzy je znają, nie chcą wyjawiać.


Już tylko te trzy obszary wystarczają, żeby były utajniane przez wszelkich samozwańców, chcących być władcami życia innych. Ale nie znaczy to, że mamy grzecznie wspierać władzę osób o osobowości psychopatycznej, którzy trafili na decyzyjne stanowiska. Jawność jest kluczem rozwoju cywilizacyjnego. Ci, którzy mają tajemnice, prawie na pewno kradną albo gorzej – mają w zamierzeniu zabijanie. Tak w ogólności. Prawa własności intelektualnej to rzadki wyjątek, biorąc pod uwagę, że patenty posiada jedna osoba na wiele tysięcy. To oczywiście znamy. Nie znaczy to jednak, że mamy wszystko o sobie mówić i przez to trafić na listę rankingową osób do neutralizacji w wypadku wojny. Takie listy skrupulatnie tworzą obce wywiady od czasów II Wojny Światowej.

Nie jest tak, że nie jesteśmy w stanie nic zdziałać. Osiągnietą przez nas w badaniach naukowych wiedzę dotyczącą pól torsyjnych rozdajemy dla dobra ludzkości, dla wykorzystania jej przez innych w celach służących przeciętnemu człowiekowi i dla ochrony ludzi przed jej niecnym wykorzystaniem przez psychopatów wywołujących wojny. Tak nakazuje etyka i realizacja dobra wspólnego. Podobnie czynią niezależni naukowcy z terenów byłego ZSRR. Kiedyś w końcu betonowi profesorowie odejdą w nicość. Nie pozostaną po nich nawet krzyże…


WIMPY I BIOLOGICZNA REAKCJA JĄDROWA W ORGANIZMIE CZŁOWIEKA


Wprowadzenie dla zwykłego czytelnika

Wydaje nam się, że nauka akademicka jest wyznacznikiem postępu ludzkości. Jednak to nie tam dokonuje się najważniejszych odkryć. Decydujące w tej materii są instytuty wojskowe, koncerny pracujące dla wojska i firmy farmaceutyczne zjednoczone w jeden wielki kartel, w których naukowcy pracujący za dużo większe pieniądze zgadzają się aby ich wyniki prac były utajnione. Nauka akademicka to tylko pewnego rodzaju wydmuszka. Nie podejmuje najbardziej naglących zadań przekraczających istniejące bariery, które kręgi polityczne celowo wprowadziły, aby nauka służyła utrzymaniu władzy.

Próba wysunięcia się przed szereg kartelu farmaceutycznego, w walce o władzę światową, spowodowała, że niektóre pilnie strzeżone tajemnice zostały położone na stole tak, że wystarczy po nie sięgnąć. Okazuje się, że pseudoszczepionka, która wcale nie ma zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa, oparta jest na tak bardzo wyprzedzającej wiedzy, że profesorowie instytutów naukowych traktują ją jako magię. Nie potrafią wyjaśnić, jak to się dzieje, że około 30% zaszczepionych nabyło zatrważającej właściwości przyciągania do swego ciała przedmiotów metalowych i to niekoniecznie magnetycznych, co samemu możemy sprawdzać.


Artykuły dostępne są na moje stronie:

http://www.torsionfield.eu/

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 115

AK
Anna Kominek
100 zł
MM
Małgorzata Malinka
100 zł
AN
Anna N
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
BK
Bożena
20 zł
KU
Kamil Ulomek
589,84 zł
Zobacz więcej

Komentarze 19

 
2500 znaków