id: p7uwka

Dorzuć dyszkę do urodzinowego tatuażu by mąż nie dziarał się sam w garażu

Dorzuć dyszkę do urodzinowego tatuażu by mąż nie dziarał się sam w garażu

Nasi użytkownicy założyli 1 037 066 zrzutek i zebrali 1 106 800 196 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Bądź częścią szalonej, urodzinowej niespodzianki!


Cześć :) Jeśli masz choć jeden tatuaż, to wiesz jak bardzo pragnie się kolejnych ;) Tak jest i w naszym przypadku.

Ta zbiórka to połączenie marzeń o profesjonalnej dziarze i miłości, która stoi tuż obok, a dostrzegając nawet najmniejsze z marzeń stara się po cichutku je realizować...


Urodziny męża za... równy miesiąc czyli 23.08.2022. O tej zbiórce... nie wie nic. I niech tak zostanie! W końcu prezent powinien być niespodzianką :)


M. ma już kilka tatuaży. Moje oko laika nazwałoby je "niewpełni" profesjonalnymi. Od dłuższego czasu w głowie M. tworzyła się wizja nowego, innego niż dotychczas tatuażu, który nieco zakryje choć część niedoskonałości. U mnie zaś kiełkowała świadomość, że czas by zrobił to tatuażysta - magik. Powstał projekt, znalazł się też prawdziwy magik od zadań specjalnych, czyli od tatuażu geometrycznego. Czas na zbiórkę środków na realizację marzeń. Czy urodziny nie są do tego idealną okazją?


Nie powiedziałam Ci jeszcze, że M. uwielbia ludzi i kontakt z nimi. Godzinami mógłby rozmawiać z drugim człowiekiem o wszystkim i o niczym. Zazdroszczę mu tej otwartości i swobody w kontakcie, a jednocześnie podziwiam. Dlatego też świadomość, że tyle wspaniałych osób postanowiło zrobić mu urodzinowy prezent zaskoczy i na bank wzruszy tak samo, jak widok w lustrze po zakończonej sesji u tatuażysty.


Z tego miejsca serdecznie dziękuję za każdą wpłatę. Jesteś wielki!


Jeśli dorzucisz się do mojego szalonego pomysłu, a jesteś z Bydgoszczy lub okolic (lub będziesz tu przejazdem) i będziesz miał chęć spotkać się z nami osobiście - wiedz, że jesteśmy zawsze na tak :)


Jeśli zaś trafisz na tą zbiórkę i nie zdecydujesz się dorzucić do prezentu, trzymaj kciuki za powodzenie tego pomysłu :D

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 17

ON
Onyks
50 zł
P+
Pchły + My
300 zł
JR
Justyna Rasinska
200 zł
DO
Ewa
20 zł
DO
Dominika
20 zł
JO
MSM
50 zł
AW
Ania
31 zł
 
Dane ukryte
50 zł
KR
Krzysztof
40 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!