id: p87jvd

Wrzuć złotówkę na żaglówkę...Zbieramy pieniądze na zakup żaglówki dla II LO w Skarżysku-Kam.

Wrzuć złotówkę na żaglówkę...Zbieramy pieniądze na zakup żaglówki dla II LO w Skarżysku-Kam.

Opis zrzutki

Zbieramy pieniądze na zakup żaglówki klasy OMEGA dla Koła Żeglarskiego "KOTWICA", które wznowiło działalność przy II LO im. A. Mickiewicza w Skarżysku-Kam. Wszystkich uczniów, absolwentów, pracowników, emerytów, przyjaciół i sympatyków naszego "Micka" zapraszamy serdecznie do pomocy i jak najszerszego rozpropagowania zrzutki.

Po kilku latach reaktywujemy w naszym liceum Klub Żeglarski "KOTWICA".Naszym celem jest popularyzowanie wśród młodzieży aktywnych form spędzania czasu wolnego, między innymi przez żeglowanie, windsurfing, kajakarstwo i śpiewanie pieśni szantowych przy ognisku.Do realizacji naszych planów potrzebujemy wsparcia wszystkich ludzi dobrej woli, ceniących taką aktywność.Zamierzamy kupić używaną łódź żaglową klasy OMEGA, wyremontować ją wspólnymi siłami i od wiosny żeglować, pływać i szantować...

Komentarze 1

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez