id: p8a532

Pomóż nam spełnić marzenia o Superlidze!

Pomóż nam spełnić marzenia o Superlidze!

1 950 zł 
z 200 000 zł
0%
zakończona 20.08.2020r
28 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Wielu ludziom jak i nam pandemia pokrzyżowała plany i dziś stajemy przed ogromnym wyzwaniem jakim jest zebranie minimalnego budżetu na grę w PGNiG Superlidze!


Związek Piłki Ręcznej w Polsce podjął decyzję o zakończeniu rozgrywek w I lidze, uwzględniając wyniki rozegranych do 8 marca 16. kolejek spotkań. I w tym przypadku szczęście uśmiechnęło się do szczypiornistów naszego klubu, którzy wygrywając ostatni mecz z MKS-em Wieluń wskoczyli na pozycję lidera grupy B. Później karty rozdawał już koronawirus.


Wynik idzie w świat. Ostrovia tym samym została mistrzem grupy B I ligi, będąc najrówniej grającym zespołem. Z pewnością znajdą się sceptycy, którzy będą umniejszać wynik KPR Ostrovia, który koniec końców osiągnął najlepszy rezultat od lat.r8ed693815a29d23.jpeg


Nasz zespół złożony jest wyłącznie z wychowanków (średnia wieku 22 lata!) dla których na hale licznie przychodzą kibice. We wrześniu tego roku oddany zostanie nowy obiekt sportowy Ostrów Arena w którym na mecze piłki ręcznej będzie mogło przychodzić ponad 2400 osób w połączeniu ze świetnymi wynikami sportowymi w tym sezonie oraz dużym wsparciem miasta Ostrów Wielkopolski i sponsorów kreowała się bardzo realna wizja gry w najwyższej klasie rozgrywkowej.


My jednak stajemy do walki i wierzymy, że wraz z waszym wsparciem spełnimy nasze cele o których cały sportowy Ostrów marzy już od kilkunastu lat!s56efa795b098129.jpeg


Bardzo nam zależy aby nasz ukochany klub KPR Ostrovia w końcu został dostrzeżony i otrzymał swoją szansę gry w PGNiG Superlidze. Ostrovia to klub który jest tak bardzo zasłużony dla Polskiej piłki ręcznej, klub który wydał na świat tak wielu świetnych wychowanków, często reprezentantów Polski, klub który rok w rok odnosi duże sukcesy w szkoleniu młodzieży a sam Ostrów Wielkopolski nazywany jest w Polsce kuźnią talentów.


Liczymy bardzo na waszą pomoc i za każde przekazane wsparcie z góry dziękujemy.


Dajcie nam możliwość odwdzięczyć się grą na parkiecie Superligi!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 28

ZD
ZBIGNIEW DOMAGAŁA
500 zł
WH
Wiesław Hausmann
104 zł
 
Dane ukryte
100 zł
D
DRPK
100 zł
R
Rufii
100 zł
KM
Krzysztof Molski
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KK
Krzysztof Kaczocha
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

800 518 zrzutek

i zebrali

620 860 877 zł

A ty na co dziś zbierasz?